733

V tomto období existuje jen jedna jediná bunda, která vás zahřeje: péřová. Tyto velké a objemné kusy oblečení jsou nejteplejšími investicemi, ale zároveň vždy problematickým kouskem oblečení, pokud jde o zachování vašeho stylu. Jak ji nosit a nevypadat jako z reklamní na pneumatiky Michelin? Zatímco tepláky a sportovní oblečení s nimi vypadají vždy skvěle, ani svých elegantnějších kousků oblečení se v jejich případě nemusíte vzdávat.

5 způsobů, jak nosit péřovou bundu a vypadat šik:

Zkombinujete ji s výraznými doplňky

Dodejte svému každodennímu vzhledu na originalitě tím, že zkombinujete svou oblíbenou péřovou bundu s pestrobarevnými doplňky. Výrazná kabelka, vzorovaná šála či čepice se postarají o odvedení pozornosti od objemné péřové bundy, ale zároveň se hlásají, že jejich nositelka nerezignuje na poslední módní trendy. Ba právě naopak! Rázem se stává trensetterkou! 

Přepásejte ji! 

Péřové bundy jsou většinou velice objemnou záležitostí, ale dodat tvar jim můžete velice snadno a rychle. Přepásejte je páskem! Může být kožený, látkový nebo ryze sportovní. A to i v případě, že bunda apriori takový střih nemá. Bude to zajímavé oživení pokud chcete, aby vypadala více elegantně. 

Noste ji v monochromatickém stylu

I ten nejzákladnější vzhled může vypadat promyšleně, pokud ho zvolíte v jedné barvě. S jednotlivými odstíny zvolené barvy si hlavu nemusíte lámat. Naopak! Například různé odstíny zelené nebo modré ještě zvýší vizuální dosah vašeho snažení.

Neváhejte ji nosit se sukní

Dodejte svému péřovému kabátu romantičtější atmosféru tím, že ho zkombinujete s teplou vlněnou nebo pletenou sukní. Pro extra chladné dny přidejte vysoké kozačky a punčochy. Nejenže vám bude teplo, ale i ryze sportovní kousek jako je péřová bunda, bude vypadat šik.

Zvýrazněte siluetu

Dbejte na to, že váš styling bude vyvážený. Pokud je váš kabát v oversize stylu, vezměte si k němu těsnější kalhoty nebo klidně zateplené legíny. Máte-li raději širší nohavice, zvolte kratší péřovou bundu a neváhejte ji ještě klidně přepásat páskem.

Foto: Pinterest, Instagram, archiv

Autorka: Lucie Janotová

Tagy:
2 Komentářů

Komentáře jsou uzavřeny.

  1. Naděžda Křičenská 7 měsíci ago

    Pěkné outfity.

  2. Romana Mlynářová 7 měsíci ago

    Pěkný styl

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account