První podzimní měsíc se přehoupne do druhé poloviny a už ve čtvrtek 17. září hodinu po poledni je tu novoluní. Pod patronátem ho bude mít Panna. Takže není těžké hádat, pod jakým vlivem bude.
Ano, všichni budou starostliví, pečující a myslící hodně na druhé. Zodpovědnost si krásně podá ruku s praktičností. To bude mít ve skrze dobrý vliv snad na všechny. Nezáleží na tom, zda budete chtít pečovat o jiné, změnit svůj životní styl nebo se cítit vděčně a šťastně za vše, co vám život přinesl.

Opravdu se cítíte zdraví a krásní?
Pokud ne, udělejte s tím něco. Tyto dny vám krásně pomohou se na cítit i na potřeby svého vlastního těla. Udělejte pro něj maximum. Asi vám nemusím vysvětlovat, že je to opravdu váš jediný dopravní prostředek po tomto světě. Vaše tělo toho pro vás již hodně udělalo a zvládlo. Věnujte mu péči, lásku i kvalitní stravu. Alespoň kolem novoluní si dopřejte i více odpočinku. Pokud nejste spokojeni se svou postavou, začněte se změnou právě za novu. Každé novoluní je takovým novým začátkem a jeho energie bývá velmi silná. A kdo jiný než pečující Panna by vám byl lepším parťákem? Nemusíte si hned pořizovat permanentku do posilovny, někomu stačí i jakýkoliv pohyb. Hýbejte se, cvičte a určitě toho na sebe nenakládejte moc. Stres by vám nebyl dobrým kamarádem.

Bubáci, strachy a obavy

Ano, každý se někdy něčeho bojí. Je to normální, ale být to tak navždy rozhodně nemusí. Ať se vám po těle děje cokoliv (fyzicky i psychicky), uvědomte si všechny emoce i nemoci mají nějakou původní příčinu. Prozkoumejte strachy a obavy vyplouvající na vás. Najděte souvislosti a vše si zanalyzujte. Nepopírejte to, jak se cítíte, zároveň však všemu nedávejte větší váhu, než je nutné. Možná zjistíte, že když si něco dovolíte, něco přijmete nebo se překonáte a posunete své limity, tak se vše utiší a vy tak budete moci být o pořádný kus na své cestě dál. Věřte, že každá změna musí začít ve vás samotných, ne v okolí.

Správně zaměřená pozornost
Své myšlenky jen těžko můžete všechny korigovat a ovládat. To, co ale stoprocentně udělat můžete, je nedovolit svému vlastnímu kritikovi v hlavě, aby vám do podvědomí podsouvat další různé katastrofické scénáře. Nebuďte zlí ani na sebe samotné, nekritizujte se a naopak se vždy pochvalte za to co se vám povedlo i za to, co je na vás krásného. Myslete skutečně jen na to, co si přejete a ne na to, co nechcete. Přání se plní a jde o formu, jakou je vysíláme. Pokud si řeknete, že něco ne… (doplnit si můžete cokoliv), tak to ti nahoře berou jako naše přání a splní vám to. Novoluní mají obrovskou sílu, tak jí využijte opravdu ve svůj prospěch.
S láskou vaše čarodějka Dana Chara
Foto: Shutterstock/pixabay.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account