Ahoj, Rybičky, dnes je řada na vás, tak jdeme na to, co říkáte? Nooo, vy se teda máte! Tady bude někdo slavit *wine* Ano, ano, přátelé, rok oslav je tu!
Mělo by se vám dařit ve všech směrech. To, co se už delší dobu vleče a ne a ne to skončit, se také uzavře. Nebo přinejmenším naleznete řešení a věc se dá pohybu. Měla by u vás nastat celková úleva, takové to spadnutí kamene ze srdce, znáte to. Jak už jsem řekla, na co sáhnete, to by vám mělo vyjít. Zase ale neblněte a nepokoušejte to, jo. Dělejte jen to, co chcete, co je pro vás dobrý a co by případně mohlo někomu pomoct, ale ne, že budete zkoušet, jak jste všemocní. Ego do toho netahejte. Ono to bez něj sice úplně nejde, ale nemělo by mít hlavní slovo.
Takže znovu, dařit se bude to, co je v souladu s vaším plánem, cestou, duší, prostě s vámi. Pamatujte na to, ano? Pokud to budete přehánět, mohly byste taky splakat nad výdělkem. Máte teď obrovskou příležitost si „srovnat život“. Vztahy, rodinné vazby, práci, podnikání, peníze, vše, co vás napadne. Jste intuitivní znamení, umíte v tom „plavat“, tak všechno to, co umíte a je vám blízké, využijte. Aplikujte to v praxi. Většina z vás to totiž nedělá a je to velká škoda. Neříkám, že si u toho nemáknete, ale nemělo by to být nic tragického. V podstatě byste se neměli nijak zvlášť nadřít.
Další věc – když už budete mít pocit, že jste ve slepé uličce a že to dál nejde, řiďte se INTUICÍ! A berte ji vážně, poslouchejte ji, potažmo tedy sebe! Jednou s tím stejně začít musíte. A teď se ponoříme trochu hlouběji… Na povrch budou v průběhu roku vyplouvat stará témata, které ještě nemáte vyřešená. Mnohdy to budou i věci dávno minulé, zejména z dětství. Všechny ty křivdy, které jste už raději zapomněly nebo si je naopak velmi dobře pamatujete, všechno to bude chtít ven. Nebraňte se tomu, pusťte to. Nemá smysl to zastavovat, je to potřeba pustit, už proto, abyste mohly cítit tu zmiňovanou úlevu.
Narovná a vyřeší se tím spousta věcí, hlavně v rodině. Ten očistný proces bude přínosem pro všechny zúčastněné, a to i v případě, že jim to zpočátku třeba tak vůbec nebude připadat. Připravte se na to, že mohou nastat situace, kdy budete považovány za černou ovci rodiny, milé Rybičky. Proč? Protože budete odmítat ten starý, zajetý mechanismus vaší rodiny. Bude se vám příčit, budete mít pocit, že už to prostě dál tímhle způsobem dělat nemůžete. Daleko horší, než názory a postoje zúčastněných, pro vás bude pocit a vědomí, že byste to snad udělaly stejně jako doposud. Možná se párkrát zapřete a uděláte to, ale jednoho dne už vás to prostě nepustí. Už to nepůjde tak, jako doposud. Budete vnímat tu vlnu vzdoru a emocí, a buďte za to rádi, protože to je přesně to, co potřebujete. Zdravě se na… štvat. Vybouchnout. To je přesně ten stav, kdy je mozek odpojen, protože nejste schopni „normálně“ reagovat. Wau! Jo! Běžte do toho. Nenechávejte se vodou schladit, nechte se jí unášet. Plujte si ve svém proudu. Je to váš život. Kromě toho, ti ostatní vás potřebují přesně takové, jací doopravdy jste tam uvnitř. Mnozí z vás ještě schovaní. Nebojte se proto vystoupit. Je to důležité nejen pro vás, ale i pro okolní svět. Jedině tak můžete naplnit ten svůj důvod vašeho bytí tady na Zemi. Není na co čekat.
Rok 2018 vám přece přeje! Tak do toho, Rybičky. Držím vám palce, nejen já, ale i celý vesmír 😉
 
Tereza *heart*

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account