Za novoluní budete řešit hlavně svůj domov, zázemí a stabilitu ve všech životních oblastech, obzvlášť doma a na pracovišti. I zdraví bude jedním ze zásadních témat. Temný měsíc ovládne znamení Raka hned dvakrát po sobě. Tento měsíc to bude v neděli 21. června chvilku před čtvrt na devět ráno a další bude následovat 20. července. O tom následujícím si povíme až příští měsíc.

Citlivost a rodina za novu v Raku

novoluni v raku, nov ve znameni Raka

Rak nutně potřebuje pohodu doma. Proto se podvědomě zaměříte právě na získání klidu doma. Možná budete více přemýšlet o tom, jak rodinu lépe zabezpečit, jak získat ochranu či uděláte něco pro to, abyste se ve svém domově cítili lépe.

Vztahy v rodině, emoce a analýza
Zapracujte také na vztahu se rodiči a dětmi. Pro začátek bude stačit být s nimi více a naslouchat. Snadněji tak pochopíte, proč se vy či druzí cítí nebo necítí dobře. A to i bez zbytečného analyzování. Toto znamení je velmi citlivé, proto se nebojte projevit své emoce a nic neduste v sobě. Pozor na přecitlivělost a braní si všeho příliš osobně, to se týká hlavně Vah a Beranů, kteří s tím mají největší problémy.

Pozor na smlouvy a dokumenty

dokumenty, podpisy, smlouvy

Pomyslný vykřičník sice není vystrčený přímo od novu, ale zasadila se o něj planeta Merkur. Nasadila zpětný chod znamením Blíženců. Varování potrvá až do 12. července. Pokud máte podepsat nějaké nové smlouvy, či „oblítat“ úřady kvůli dokumentům, raději to nedělejte. Nakonec se ukáže spousta chyb nebo se vše dokonce zcela změní. Samozřejmě to má i své pozitivní stránky. Máte-li něco již dávno rozjednaného, tak to rychle dořešíte, bez komplikací a s úplnou lehkostí.

Karmické vztahy

Za novoluní bude nově ovládat pomyslný trůn právě znamení Raka. V sobotu nastal letní Slunovrat ale nejen to, Slunce, Měsíc a Merkur budou v takzvaném karmickém uzlu. A když si to dáte dohromady s přecitlivělostí Raka,… Ano, budou se vracet vzpomínky, emoce, lidé i pocity, které jste možná již dávno měli za uzavřené.

Co pro vás znamenají lidé v životě?
Dá se říct, že každý člověk i situace v našem životě má svůj důvod. Někdy je to doslova dar, jindy lekce a někdy se jen máme naučit a pochopit to, co se nám právě děje. Až se vám něco takového v těchto dnech stane, jen se zamyslete a zeptejte se sami sebe, co vám to mělo říct nebo ukázat. Věřím, že na to snadno přijdete.

Život je změna

Pokud se vám momentálně finančně příliš nedaří, nezoufejte. Rak vás naučí jak šetřit nebo spíš zbytečně neutrácet a jak hospodařit správně s penězi. Možná vám do cesty přijde doporučení na něco výhodného či se potkáte se skvělým finančním poradcem. Každopádně odhoďte svůj strach a raději ho přeměňte na potřebnou energii k posunu vpřed. Někdy je potřeba překonat svou komfortní zónu a vrhnout se do neznámých vod, novoluní v Raku tomu přeje. Věřte svým novým vizím a udělejte krok ke svému štěstí a pohodovému bytí.
S láskou Dana Chara
Foto: pixabay.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account