Podle mayské kosmologie vstupujeme do období 1-Caban (Pohyb, Země), ve kterém se rozhodně nebudete nudit. Nastal čas změn v mnoha důležitých oblastech vašeho života. Buďte v pohybu a nesetrvávejte příliš dlouho na jednom místě. Stagnace a lpění na starých způsobech může být více než bolestné. Za to, když budete naslouchat svému vnitřnímu hlasu a začnete jednat, tak se zázraky dají do pohybu.
Období 1-Caban (Pohyb, Země) od 29.8. – 10.09.2018
Pokud dlouho čekáte na nějakou změnu, po které toužíte, nastal čas se do ní naplno vrhnout. Život vám pomůže, protože to bude v souladu s jeho povahou. Nebojte se opustit svou jistotu a vrhněte se do posvátného tance života. Může se změnit vaše práce, fyzické zdraví, tak dokonce i vaše duše. Pro někoho to může znamenat ohrožení, pro druhé osvobození. Naslouchejte hlasu svého srdce, neboť v tomto ohledu je mnohem moudřejší, než racionální mysl. Naslouchejte své intuici a naučte se podle ní i jednat.
Na úrovni tělesné se hlavně nepřetěžujte. Možná se dají různé záležitosti do pohybu a vy budete chtít stihnout všechno naráz. Tím můžete značně přetížit své tělo a vy můžete onemocnět. Pravidelně odpočívejte, a pokud toho máte hodně, hlídejte si pravidelné relaxační přestávky, abyste nakonec nevyhořely. Zdraví se může změnit v nemoc a nemoc ve zdraví. Záleží jen na vás, abyste se naučili vnímat signály svého těla. Pokud nejste spokojeni se svým doktorem, zkuste jiného. To platí i o různých metodách, kterým se věnujete. To, co fungovalo dřív, může fungovat méně, a to je jasné znamení pro vyzkoušení něčeho nového.
Na úrovni mysli a práce se mohou dít různé pohyby na pracovišti. Možná přijde nový kolega nebo někdo, koho máte rádi, odejde do jiné práce. To může změnit naprosto zásadním způsobem dosavadní podmínky. Buďte flexibilní a ochotní se věnovat něčemu novému. Je velmi pravděpodobné, že mnoho lidi změní i profesní zaměření. Pokud zrovna nastupujete do nové práce, otevřete se novým myšlenkám, se kterými se setkáte. Změny vám mohou přinést vzrušení a radost, stejně jako utrpení a pláč. Když budete něco opouštět, vzdejte symbolicky úctu za předešlé zkušenosti. Učte se nové věci, abyste byli lépe na nadcházející změny připraveni.
Na úrovni vztahů bude dobré, když se svým partnerem vyzkoušíte něco nového nebo si najdete někoho jiného, pokud je váš dosavadní vztah katastrofální. Nebojte se změn, protože je to jediná jistota, kterou v životě máte. Nikdy nevstoupíte do stejné řeky, přestože může být velmi podobná. Můžete se seznámit s novými přáteli, které zřejmě potkáte v práci nebo na nějakém semináři, který se zabývá léčením a harmonizací vašeho fyzického těla. Navštěvujte nová místa a bavte se s jiným druhem lidí, než jste zvyklí. Možná zjistíte, že vaše předešlé názory, byli jen předsudky.
Na úrovni ducha pro mnohé nastane příznivý okamžik, protože se něco podstatného může uvolnit a vzniknout tak prostor pro další vývoj. Občas, ať se člověk snaží, jak se snaží, nemůže změnit hluboce usazené psychologické vzorce, vycházejících z raného dětství, ale v tomto čase je změna možná. Musíte však na tuto změnu reagovat včas. Jinak můžete mít jen pocit, že nic nefunguje a bude se prohlubovat váš smutek z toho, že ničemu nerozumíte. Vyzkoušejte nové techniky práce s myslí, kterých je v dnešní době mnoho. Když budete jednat, začnou se dít zázraky nejen ve vašem životě, ale i ve vaší duši.
Napsal: Robert Policar
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account