Jsou vždy tak trochu jiní. Vizionáři a klauni horoskopu. Někteří si svou excentričnost záměrně pěstují, jiní jsou až bezelstně upřímní a roztomile roztržití. Vyzařuje z nich zvláštní druh energie, jako by elektrizovali, jejich mysl je neustále v pohybu, vibruje na vlně, která začíná a končí kdesi daleko ve vesmíru. 
Do znamení Vodnáře vstupuje Slunce 20.–21. ledna a zůstává v něm do 18.–19. února.
Vodnáři jsou skuteční myslitelé a humanisté zvěrokruhu, jejich myšlení je orientované na budoucnost. Přinášejí světu mnoho důležitých vynálezů i pokrokových myšlenek. Za klíčové považují přátelství, a někdy zaměňují přátelství za lásku.
Ženy Vodnářky jsou obvykle krásné a svou bezprostředností si dokážou podmanit každého muže. Tedy takového, který se nezalekne určité výstřednosti a nekonformity. A vysoké inteligence. Jsou nezávislé a velmi svobodomyslné, muž, který se zamiluje do Vodnářky, by neměl počítat s tím, že jeho budoucí žena, pokud si ho jednou skutečně vezme, bude jen domácí hospodyňka. Ženy Vodnářky jsou velmi emancipované a muže berou jako rovnocenné partnery. Pokud se k ní budete chovat nadřazeně, je to nejrychlejší cesta, jak o ni přijít.
Muži Vodnáři jsou skvělí kamarádi, loajální a spolehliví. Přátelství je pro mnohé z nich nadevše a romantika velkých gest jim nic neříká. Stejně jako pláč a slzy, před záplavou citů spolehlivě utečou. Ale pokud formulujete logicky, máte bystrou mysl a jste ochotná absolvovat dlouhé debaty o smyslu života, pak vás bude obdivovat navždy. Každý muž Vodnář touží dokázat něco velikého, přispět k záchraně světa, vymyslet novou technologii, být originálním umělcem. I když je momentálně malířem pokojů, vždy ke své práci přistupuje jinak než ostatní, nekonvenčně a svérázně.
Pro ženy i muže v tomto znamení je důležité mít svého partnera za největšího přítele. S vyznáním lásky však často otálejí a pro svou váhavost mohou být považováni za citově nezralé osobnosti nebo se mohou zdát příliš vzdálení a chladní. Ve světě citů se orientují mnohem tápavěji než ve světě mysli a projevit hluboké city se teprve učí.
Máte-li doma malého Vodnáře nebo Vodnářku, nezapomínejte, že toto znamení sní své sny od malička. Intuici děti ve znamení Vodnáře dostaly od sudiček a na pískovišti se vždy zastanou těch, kterým je ubližováno. Ve škole se obvykle dobře učí, pokud jim předmět připadá zajímavý. Mají vynikající slovní zásobu a svými otázkami uvádějí dospělé často do rozpaků. Potřebují někoho, kdo by s nimi sdílel jejich zasněný myšlenkový svět, ve kterém si hrají na vynálezce nebo cestovatele vesmírem. Jsou bezelstní, občas roztržití a vždy přátelští.
Vodnáři přinášejí na svět moudrost, jejich živel je vzduch, myšlení. Planeta Uran, která jim vládne, je planetou snílků a revolucionářů, ale také géniů, kteří pozvedají svět. Sdílejte s nimi jejich sny a z vašeho malého Vodnáře nebo Vodnářky vyroste výjimečně nadaná bytost.

 

 

 

 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account