Že nemáte ráda pojmy jako MLM, letadlo a podobně? Bojíte se toho? Chápu vás!
Kdysi, těsně po revoluci, začaly i do našich domácností proudit nesčetné nabídky zaručeně super kšeftů a výdělků a zhodnocení peněz. Spousta z nich byla tzv. “letadla”, kdy jste někam vložili peníze, nic jste za ně nezískali, jen jistý “příslib čehosi” a to bylo asi tak všechno. A pár vyvolenců, kteří byli u zrodu tohoto letadla, se z vašich peněz krásně pomněli a už je nikdo nikdy neviděl. Ano, tohle JE letadlo. Není zde produkt, jen sliby a oči pro pláč.
Někdy v té době se objevuje před vašimi dveřmi kamarád, který vám nese zaručeně ty NEJLEPŠÍ čističe všech dob! A na důkaz, jak ekologické jsou, se klidně i napije jaru, jen aby se vám to líbilo. Jasně, výrobky super, účinnost skvělá, jen ta cena byla trošku víc, než obvyklá. Ale za koncentrované výrobky, proč ne? No jo, jenže musíte mít nějaký startovací balíček a pak to šířit dál do světa, abyste si něco vydělali. Nebo aspoň kupovat pro sebe a pro svoji rodinu. TOHLE je MLM čili síťový marketing. Tvoříte síť lidí, spolupracovníků, známých, atd.
Kupodivu, tato A firma měla ty správné produkty a jsou tudíž na trhu dost dlouho, a díky tomu i dodnes fungují. Takže, kdo zde byl na startu a “šel do toho” tak je možná dnes už v pohodě. A nebo taky ne. 🙂
Jak ale poznat kvalitní MLM?
Kvalitní MLM systém se vyznačuje tím, že daná firma, která se díky tomuto systému snaží proniknout do světa, má produkt, který všichni chtějí, ale co víc, který všichni potřebují! 
Ideální jsou produkty běžné denní spotřeby, protože si tak zákazník vyřeší svůj nákup v klasickém obchodě, kam by stejně zamířil, navíc na tom vydělá, protože registrací dostane slevu a třeba i nějaké dárky.
To podstatné máte ZDARMA!
Ano, i toto dělá opravdu kvalitní MLM společnost. Svůj vstup, čili registraci do společnosti máte ideálně zdarma a bez závazků, tzn. nejste nuceni k žádným povinným odběrům, pokud vy sami nechcete.
Spousta kvalitních MLM společností má i vzdělávání zdarma, proškolení, podporu mentora či vašeho sponzora, nebo má za školení opravdu symbolické částky v řádech stokorun.
Jednoduchý systém a marketingový plán
Nejlepší totiž je, když nemusíte zbytečně hledat složitosti tam, kde být nemusí. A to poznáte právě z marketingového plánu každé společnosti. Pokud ho pochopíte snadno a víte, za co máte kolik peněz, bude to patrně jedna z kvalitních firem.
Dá se na tom vydělat?
Asi zajímavá otázka, na kterou se bude ptát logicky každý, kdo zažil prvotní, porevoluční vlny letadel a MLM firem a často vlezlých kamarádů.
Dnes už neplatí, že kdo chce být v MLM systému úspěšný musí být “na začátku”. Protože MLM systém je vytvořen opravdu spravedlivě, a každý, kdo se snaží a dělá, tak má úspěch a s ním i výhody a statuty, které jsou s tím spojené – úspěch, peníze, kariéra, splněné sny 🙂 
Ano, jistá výhoda je, když jste na začátku vstupu nové společnosti na náš trh. Protože máte potenciál toho, že firmu zatím moc lidí nezná, jako třeba dnes firmy Amway či Avon. Proto můžu říct, že štěstí přeje připraveným!
Jednou z firem, které pomalu rozšiřují své působiště na českém trhu, a jsou tak teprve “na začátku”, je i společnost Faberlic,
která nabízí kyslíkovou kosmetiku, ale i produkty na praní, do domácnosti, nebo i fitness produkty.
Za mně tak splňuje vše důležité, co má kvalitní MLM systém mít
– nabízí produkty denní spotřeby, které jsou kvalitní!
– mají registraci zdarma a bez závazků
– dostanete hned na úvod při objednávce nad 1000,-Kč pětistovku zpátky
– dostanete dárečky
– školení a informace jsou dostupné zdarma
– a hlavně – jsou na začátku!
 
Tak co, zkusíte to s Faberlicem? Můžete se zdarma a bez závazků bezplatně registrovat TADY>>
Hodně štěstí a splněných snů!
 

 
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account