Před více než dvěma lety jeden daňový poradce prožíval pocit totálního vyhoření. Toužil žít jinak. Tehdy k němu přišla informace o podnikatelských možnostech v Karibiku. Vydal se na tento ostrov, kde objevil ráj. Bělostné přírodní pláže bez lidí, průzračné teplé moře, korálové útesy, léčivý vzduch, usměvaví místní lidé… Vrátil se domů a nemohl týdny dobře spát. Něco ho táhlo zpět. Po další návštěvě bylo rozhodnuto. Umožní dalším lidem žít v tomto ráji. Uskutečňuje zde developerský projekt TERRA CHULA – Země krásná!

A já ho na této cestě za jeho snem doprovázím.

Těhotná, se čtyřletým parťákem momentálně trávíme společně pět týdnu na ostrově. Ne vždycky tomu takto bylo… Ale jak se říká: ” Věř svým snům naplno, splní se ti.” Věřila jsem.

Vždy jsem toužila být součástí něčeho, co bude mít smysl. Žít jinak. Tento projekt mi ukazuje, že všechno je relativní.

Proč vlastně všechno tohle píšu?

Příála bych si Vám přiblížit náš projekt i kus našeho života a dodat odvahu těm, kteří uvažují o životní změně. Potom už se stačí pouze rozhodnout.

Pro ty, kteří touží se probouzet ráno do tepla a plavat při východu slunce. Pro ty, kteří věří, že pracovat se dá  i s výhledem na moře. Pro ty, kteří, potřebují najít klidné útočiště, kde by se uchylovali před stresem. Pro ty, kteří se nebojí dětem ukázat i jiný život. Pro ty, kteří si chtějí prodloužit stáří.

Pro ně je TERRA CHULA tím pravým místem.
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account