Na úvod vás srpen obejme, poskytne přátelskou náruč a některým i rameno k vyplakání. Důvěřujte vazbám, které jste si vytvořili. Přátelství je snad to nejcennější, co můžete mít. Věřte, že čím víc dáváte, tím také více dostáváte. Nabídněte svou pomoc či radu a až ji budete potřebovat vy sami, tak ji také dostanete. Opravdový přátelé jsou součástí vaší cesty, ať se děje cokoliv.

akce na zivo- workshop- aktivace potencialu- lvi brana
Další akce naživo

Mám tu pro vás další pozvánku na živou akci. Tentokrát půjde přímo o workshop „ Aktivace potenciálu – Lví brána“. K podrobnějším informacím se prokliknete na úvodní stránce webu: danakratochvilova.cz. Přihlášky však přijímám pouze do 3.8., abych mohla zajistit materiály.

Změny i ztráty
Připravte se na možné zklamání a odkládání všelijakých záležitostí. Nemusí se vám to líbit, ale berte to tak, že život je změna. Tyto proměny v životě s sebou ponesou i dávku ztrát. Buď budete muset změnit plány od základu, přestěhovat se či opustit něco, na čem lpíte. Je to nevyhnutelné, bránit se by bylo zbytečné. A nakonec zjistíte, že vás to ještě posílilo a posunulo. Víte jak, všechno zlé je nakonec pro něco dobré, i když nám to tak připadat nyní nemusí. 

Zastavení po novoluní

zastav se, zpomal

Máte pocit, že se propadáte stále hlouběji? To už ti nahoře neví, jak vám mají naznačit, že je načase zpomalit, zastavit se a pořádně se rozhlédnout kolem sebe. Kam se vlastně ženete? V klidu jen pozorujte, co se ve skutečnosti děje. Jen tak se ze všeho dostanete a bude vás zase naplňovat klid a láska. Získáte opět svou energii a sílu, abyste mohli udělat, co je potřeba. Nebojte se požádat si o pomoc, pokud ji potřebujete. Vaše prosba bude vyslyšena. Na nic nemusíte být sami. 

Chcete mít svého pomocníka a rádce stále při sobě?

Pomocnou ruku vám podají „Karty Magie života“. Ty si sami s mou pomocí vyrobíte, nacítíte si je a tak k vám budou mluvit vaší řečí. Ty najdete na mém webu v záložce “Kurzy a služby”.  Chcete si užít hýčkání a nechcete si nic pořizovat? Pak zvolte VIP variantu a vše vám pošlu rovnou do vaší poštovní schránky.

Srpen, ve své polovině, přinese obrat k lepšímu

promena, zmena uvnitr

Ukončete vše, co vám již neprospívá (zvyky, vztahy i aktivity), aby mohla začít nová kapitola. Váš hodnotový systém prošel proměnou a tak je dobré otevřít se novým příležitostem a možnostem. Těšte se na to, co budoucnost připravila. Určitě se vyhněte lehkovážnosti a riskování. Vím, že moudrost přichází zkušenostmi, ale nemusíte si projít za každou cenu vším. Trocha ostražitosti se určitě vyplatí všem. 

Úplněk upozorní na vás samotné i vaše tělo
Pro hodně lidí ve svém životě hrajete důležitou roli. Abyste se mohli starat a pečovat dál, tak se nejdříve musíte postarat o sebe samotné. Postarejte se hlavně o své tělo, aby mohlo dobře fungovat. Až pak tu můžete být pro druhé. V následujících dnech vymažte všechny negativní myšlenky a neztrácejte naději. Nakonec se vše v dobré obrátí. Vaše úsilí bude odměněno, jen o něco později, než očekáváte. 

Magický klub je tu pro krále a královny svého života

Unikátní prostor a péči přináší Magický klub. Ráda vám udělám průvodkyni energiemi a navedu váš život na správnou cestu v souladu s vámi. Pokud chcete udělat průlom rychleji, pak zvolte některou z V.I.P. variant. Získáte tak daleko více času a energie jen a jen pro vás v mé společnosti. Svůj magický skok si zajistíte kliknutím na toto kouzelné tlačítko Magický klub na úvodní stránce webu.

Život je ten nejlepší učitel

lekce zivota a jejich opakovani

Proč je život tím nejlepším učitelem? Protože, když nepochopíte svou lekci, rád vám ji zopakuje. Poučte se z minulosti. Opakování cyklů neznamená, že máte přijmout pozvání ke starému známému tanci, ale přesný opak. Potřebný klíč k vyřešení najdete ve své minulosti, tak neopakujte dokola stejné chyby. Zamyslete se, a tentokrát se rozhodněte jinak. Něco je potřeba změnit, stačí maličkost a váš svět se také promění. Pokud budete dělat stále totéž, tak také můžete totéž očekávat. Jaká změna to bude u vás? 

Rady na srpen pro jednotlivá znamení zvěrokruhu
Berani,
nyní dostáváte přímo vesmírné vedení, naslouchejte svým průvodcům. Rozhodně se vám vyplatí i vše si psát. Kdo ví, třeba z toho může být i kniha. Ponořte se více do sebe, meditujte a relaxujte. Teď není zcela vhodný čas pro velké akce a nové plány. Srpen, ve své poslední třetině, vás odmění. Sklidíte, co jste zaseli. Mějte krásné, přínosné a velkolepé sny, podnikněte také patřičné kroky k jejich realizaci.
Býci,
budete mít pocit, že se vám někteří lidé vzdalují. Je to v pořádku, vaše cesty se oddělují. Stačí jim poděkovat za to, co jste spolu prožili, a nechat je jít dál. Kolem poloviny měsíce se vše obrátí a budete mít kolem sebe usměvavější osoby. Dočkáte se i odpovědí na vaše otázky a věci se dají do pohybu. Nelpěte na ničem a na nikom. Uvidíte sami, jak se vše začne řešit téměř samo, když se z vás stanou nezávislí pozorovatelé.
Blíženci,

spory a hadky, kompromisy

srpen vás ujišťuje, že máte v sobě sílu najít pocit jistoty a stability, kdykoliv to budete potřebovat. Nedovolte nikomu, aby překračoval vaše hranice. Vědomě pozorujte, co se kolem vás děje. Ve vztazích však může docházet k nedorozuměním a hádkám. Tak se na to připravte. Nedělejte žádné kompromisy jen proto, že nechcete přijmout následky svých rozhodnutí. Buďte upřímní k sobě i k druhým.
Raci,
čas ztišení a odpočinku, to je srpen pro vás. Znovu objevte sebe samotné, přehodnoťte své postoje i vztahy. Tím poznáte svou vlastní hodnotu. A to, co již s vámi není v souladu, přirozeně odpadne. Vnitřní pocit stagnace překováte nějakou tvořivou činností. Znovu se usmějte a dovolte si opět zazářit. Vždyť je jen na vás, zda bude váš svět zamračený nebo šťastný. Nic si neberte osobně, vše je součástí vývoje.
Lvi,
vaše touha i vaše sny jsou tichým šepotem duše, abyste naplnili své záměry duše. Nastal čas podniknout kroky k tomu, aby se vaše sny daly do pohybu. Zbavte se strachů a obav, tak ve vašem životě přijdou velké změny. Nic není nemožné, stačí si věřit. Srpen, v jeho závěru, vám hodí pocitově zpátečku. Nedejte se. Zaměřte svou pozornost na to, co si přejete a vynechte myšlenky na nedostatek.
Panny,
vám srpen přinese mnohá uvědomění. Zjistíte, kdo jste, proč tu jste i kým se stáváte. Pochopíte také, jak důležité role vzájemně s lidmi kolem pro sebe vzájemně hrajete. Odpočinek a samota vám pomohou dočerpat vaše životní síly a oživit ducha. Pokud si budete chtít s někým popovídat, tak to udělejte. Vyhledejte však odborníka nebo někoho, komu plně důvěřujete. Na konci měsíce budou vaše síly zpět.
Váhy,

nalezeni odpovedi, cesta, ptiroda

v přírodě najdete vše, co nyní potřebujete. Choďte častěji na procházku, dýchejte, napojujte se, pozorně se dívejte a naslouchejte. Stačí utišit svou mysl. Není vhodný čas se pouštět do nových projektů a plánů, vyčkejte, správný čas přijde. Nyní se přizpůsobte podmínkám a na vše se podívejte z nadhledu. Vždy existuje i jiná cesta. Sice může být oklikou, ale dostanete možnost zažít nová dobrodružství při objevování.
Štíři,
věnujte pozornost všemu, co prožíváte. Všímejte si i symbolů a nápověd kolem sebe – mraků, barev či hovorům jiných. Objevíte hlubší význam a skrytá poselství. Věřte své vlastní intuici, nespoléhejte se na druhé. Srpen by vás díky pokryteckým známým mohl svést z cesty. Svůj vnitřní plamen můžete kdykoliv zase rozehřát, nyní však odpočívejte a jen se zlehounka přihřívejte. Tlumte impulsivní reakce.
Střelci,
srpen promění vaše všední dny na magické dobrodružství a kouzelná překvapení. Stačí si všímat drobných zázraků. Začnete očekávat nemožné a ono to přijde. Vzpomeňte si na své dětství a buďte znovu překvapeni vším, co život nabízí. Sebevědomě zamiřte na cíl, svět vám leží u nohou. Jste nádherní a šťastní, a také to vyzařujete. Máte všechno, co potřebujete, a můžete tak dosáhnout doslova čehokoliv.
Kozorozi,

sklizen, uroda, hojnost

máte schopnosti, o kterých se jiným může jen zdát, tak jich využijte a aktivujte svůj potenciál naplno. Dávejte důraz na své vize a věřte jim. Máte-li pocit, že vám stále v životě něco chybí, už to tak dlouho nebude. Těžké období je za vámi a vy si teď zasloužíte vychutnat svou odměnu. Váš život se ustálí v harmonii již velmi brzy. Poučte se ze svých chyb z minulosti a hledejte jiné, vhodnější cesty.
Vodnáři,
podporu budete celý srpen dostávat snad ze všech stran. Přijměte ji. Šťastným symbolem je pro vás zelená barva. Soustřeďte se na ni, dá vám jasné ukazatele. V polovině měsíce nemusíte mít moc energie, ale nezdávejte se. Všechny problémy se nakonec vyřeší. Naučte se trpělivosti a věřte, že i svá křídla si musíte zasloužit. Nepřeceňujte se a zůstaňte nohama pevně na zemi.
Ryby,
postavte se rovnou doprostřed jeviště. Dovolte si zazářit, veselte se, radujte se, tančete, zpívejte, vynikněte ve všem. Osvoboďte svou tvořivost, vášeň a kreativitu. Srpen ve své polovině má však varování – dejte ruce pryč od všeho, s čím si nejste naprosto jistí. Nedopadlo by to dobře. Konec měsíce nebude příliš optimistický. Buď jste až příliš dlouho na místě, kde být nemáte, nebo jste se nechali zlákat dočasným řešením.
Přeji kouzelný srpen!
S láskou vaše čarodějka Dana Chara
P.S. Chcete být se mnou více ve spojení? Najdete mě i zde: Facebook a Instagram (Magie šťastného života), Youtube (Dana Kratochvílová). A i v srpnu pro vás uspořádám semináře naživo. Podrobnosti se dozvíte na Facebooku.
P.S. 2.: Už jste prozkoumali úžasný projekt Market ženy sro na podporu českých firem a výrobců? Najdete mě tam jako ambasadorku kousek pod Brnem. Nezávazně se zaregistrujte a můžete výhodněji objednávat a také získávat mnoho cenných informací.
Foto: pixabay.com

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account