Ryby nejsou zrovna nejpraktičtější znamení. Čím ale rozhodně vynikají, jsou city, empatie, představivost, fantazie a imaginace. V těchto dnech k sobě nebuďte moc tvrdí, radši nechte věci plynout. A pokud aspoň trochu můžete, odpouštějte ostatním i sobě.
Novoluní v Rybách nastává 6. března v 17:03
Někdy máme potřebu všechno kontrolovat, být v obraze, chovat se jako muži… Být organizované, nejlepší na světě, oceňované a skvělé… Uf, všichni ale víme, jak je to náročné. V těchto dnech si tedy dovolte odpočívat. Novoluní v Rybách nám dovolí nechat věci plynout. Neřešit, co stejně vyřešit nejde. Prostě být tady a teď.
Energie Ryb není rozšafná, jde spíše dovnitř. Pokud jste si na tento týden naplánovala víc, než jde zvládnout, nebojte se schůzky či setkání s přáteli posunout, pochopí to. Možná budete mít chuť spíše se naložit do vany nebo se zachumlat s knížkou, než lítat po barech. A je to tak naprosto v pořádku.
Nikdo neovládá sílu představivosti lépe, než Ryby. Je ideální den pro snění a plánování. Ne důkladné, spíš citové. Dotahovat se bude jindy, dneska je to o tom, co skutečně chceme, o čem sníme. Bez kompromisů a přílišných zásahů rozumu. Ryby představují to, co jde přímo od srdce.
Všechno, co je na Rybách úžasné, má samozřejmě i svou stinnou stránku. Dejte si v těchto dnech pozor na alkohol a návykové látky, kterým Ryby občas rády propadnou. Místo toho si udělejte krásný den jen pro sebe podle svých představ.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account