Moji nejmilejší, čas se navršil, týden utekl jako voda a před námi jsou letní prázdniny, čas dovolených a také čas na týdenní vhled pro nový týden. Pojďme tedy na to.

Duchovní plamen

Také cítíte to sálající horko? V tomto ohledu i směru však jde o plamen, který očišťuje a chrání, nikoli spaluje a ničí vše, co mu stojí v cestě. Kdepak, tento plamen hoří jasným světlem, tím, které osvobozuje. Pomáhá nám svým jasem nalézt cestu tam, kde ji jde stěží vidět a zároveň nám pomáhá vnímat věci do hloubky. Najednou jsou vidět souvislosti, vše do sebe zapadá, a my tak můžeme pochopit i to, co nám delší čas mohlo unikat a zdát se jako neuchopitelné a nepochopitelné. Duchovní plamen projasňuje náš život poznáním a poukazuje na práci na sobě samých. Nic není zadarmo, bude nás to stát mnoho úsilí, avšak ono Poznání – to za to zkrátka stojí.

Archanděl Michael

Jeden z nejvýše postavených andělů, ba dokonce archandělů se nám objevuje v týdenním vhledu a objevuje se proto, že archanděl Michael je bojovníkem v pravém slova smyslu. Ačkoli z něj můžete mít pocit, že jde spíše o snílka, opak je pravdou. Poskytuje nám totiž nejvyšší ochranu, vybízí nás k nalezení sebe samých, k pokračování na cestě za poznáním a jeho přítomnost nám může dodat tolik potřebnou odvahu jednat a bojovat. Archanděl Michael je tady zkrátka pro nás jako nebeský posel a ochránce, jenž chrání naše kroky a připomíná nám, že vše má svůj čas a nic nelze uspěchat. Odvaha, trpělivost, odhodlání, respekt a úcta – to jsou ty správné ingredience pro náš osobní i duchovní růst.

Foto: se souhlasem Lenky Miriam Vyškovské

Božské stvoření

Nádherná tanečnice v jedné ze svých mnoha póz nám ukazuje onu křehkost a zároveň sílu našeho bytí. Poukazuje na to, že jsme jedno a v tom tkví ona podstata našeho života a jeho přijetí. Již není důvod pochybovat o tom, kdo jsme, kam kráčíme. Je čas přijmout sebe samé jako boží bytosti, jako něco, co je naprosto přirozené, a přijmout tento fakt jako skutečnost s láskou, pokorou a vděčností. Stejně jako tanečnice, se i my, prosím, soustřeďme na sebe samé, na naše závazky, postoje a činy. Mysleme na to, že všichni jsme boží bytosti a všichni máme právo žít život naplno tady a teď.

Afirmační karta, tedy Myšlenka srdce vše opět krásně spojuje v jeden celek. Přijměme sami sebe a pochyby nechejme daleko za sebou. Buďme nohama na zemi, hlavou v oblacích a nezapomínejme, prosím, kdo jsme. Zachovejme si naši autentičnost a buďme sami sebou, buďme opravdoví.

Příjemný a pohodový první červencový týden, moji nejmilejší, nám všem. S láskou vaše Mia a její Tajemný svět u Léni Miriam ❤️

 

Autor/zdroj: Lenka Miriam Vyškovská

Foto: Shutterstock a se souhlasem Lenky Miriam Vyškovské

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account