Ahoj, ahoj, ahoj! Tak teda, pro vás to letos bude ale přelomovej rok! Teda pokud si to už konečně dovolíte! Budete mít totiž na výběr. Buď pojede ve stejnym rytmu dál, nebo se konečně zvednete a začnete s tim svym životem něco dělat!

Konkrétně teda dělat něco, aby vás naplňoval, aby vás bavil, abyste ho prostě žili. Pokud jste v pohodě a máte pocit, že vás baví a naplňuje, mám pro vás jednu zprávu: ROZJEĎTE TO JEŠTĚ VÍC!!! Ve velkym! V hodně velkym! Bez všech strachů a ostychů, obav a všeho toho, co vás drží zpátky. Pusťte se do všeho, co máte v hlavě a už nějakou dobu o tom přemýšlíte. Tenhle rok je rok realizací. Realizujte tedy všechno, co vás napadne, o co vás kdo požádá. Samozřejmě pokud se vám do toho bude chtít. Pokud vás to neosloví, jděte od toho, nemá smysl tím ztrácet čas.

Zvedněte se a šlápněte do toho

Ještě bych ráda podotkla, že se nic nestane samo. Bude to fakt jen a jen na vás. Jestli z toho, co tady teď čtete, máte pocit, že stačí sedět doma a čekat, tak se šeredně pletete. Jak jsem psala na začátku, všechno bude záležet jen na vás. Všechno! Pokud nezvednete zadek a nezačnete jednat, nic se nezmění. Nic. Pamatujte si to a jednejte podle toho. Jestli chcete dál čekat na zázrak, tak fajn. Ale asi by bylo dobrý v něj aspoň věřit. Pač jinak se nemůže stát. No a když k tomu přidáte tu akci, máte se na co těšit! Otevře se vám novej svět. Svět plnej toho, co se vám líbí, co vás baví, co máte rádi. A to za to stojí, ne? Tak do toho! Držim palce 😉 Pro vypracování osobního horoskopu mě kontaktujte 😉

Krásnej rok a ať se daří!

Tereza

Foto: Shutterstock

Tagy:
1 Komentář

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account