Měsíc květen začne opravdu láskyplně. Ono se ne nadarmo říká, že první máj je lásky čas. Nezadaní se mohou těšit na to, že se objeví někdo zajímavý, u zadaných se znovu zažehne plamen vášní. Každopádně silné city budou velet. A to je dobře, protože v prvních májových dnech se vyplatí naslouchat intuici a jít za hlasem svého srdce. Ano, rozum je někdy potřeba hodit na vedlejší kolej, květen ve svém úvodu je typickým příkladem.

Uvolnění i zasloužený odpočinek

Pokud jste to v posledních dnech či týdnech přeháněli s aktivitou, pak zrovna teď nemáte moc sil na rozdávání. Snažte si dobít baterky. Nenutím vám ležet na gauči, klidně si vyjděte jen tak na procházku nebo se zamyslete, co zrovna vám funguje na doplnění životní síly. Vaše tělo jistě nebude proti, když si dopřejete více vitamínů, tekutin i spánku. Pokud chcete regeneraci urychlit pomocí přírodních doplňků, napište mi, ráda doporučím vám, co mě i mým přátelům funguje skvěle.

Odhalí květen i to skryté?

Po květnových svátcích se nám budou ukazovat naše vlastní závislosti. Některé jsou očividné a jiné více skryté. Ty ukryté jsou samozřejmě záludnější, bereme je jako součást našich životů a vůbec si jich nevšímáme. Jaké to třeba jsou? Děláme spoustu činností bez výsledného efektu, protože jsme tak navyklí. Možná si říkáte, no a co, jenže zde jen ten kámen úrazu. Chceme dosahovat svých cílů a přitom děláme totéž, a očekáváme jiný výsledek. Zamyslete se nad tím, co udělat jinak, mnohdy stačí drobnost a vše se promění. Nebojte se změn a dodejte si odvahu překonávat se.

Nečekaný výbuch

Měsíc květen bude plný překvapení. Nastanou dramatické změny. Ty se odehrají velmi rychle, intenzivně. Doslova nezůstane kámen na kameni. Možná to bude hádka, dramatický rozchod nebo výpověď v práci. Každopádně tomu, co se ve skutečnosti semlelo, porozumíte až o něco později. Vzduch se musí nejdříve vyčistit, aby se mohlo znovu volně dýchat. Je to stejné jako po bouři.

Autentické já

Kolem úplňku ustanou tendence přizpůsobovat se okolí. Každý z nás má v sobě mnoho osobností, součástí našeho já. Tyto vnitřní povahy a světy spolu tvoří naši jedinečnost, originalitu a autentičnost. Aby vše fungovalo jak má, je nutné nepopírat své pocity a vnitřní pravidla. Nedovolte nikomu, ani sobě samotným, překračovat vaše hranice. Jednejte tak, aby vše bylo v naprostém souladu s vámi samotnými. Seskládejte si střípky vašeho vnitřní obrazu a dovolte si být opět sami sebou. Nic pak už neohrozí vaši sebeúctu, sebelásku a sebehodnotu.

Semináře a workshopy naživo

V květnu si můžete namalovat svůj vlastní léčebný obraz s pomocí AUTOMATICKÉ KRESBY. Nemáte umělecké nadání? To v tomto případě vůbec nevadí. Ráda vás uvidím. Tento měsíc se společně stihneme naladit i do více čarodějných sfér. Můžete si o víkendu 14. a 15. května se mnou vytvořit své vlastní vykládací karty. I zde jsem myslela jak na nemalíře, tak i na ty více kreativní. Jsem zvědavá, kdo se přidá a nacítí si své vlastní karty, které budou k němu promlouvat jeho vlastní řečí. K akcím naživo v Brně se dostanete přes titulní stránku mého webu http://www.danakratochvilova.cz/. Je nutná rezervace míst předem.

Opakování životních lekcí

Stává se vám, že se životní situace opakují? Asi mi odpovíte, že ano (ani já nejsem výjimkou). Proč se to ve skutečnosti děje? Na to vám dá květen v závěru své druhé třetiny odpověď. Dostanete do situace, kdy si snadno všimnete, že takto už to někdy v minulosti bylo. V tu chvíli se vědomě zastavte a rozhodněte se, zda to má skončit stejně, nebo potřebujete udělat něco jinak, abyste se pohnuli na své životní cestě dál. Nelekejte se ani toho, že to na první pohled může vypadat jako byste se vraceli zpět. Někdy i krok stranou nebo rovnou pár kroků zpět mohou být vlastně posunem dopředu.

Trpělivost i jemnost se vyplatí

Buďte laskaví a vstřícní ke svým nejbližším, stejně tak k sobě samotným. Nesnažte se nic lámat na sílu. Někdy je jemný dotek daleko účinnější než hrubá síla. A květen vás v tom jen utvrdí. Cvičte se v trpělivosti a uvidíte sami, jak se problémy vyřeší téměř sami. Dopřejte si opět více odpočinku a všímejte si toho, jak s úspěchy roste i vaše sebevědomí. Uvědomte si, po čem ve skutečnosti toužíte, a jak můžete svá přání podpořit. Více se obklopte lidmi i prostředím, kde je stejná nebo podobná vize s tou vaší.

Buďte jako voda, tak si vždy najde cestu

Konec května se nemusí tvářit zrovna přívětivě. Nevěste však hlavu. To, co řešíte, není nepřekonatelné. A také to nutně nemusí být náročné či zdlouhavé. Podívejte se na celou věc z nadhledu a zjistíte, že to jde trošku jiným způsobem. Ano, tato cesta se může jevit jako pořádná objížďka, ale není to tak. Nejen, že tato trasa bude pohodlnější, ale zároveň při ní získáte i nové zkušenosti a objevíte třeba i poklad, který byste při neústupném dosahováním původní variantou ani nezahlédli.

Jaké esence podpoří květen?

Směs Creativity (https://1url.cz/crtBB) podpoří tvůrčí myšlení i cítění a dodá schopnosti vytvářet vize. To přijde vhod zejména Raků, Lvům, Pannám a Kozorohům. A Berani a Štíři budou potřebovat nastolit vnitřní klid a nedovolit strachům a obavám je ovládat. Tuto sebedůvěru jim dodá směs esenciálních olejů Courage (https://1url.cz/PKOhP). Umění ponořit se do přítomného okamžiku bude nutností pro Býky, Váhy a Vodnáře, dodá jim to směs Now (https://1url.cz/SK5Lx). Posílit vibrace lásky lze přes směs Love (https://1url.cz/eKck6), ta si volá Blížence, Střelce a Ryby.

Krásný květen všem!

S láskou vaše čarodějka Dana Chara

 

Foto: pixabay.com

P.S. Moc se na vás těším na akcích naživo v Brně. Co je aktuálně v plánu a kdy se dozvíte na titulní stránce mého webu: https://danakratochvilova.cz/
Nechce se vám nikam chodit, ale líbí se vám moje články a příspěvky? Můžete mě jednoduše ohodnotit zde: https://danakratochvilova.cz/vase-podpora/.

P.S. 2: Už jste si prohlédli úžasný projekt Market Ženy s.r.o. na podporu českých firem a výrobců? Mě tam najdete jako Ambasadorku kousek pod Brnem. Registrace je naprosto nezávazná, můžete však díky ní získat mnoho výhod, třeba zajímavější ceny produktů. A každý pátek vás čeká nějaká akce, má i krásný název Happy Friday.

P.S. 3: V sobotu 14. 5. 2022 od 10 hod je tu další velkolepá on-line akce – SLAVNOSTI BEWIT. Přihlaste se zdarma a zjistěte, jak mohou přírodní esence být nápomocny zrovna vám. A dokonce je tu spousta soutěží o hodnotné ceny. Nebudete mít prostor koukat naživo? Nevadí, pro přihlášené bude k dispozici záznam. Místečko bez poplatků a závazků ke zhlédnutí voňavé konference si zajistíte zde

Rady na květen pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Ke slovu květen by se u vás dalo dát rovnítko s konečným rozhodnutím. Zbavte se strachů a obav z minulosti, nastanou úžasné změny. Zlé časy končí a pro vás teď nebude nic nemožné, jednejte. Přerušte a vyčistěte všechny vaše blokující vztahy i situace z minulosti. Máte dost zkušeností a moudrosti, abyste to zvládli. Bolest není důvod nést dál. Dovolte si staré myšlenky nahradit novou vizí, začněte nejen snít, ale i žít svůj sen.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Vím, že prožíváte náročné období a nic moc nevychází. Možná máte pocit, že jste u konce s dechem. Ale nezoufejte, všechny problémy se nakonec vyřeší. Ze svých plánů neustupujte, vše má svůj důvod i správný čas. Ponořte se více do svého vnitřního světa. Přijdou k vám také nové možnosti, jak pracovat se svým vědomím, ať už přes knihy, semináře či lidi. Vytvořte si také jasné hranice a nedovolte, aby byly překračovány.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pro vás má květen dobré zprávy, přichází konečně průlom. Brzy se do vašeho života vrátí radost, štěstí a smích. Bude to ale chtít se rozloučit s nevhodnými přáteli a poučit se z chyb z minulosti. Pak vás již nikdo a nic nezastaví. Zaměřte svou pozornost také na vše dotažené a nedokončené. Vědomě se rozhodněte překonat tuto výzvu a udělejte patřičné kroky. Pak se celý Vesmír spojí, abyste se doslova přenesli do nové úrovně bytí v lásce.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pokud si někým nebo něčím nejste stoprocentně jisti, tak od toho dejte rychle ruce pryč. A je jedno, zda se nutíte a chcete změnu, nebo vám naopak váš život připadá jako jeden velký chaos. Neriskujte, pohořeli byste. Do svého rozhodování zapojte znovu svou intuici. Důvěřujte svým pocitům a emocím. Měsíc květen pro vás není vhodný k uspěchání čehokoliv. Raději se běžte pobavit s přáteli, uslyšíte přesně to, co potřebujete.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Můžete se s odvahou a nadšením pohnout dopředu. Již nepřipustíte, aby se vám cokoliv postavilo do cesty. A květen vám dodá i notnou dávku intuice, tak neupřímné přátelé či lži vycítíte na kilometry daleko. Zmatky poleví a tma se promění ve světlo. Nemusíte mít ani strach říct si o pomoc či radu. Na vše existuje řešení a jiný úhel pohledu objeví nové možnosti. Chovejte se tak, jako byste již měli vše, co potřebujete. Pak se to také i stane.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Květen vám nabízí nové příležitosti a možnosti. Možná změníte práci, najdete nové přátele nebo se přestěhujete, každopádně zůstaňte otevřeni změnám. Cesta vpřed je volná, když nebudete opakovat chyby z minulosti a otevřete srdce pro příjemnější budoucnost. Nenechte se zatáhnout do žádných sporů a uvědomte si, že vaše vlastní myšlenky formují to, co prožíváte. Projasněte je a začnou se rychle dít kouzla.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Nezmatkujte a povolte tlak na sebe i na druhé. Buďte opatrní a dejte si pozor na falešné přátele. Každý svůj krok zvažte . Dejte si pozor na to, co říkáte i děláte. Hrozí špatná rozhodnutí, kterých byste dost litovali. Nesnažte se nic uspěchat. Vše se děje přesně tak, jak má. Důvěřujte procesu. Staňte se na chvíli pouhým pozorovatelem. Projevte více vděčnosti za vše, pak objevíte tu pravou hodnotu zážitků a prožitků každého dne.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Vaše myšlenky vám bude květen vracet jako bumerang. Síla představivosti má neuvěřitelnou moc. Tak raději vysílejte do Vesmíru jen krásné, čisté a láskyplné vzkazy. Máte schopnost zhmotnit si cokoliv, tak naplňte své sny a ne obavy a strachy. Nebojte se ani projevit svou sexualitu. Ta je totiž také jedním z hlavních zdrojů životní síly. Dovolíte si tak opět naplno prožívat. Netlumte dál svou zář a zamilujte se do sebe samotných.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Vás měsíc květen moc nepotěší. Vše bude mít zpoždění a přijde i dost zklamání. Ale nebojte se, nebude to tak na pořád, je to přechodný stav. Nyní však vyčkávejte a nepouštějte se do ničeho nového. Věřte, že i zatažená obloha se vyčasí a opět vysvitne slunce. Abyste se rychleji cítili lépe, dodejte si více pohybu do života. Třeba tanec je naprosto dokonalý, spojí totiž krásně tělo s duší. A tím odkryjete svůj skrytý potenciál.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Květen hodně překope váš hodnotový systém. Je to dobře, protože se zbavíte špatných návyků, ukončíte destruktivní aktivity a pravděpodobně ukončíte i nevhodné vztahy. Začíná vám doslova nový život, s důvěrou se chytněte nových příležitostí a možností. Více si všímejte svých myšlenek a vdechněte jim život. Krásně tak převedete své vize do reality. Ke konci měsíce se však vyvarujte všech náročných aktivit, odpočívejte a sněte.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Všechny dříve zavřené dveře se nyní otevírají. Můžete tak očekávat jen to nejlepší. Pokud potřebujete pomoc, řekněte si bez obav o ni, budete vyslyšeni. Klidně se můžete odhodlat i projevit své talenty a dary veřejně, uspějete. Své osobní hodnoty si však stanovte v návaznosti na své priority. Pak váš život skutečně nabere ten správný směr a spád. Květen, ve svém závěru, vás donutí se více přizpůsobit, aby nastala rovnováha.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Zpomalte, meditujte a opět naslouchejte svému vnitřnímu hlasu. Když to uděláte, tak zjistíte, že kolem vás je spousta lidí, kteří jsou ochotni pomoci. Věřte, že na nic nikdy nejste sami a na všechny problémy existuje řešení. Jsou drobnosti, které umí proměnit život a vnímání toho, jak se cítíme – třeba doteky. Ty léčí, dodávají naději a vyjadřují lásku. Dopřejte je sobě i druhým. Neberte si nic osobně a jen pozorujte, jak se dějí zázraky.

Foto: Shutterstock

Tagy:
5 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account