Energie Berana je ohnivá, iniciativní a na nic nečeká. Tady a teď je všechno, co má. Pokud něco chce, nebere si servítky a jde si za tím, někdy až příliš urputně. Beran je průkopník, který si stojí za svými názory a nebojí se je říct.
Úplněk je magický den. Tato nejsilnější fáze Měsíce má velký vliv nejen na naše tělo, ale také na naši psychiku. Jeho sílu a moc vnímáme intenzivně asi 3 dny.
Úplněk v Beranu, který nastane 25. 9. ve 4:52 ráno je pak pro nás všechny velkou příležitostí uvědomit si, co od života chceme, a umět si o to říct. 
Den nových začátků
Tento den je vhodný pro začátky, třeba nové práce nebo nových projektů. Pokud se chcete pustit do podnikání, dnes je ideální čas začít. Toužíte po něčem, ale bála jste se to uskutečnit? Dnešní den vám dodá potřebnou ohnivou energii.
Zvláště zrozenci ohnivých znamení by si ale měli dávat pozor na to, aby se nenechali energií tohoto úplňku úplně pohltit. Dejte si pozor na hádky, zveličování nebo cholerické výstupy, též na nehody a nepozornost. Na druhou stranu ale zkuste využít darů, které tento úplněk přináší, a nebojte se říct si o to, co chcete. Ti, pro které je normálně sebeprosazení opravdu oříšek, to mohou (ale pozor na urputnost!) dokázat právě dnes.
Sílu svých záměrů podpořte meditací
Večer před úplňkem si můžete vyzkoušet krátkou meditaci právě na téma sebeprosazení a akce, které jsou beranu vlastní. Zavřete oči, a ptejte se sami sebe na otázky, na které znáte odpověď jen vy, ale někdy je těžké je přes všechen ten hluk zvenčí a očekávání ostatních vyslyšet. Vážně dělám to, co chci? Neplýtvám energií na zbytečné činnosti? Co mi přináší největší radost a kam bych tedy měl svou energii investovat? Dokážu říct ostatním, co si myslím? Dokážu si prosadit, co je pro mě důležité?
Naslouchejte také, jak k vám dnes promlouvá vaše tělo. S Beranem je spojená hlava, mozek, oči, nos a zuby. Pokud trpíte bolestmi hlavy, zkuste se dnes zamyslet nad tím, jestli je nezpůsobuje přepracovanost a uvědomte si, že někdy je třeba vypnout. Bolest v krku zase upozorňuje na to, co jsme chtěli říct, ale neřekli. Právě dnes máme příležitost.
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account