Za úplňku ve středu 26. května bude i zatmění Měsíce. Letos to bude už druhý superúplněk, tentokrát ho bude mít pod nadvládou ohnivý Střelec a v plné síle bude skoro hodinu a čtvrt po poledni. Bohužel, my si úplné zatmění Měsíce nevychutnáme, viditelné bude v Americe. Pro naši zem to bude takové neviditelné zatmění Měsíce. Leda, že byste měli náhled na nějaké on-line vysílání, kde bude ke zhlédnutí. Senzitivnější lidé však rozdíl poznají.

Osudová zkouška

zatmění Měsíce a osudová zkouška

Trošku se to nakupilo – úplněk, který je rovnou superúplněk, zatmění Měsíce a ještě k tomu karmický uzel. Co to pro vás znamená? Přijde nějaká zásadní, osudová zkouška. Ta se nemusí týkat jen klasické zkoušky ve škole, ale i v životě. Plná Luna pomůže ukončit témata kolem úředních záležitostí, vzdělání, ale přinese i nějakou lekci. Na tu nemusíte být zrovna připraveni. Je však jen na vás, zda se zachováte podle starých zažitých vzorců, nebo uděláte něco jinak, aby se i váš život mohl proměnit. 

Zatmění Měsíce za úplňku přinese vnitřní rozpor i volbu

rozpor energií Střelce a Blížence při zatmění Měsíce

Úplňky sami o sobě nesou nádech neklidu, zatmění Měsíce přidá na této energii ještě více. Dalším faktorem, který podstatně ovlivní dny kolem úplňku, je fakt, že Luna je ve Střelci a Slunce v Blížencích. Střelec jasně míří na svůj cíl, jde zpříma a nenechá se nikým a ničím odtáhnout z cesty. Jak to má Blíženec? Přesně naopak. Potřebuje navnímat vše nové a neprobádané, nechce se brzdit jen u jedné záležitosti. I pokud jste narozeni v jiných znameních něž zmiňovaných, můžete v sobě pocítit pořádný rozkol. Co tedy dělat/nedělat? Na co se zaměřit? Vyvážit tyto energie nebude zrovna jednoduché a ani pro jedince normálně skvěle udržující rovnováhu a harmonii. Raději vše řešte srdcem a nesnažte se na sebe moc tlačit. Stejně by to moc k ničemu nebylo. Obavami z dramat a zvratů byste si je stejně jen přitáhli, a to za to určitě nestojí. 
 Potřebujete pomoc či poradit? Mrkněte ke mně na webovky. Najdete zde on-line kurzy a programy, možnost konzultace i novinku – Magický klub.

Květný nebo květinový úplněk

kvetny uplnek, jaro,

Jaro je v plné síle, takže název tohoto úplňku se zcela nabízí. Vždyť i tento měsíc je pojmenován podle květeny. Krásnými barvami vás oslní nejen keře a stromy, ale třeba i luční kvítí. Někde se můžete setkat i s jinými názvy – třeba obilný nebo mléčný úplněk. Nejen pohled do přírody vám dodá více optimismu. Objeví se touhy cestovat, poznávat a bavit se. Nebraňte se tomu, vždyť život se má prožívat naplno a ne jen ho tak nějak přežívat. Vyplatí se i malinko zariskovat a být více v kontaktu s jinými lidmi. Znamení Blíženců je komunikativní, takže i uzavřeným tvorům to půjde snadněji. Samota a uzavírání se do sebe není vhodné ani při zatmění Měsíce.
Přeji kouzelné jarní dny a zář i při zatmění Měsíce!
S láskou Dana Chara
Foto: Shutterstock, Pixabay.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account