Ve středu 13. ledna 2021 v šest ráno je tu novoluní v Kozorohu. Asistence karmické planety Pluto značí, že nebude jen tak ledajaké. Každý nov představuje ukončení a zároveň počátek nějaké kapitoly. Někdy jde o proměny velké, jindy zase menší. Tentokrát půjde o něco většího, možná rovnou osudového.
Jak to na sobě poznáte?

novoluni v Kozorohu prinese i prelom mezi vycarpanim a navalem energie i naladovost

Vnitřně to na sobě poznáte hned. Pocítíte vnitřní napětí, z pocitu vyčerpání přijde příval energie. Pokud zrovna nejste ve stavu, kdy prožíváte naprostou spokojenost, pak se mohou projevit i podrážděné a nepřiměřené reakce.
Chcete vědět, jak se bude pro vás vyvíjet celý rok? Stáhněte si zdarma průvodce „Co vás čeká v roce 2021“ na mém webu. 

Zaměřená pozornost za novoluní v Kozorohu se vyplatí
Toto novoluní v Kozorohu vás bude směrovat spíš do pracovní oblasti. Nebojte se realizovat své nápady a myšlenky, dovolte si prosadit si svou. Kolem novu vám půjde skvěle organizování i plánování. Je to, jako byste měli křišťálovou kouli, a naprosto přesně věděli, co je či není pro vás to správné. Možná těch nápadů a směrů bude víc a budete mít dojem, že byste se museli rozkrájet, aby bylo vše hned a rychle. V tom případě si raději vytyčte priority a zaměřte svou pozornost na to, co je skutečně nejdůležitější.

Rozum pro tentokrát vyhraje nad emocemi

laska, novy vztah, nove zacatky, hojnost, prosperita

I když paradoxně bude vítězit logika a materialismus nad srdcem a emocemi, pokud se pustíte do něčeho nového, pak to bude mít dlouhé trvání. Takže, kromě nových pracovních plánů a cílů, to může být i nový vztah. Taková láska by pak vydržela až pohádkově dlouho.

Vnitřní kritik hlásí nepochopení za novoluní v Kozorohu

Ještě se vrátím k emocím. Po pocitové stránce vám může připadat, že vás nikdo nechápe a nikdo vám nerozumí. Alespoň pro novoluní v Kozorohu vypněte vnitřního kritika k sobě i k druhým. Hodně lidí bude mít spíš špatnou náladu na první pohled, ty labilnější dokonce až deprese. Soustřeďte se proto raději na svůj osobní posun, ať už v jakékoliv oblasti.

Odevzdejte staré, narodí se nové

propusteni, zbaveni se nezadouciho za novoluni v Kozorohu

Určitě jste již slyšeli, že štěstí najdete jen v sobě. Jenže, jak to udělat? Za novoluní v Kozorohu to nebude tak těžké. Nejdříve ze svého života odstraňte vše, co vám již neslouží, nerezonuje s vámi či je rozbité a nefunkční. To se týká i dárků! Zapomeňte na to, že darovanou věc si musíte nechat navždy, protože je to přece dárek. Pokud jste dárek dostali např. od bývalého partnera nebo člověka, se kterým jste záměrně ukončili veškerou komunikaci, dejte to rychle pryč. Přesně takové předměty kolem nás blokují energii v nás samotných.
Co se vám děje a proč?
Výsledkem je pak, že se nedaří, ať děláte co děláte. Po čistce kolem sebe se teprve věnujte plánování budoucího. Krásně si můžete rozvrhnout celý rok po malých kouscích. Ke svému záměru se pak můžete vracet vždy, když ztratíte koncentraci na svůj cíl.
Přeji vám opravdu kouzelný rok a mnoho splněných přání a snů!
S láskou vaše čarodějka Dana Chara
Foto: pixabay.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account