Máte za sebou velice stresující a vyčerpávající zimní období a touha po kvalitním odpočinku je na seznamu přání většiny z nás. Dobrou zprávou je, že existuje alespoň jeden astrologický důvod, proč si každý z nás může vydechnout: Věk Vodnáře.

Velká konjunkce planet Jupiter a Saturn, která proběhla koncem roku 2020 nastolila začátek nové dějiny epochy. Někteří dokonce říkají, že dlouho očekávaný Věk Vodnáře přinese v roce 2021 mnoho změn, a bude velice výjimečný. Jupiter a Saturn se totiž setkaly na obloze prakticky na stejném místě a jejich setkání se nazývá právě Velká konjunkce. Díky tomu bude změna ještě výraznější. Vodnář je totiž znamením nových myšlenek, idealismu, optimistických a novátorských nápadů a hlavně svobody.  

Odpočinek by tak měl být prioritou pro nás všechny, protože budeme potřebovat být ve střehu, abychom mohli opět začít žít v novém, radostném světě. Známá astrologa Susan Miller proto sepsala několik poznatků ohledně relaxace, které dokonale padnou na všechna znamení zvěrokruhu a stanou se vaším průvodcem, jak se i v průběhu světové pandemie uvolnit na maximum.

Jak si nejlépe odpočinout podle znamení vašeho zvěrokruhu?

Beran

Beran je znamením, které si nejlépe odpočine prostřednictvím fyzické aktivity. Susan doporučuje pěší turistiku, běh nebo kolo – zkrátka cokoliv, co přivede vaše tělo i duši na čerstvý vzduch. Za zmínku stojí i to, že velký vliv Vodnáře by měl letos Beranům pomoci rozšířit jejich okruh přátel. Možná právě teď je na čase spojit se s kamarádkou a zavést spolu pravidelné výlety do přírody a objevování krás Česka.

Býk

Lidé narození ve znamení Býka se letos mohou těšit na to, že rok 2021 bude rokem jejich kariéry. Pro všechny vaše úspěchy je ale odpočinek alfou a omegou úspěchu. Pro býka je nejlepším způsobem relaxace zapálení vonných svíček, terapie hudbou nebo příprava relaxační domácí koupele.

Blíženci

Pokud jde o Blížence jejich jediným způsobem odpočinku je podle Susan komunikace. Tehdy jsou nejšťastnější, protože Blíženci jsou mistrovští řečníci a osoby se skvělým smyslem pro humor. Ideálním relaxem proto pro všechny Blížence mohou být pravidelné hovory s kamarádkou. Pokud je zatím nemůžete realizovat osobně, určitě nic nezkazíte ani telefonickým kontaktem nebo vizuálním prostřednictvím moderních mobilních technologií. 

 

Rak

Rak se musí uvolnit ze své každodenní rutiny. Chcete-li si opravdu odpočinout, je potřeba vyzkoušet něco nového. Cokoliv, co nabourá zaběhnuté klidné vody vašeho běžného denního režimu. Může to být pletení, dobrodružná kniha (kterou byste si třeba nikdy nekoupila) nebo výlet bez daného cíle. Podle Susan navíc dobrým znamením pro všechny Raky, že rok 2021 bude rokem, díky kterému se rozroste jejich jmění. 

 

Lev

Pro všechny narozené ve znamení Lva je nejlepším způsobem relaxace už jen skutečnost, že ji budou mít v plánu. Samotná aktivita se může lišit – potřebují pouze konkrétní časový blok, který mohou využít k čemukoliv, o co si jejich tělo nebo mysl aktuálně řeknou. Dobrou zprávou pro Lvi je také to, že v roce 2021 se jim dostane hluboké podpory v partnerském životě a nebudou sami na svá pomyslná psychická břemena. Berte to jako výzvu, že i odvážný a divoký vládce si občas potřebujete odpočinout a přijmout pomocnou ruku.

Panna

Panna je snové znamení a jako takové může hledat v roce 2021 svůj odpočinek ve způsobech moderní meditace. Jejich oko zaměřené na detail jim pomůže projít všemi stádii uvolnění v poměrně rekordním čase. To znamená, že Panna se sice těžko uvolňuje, ale pokud k tomu dojde během krátkého času udělá velký kus práce. Podle Susan může Pannám pomoci i motivační literatura, která jim ukáže správnou cestu.

Váhy

Pokud by Susan měla vybrat jednoho jediného šťastlivce roku 2021, pak to budou právě Váhy. Čeká je totiž extrémní štěstí v lásce. Proto nejlepším odpočinkem pro toto znamení je obklopit se lidmi, kteří jsou jejich srdci nejbližší. Váhy totiž potřebují přátele, stejně jako kyslík. Špatnou zprávou však stále zůstává, že v pandemickém roce, ve kterém vládne sociální distancování, je toto velice těžké splnit. Najděte si svou cestu. Volejte, pište a vyznávejte lásku svým nejbližším každý den alespoň na dálku.

Štír

Lidé narozeniny ve znamení Štíra potřebují pro relaxaci konkrétní čas. Problémem je, že tento čas je těžké stanovit dopředu. Proto se snadno může stát, že si Štír neodpočine právě proto, že čas pro relaxaci zaplní běžné denní povinnosti. Toto znamení má však velice rádo tajemství, a proto dobrým detektivním filmem, který si pustíte večer, rozhodně nemůžete nic zkazit. Vlastně právě naopak!

Střelec

Střelec se nejlépe uvolní v pohybu. Bohužel cestování stále není pro většinu z nás reálnou možností, bude si muset Štír vystačit v daleko menším rádiusu. Udělejte si seznam míst, kam chcete jet po svém kraji nebo celé republice, zajímejte se o historii a naplánujte objevování pro sebe i svou rodinu. Už jen samotná příprava bude pro Štíry velice relaxační záležitostí. 

 

Kozoroh

Lidé narození ve znamení Kozoroha jsou nejvíce spokojení, když je obklopují tradice a nostalgie. Proto pokud jde o relaxaci, astroložka Susan doporučuje, aby se toto znamení Země vrátilo ke kořenům. Zavolejte svému staršímu příbuznému a požádejte ho, aby vám řekl o hezkých vzpomínkách, když byl malý. Takové vyprávění vás vtáhne do hluboké relaxace a bude pro vás skvělou zábavou. Navíc vás může inspirovat k průzkumu vašich dalších předků a kořenů vůbec.

Vodnář

Gratulace všem Vodnářům! Toto je váš rok. Budete se cítit uvolnění, nabití energií a pohodou. Navíc všichni Vodnáři mají velkou šanci, že letos dosáhnou na to, co opravdu v životě chtějí. Pokud nastanou stresující dny, musí být Vodnář obklopen technologií aby se uvolnil. Susan v takovém případě navrhuje například výlet do planetária nebo koupi dalekohledu, díky kterému budete moci pozorovat hvězdnou oblohu. Získání útěchy ve vesmíru je letos pro Vodnáře alfou a omegou odpočinku.

Ryby

Tento rok mohou Ryby v klidu relaxovat a nerušeně se zaměřit na to, co opravdu v životě chtějí. Připraví se tak na svůj velký rok, který nadejte v roce 2022. Skvělou zábavou a odpočinkem zároveň se pro ně může stát například úklid nebo organizace jejich domácnosti. Uvolnění přijde ale i při lekci tai chi nebo čtení poezie. Ryby totiž vidí krásu, která ostatním lidem zůstává skryta.

Foto: Shutterstock 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account