Západní astrologii už známe a používáme téměř všichni. Tisíce let starý a přesnější způsob počítání zvěrokruhu ale hledejte v astrologii védské. Podívejte se do tabulky níže a dejte mi vědět, jaké je vaše skutečné sluneční znamení!

Pozor – neurčuje celou vaši osobnost. Ta je totiž trojrozměrná, skládá z těchto vrstev: ascendent, sluneční znamení a měsíční znamení. Pozice Slunce nám však může hodně prozradit o tom, jak se světu prezentujeme a jak navenek působíme. Védské výpočty jsou hodně přesné. Pokud se nacházíte na rozhraní dvou znamení, neváhejte mi napsat váš datum narození, abychom měli jistotu kam patříte.

Slunce v Beranovi 

Všichni lidé se Sluncem v Beranovi mají hodně sebevědomí, vytrvalosti a vitality. Jsou přirození vůdci a mají schopnost ukazovat cestu a ovlivňovat masy lidí. Je v nich silný smysl pro povinnost a poctivost. Umí motivovat sami sebe, jednat sami nebo se jednoduše realizovat. 

Lidé s tímto umístěním jsou nejvášnivější, nejodvážnější a nikdy neváhají přijmout výzvu. Uvědomění si, kdo skutečně jsou jako lidé a jaký je účel jejich duše je pro ně tou největší výzvou. Pokud zde patříte – nezapomeňte si užívat celý proces! 

Slunce v Býkovi

Slunce se zde cítí trochu nepohodlně. Vaše pravé já, reprezentované právě Sluncem, se trochu ztrácí v požitkářské nátuře Býka.

Tito lidé jsou obvykle dobří v podnikání a financích – vždy jim jde o to jak vybudovat nebo získat více. Právě tím ztrácí své pravé já a schopnost vědět, co je na tomto světě SKUTEČNĚ cenné. Nicméně jsou díky tomu skvělými obchodníky s uměním, finančními manažery nebo úspěšnými majiteli restaurací a cukráren! Dále jsou bystří, moudří a umí rozeznat kvalitu. Jen se často sami neumí rozhodnout, zda jim jde právě o kvalitu, nebo spíše kvantitu. 

Slunce v Blížencích 

Jste komunikativní povahy a máte skvělé nápady, o kterých rádi diskutujete.  Totéž platí pro vaši kariéru – ať už pracujete kdekoli, jste obvykle postaveni do pozice, kde je potřeba komunikovat. Jste velmi nezávislí a otevřeni novým cestám. Často máte v hlavě deset různých nápadů a chcete je uskutečnit všechny najednou. Slunce v Blížencích také dává sílu přesvědčovat ostatní. Máte liberální přístup, takže lidé často důvěřují vašemu úsudku. Jste skromní, čestní a upřímní. Lidé s tímto umístěním jsou přirozeně podnikatelské povahy

Slunce v Rakovi 

Ti, jejichž Slunce je v Rakovi, mají proměnlivou povahu, což z nich dělá záhadu dokonce i pro jejich nejbližší. Vládne jim Měsíc, a tak v jednu chvíli jasně září a v další skryjí své tváře. Jsou citově spjati s jejich otcem, který na ně má silný emocionální vliv. Mají nestálou mysl, která se ráda toulá a mají sklon rozhodovat se na základě svých emocí. Citům přikládají velkou hodnotu. Konají pouze tehdy, když se na to cítí. Je to proto, že Rak je znamení, kterému vládne náladový měsíc!

Slunce ve Lvovi 

Lidé s touto pozicí Slunce mají silné vůdčí schopnosti. Jejich vzhled je také jasný a silný, s královským nádechem. Mají bezpochyby zdravé sebevědomí. Vědí, kdo jsou, a vědí, čeho chtějí v životě dosáhnout. Slunce ve Lvovi také dává agresivní instinkty a občas také špetku sobeckosti a egoismu. Tito lidé jsou velmi nezávislí, což je na jednu stranu skvělé, ale na druhou neradi naslouchají ostatním. Nejlépe se jim daří, když pracují samostatně a jsou svými vlastními šéfy. 

Slunce v Panně 

Jste bezpochyby perfekcionista. Máte tendenci nevstat od svého pracovního stolu, dokud projekt nebo úkol nedokončíte na 120 %. Když už něco děláte nebo tvoříte, musí to být kompletně dle vašich představ a bez chyb. Slunce v Panně dává člověku zdvořilé chování a řeč. Jste docela intelektuál! Máte silné komunikační schopnosti a vypočítavou mysl.

K tomuto umístění se také váže odbornost a talent v psaní. Máte tendenci být kritičtí nejen k ostatním, ale hlavně k sobě. Dejte si trochu pauzu!

Slunce ve Vahách 

Slunce ve Vahách není právě nejlepší umístění pro vaše ego a sebevědomí. Proč? Slunce (které reprezentuje vaše sebevědomí) je jako král, který rád sedí na trůnu a chce být respektován. A když je postaven do velmi společenského znamení Vah, není pro něj snadné najít respekt a uznání nebo si prosadit autoritu. To z vás však udělá rozhodného člověka, který se během života naučí, že vaše hodnota a sebevědomí nepocházejí od ostatních, ale zevnitř. 

Slunce ve Štírovi 

Jste investigativní typ a rádi zkoumáte úplně všechno. Povrchní informace pro vás nejsou nikdy dost! Neradi ztrácíte čas nepodstatnými rozhovory a když potřebujete něco řešit, jste připraveni dostat se ke kořenu věci.

Jste také velmi ambiciózní a máte spoustu zdravé sebeúcty. Ve svých finančních záležitostech jste opatrní a své výdaje plánujete moudře. Živíte se výzvami a máte hlad po úspěchu. Nejvíc se vám daří v náročných situacích a pozicích.

Slunce ve Střelci 

Ten, kdo má Slunce ve Střelci, je bohabojná a mírumilovná duše, obdařená uměním řeči. Takový domorodec je pravděpodobně učený jedinec, čestný a soucitný člověk s velkou moudrostí a inteligencí. Slunce v této pozici také dává neutuchající hlad po vědění. Jste upřímní a přímí, vždy mluvíte k věci. Chápete rozdíl mezi žitím a existováním, a milujete svobodu. Ve své sociální sféře býváte vcelku populární. Kdykoliv můžete, podáváte pomocnou ruku svým příbuzným a přátelům. Také vás baví být životním koučem nebo učitelem pro ostatní.

Slunce v Kozorohu 

Tito lidé jsou velmi pracovití, ale rozhodně nemají rádi kritiku, a pokud ji dostanou, začnou pochybovat o své hodnotě. Pokud máte toto umístění, pravděpodobně si stále říkáte – jak se mohu zlepšit? Zasloužím si tuto pozici? Nepracoval by člověk v této pozici dvakrát tvrději, než já?

Jste bezpochyby tvrdě pracující člověk, ale na čem byste měli opravdu tvrdě pracovat, je sebechvála za to, čeho jste již dosáhli. Jste přemýšlivý a vážný, je ve vás silný smysl pro zodpovědnost. Trpělivost je vaše největší ctnost, která vám pomáhá bojovat s nepřízní života.

PS: Přestaňte porovnávat své úspěchy s úspěchy ostatními!

Slunce ve Vodnáři 

Jste přirozený inovátor! Máte analytickou mysl a nikomu slepě nevěříte – všechno si musíte vyzkoušet na vlastní kůži. Zaměřte se více na společnost než na jednotlivce. Jste skutečně silný týmový hráč s dobrými vůdčími vlastnostmi.

Lidé s tímto umístěním jsou humanitární duše, které se mohou stát skvělými vůdci, pokud k tomu dostanou příležitost. Jsou také docela upřímní a otevření a přátelství přikládají velkou hodnotu. Navzdory tomu, že jsou tak pokorní a soucitní, mají tendenci se vyhýbat emocionálním spojením a připoutanosti. Jejich přístup je neosobní a nikdy nedávají najevo své emoce a pocity otevřeně.

Slunce v Rybách 

Jste velmi nápaditá bytost s uměleckým a abstraktním myšlením. Máte silnou intuici – váš první dojem, který o někom nebo něčem získáte, je obvykle ten správný.  Jste velmi přátelské povahy, rádi cestujete a váš intelekt a intuice vás podporuje ve všech aspektech života. Máte introspektivní povahu. Jste také dobrý myslitel a řečník. Slunce v Rybách vám také dává docela náladový temperament – někdy je pro vás těžké porozumět sami sobě. Jste totiž dost emotivní a názory ostatních vás do značné míry ovlivňují. 

Autorka: Navina Nayika

Foto: Shutterstock

 

Beran 14.4 -14.5.
Býk 15.5. – 14.6.
Blíženec 15.6. – 15.7.
Rak 16.7. – 16.8.
Lev 17.8. – 16.9.
Panna 17.9. – 16.10.
Váhy 17.10. – 15.11.
Štír 16.11. – 15.12
Střelec 16.12. – 13.1.
Kozoroh 14.1. – 12.2.
Vodnář 13.2.- 13.3.
Ryby 14.3. – 13.4.

 

Tagy:
2 Komentářů
  1. Tomuto tedy vůbec nerozumím a doposud jsem neměla nejmenší tušení.

  2. Romana Mlynářová 2 roky ago

    Jsem posunutá na Raka.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account