Jaký bude červen? Začátek měsíce bude trošku jako na trní. V kostech tušíte, že se něco blíží, jen nedokážete přesně určit, co to vlastně je. Překvapení budou opravdu různého druhu. O zábavu budete mít tedy postaráno. Buďte otevřeni změnám. Některé sice na první pohled nemusí působit jako příjemné, ale ve výsledku to tak bude. Počátek června bude opravdu plodným obdobím.

Láska ve všech směrech a podobách

laska- mocna carodejka

Láska je tou nejmocnější silou, která pomáhá překonat nástrahy běžného dne. Dává vám křídla i moc vše zvládnout. Všímejte si více, v jakých podobách vstupuje do vašeho života. Pokud zaměříte pozornost tímto směrem, bude k vám proudit daleko více. Mějte otevřené oči, náruč i srdce. Odměnou vám bude nádherný pocit vnitřní spokojenosti. Nedovolte, aby minulost a dávné křivdy, blokovaly vaše štěstí. Vždy, když budete mít pocit, že něco je nespravedlivé a trpíte, zamyslete se, zda se vám to skutečně děje právě teď. Obvykle jsou to totiž právě nezpracované emoce z dřívějších dob. Přijměte je a znovu se usmějte na svět.

Nádech, výdech a pak reakce

Pokud si myslíte, že již bude klid, zklamu vás. Červen, v jeho druhém týdnu, emocím neubere, budou opět velmi vypjaté. Ať se děje cokoliv, zachovejte klid a rozvahu. Vyhněte se jakýmkoliv impulsivním reakcím, později byste jich litovali, a také výbuchům zlosti a násilným reakcím. Situace by se ještě více zkomplikovala. Buďte také více obezřetní a prověřte si, komu můžete věřit a komu ne. Tím nechci říct, abyste byli paranoidní, jen více opatrní.

Vášeň i ostříží zrak

komunikace, sdileni, otazky a odpovedi

Když se vše uklidní, začněte si více všímat svých přání a snů. Vaše touhy vás poženou jako motor vpřed. Dovolte si projevit vášeň a nadšení, i když vás okolí nemusí chápat. Proto raději komunikujte o svých plánech s lidmi , kteří jsou na podobné vlně jako vy sami. Pokud uzpůsobíte své prostředí, tak vás od zdárného výsledku nemůže nic odradit. Úspěch je fakt již blízko. Není však vhodná doba na podepisování smluv a závazků na dlouhou dobu. Tyto činnosti nechte na později. Příhodný čas je naopak pro rušení nevýhodných smluv.

Nedorozumění i prospěšná samota

Kolem slunovratu to bude drhnout ve vztazích, hlavně partnerských. Komunikace bude váznout a schopnost domluvit se bude skoro rovnat nule. I když to může vypadat, že každý mluví jiným, neznámým jazykem, nevzdávejte se a bojujte sami o sebe. Zamyslete se nad tím, co můžete udělat jen a jen pro sebe samotné. Čím vám tato „samota“ může být prospěšná? Červen vás vyzývá, abyste si udělali něčím radost, věnujte se péči o sebe, pusťte se do nového projektu nebo si jen odpočiňte. Je zbytečné se hádat, rozčilovat. A třeba se mimozemšťan vedle vás opět pokusí navázat brzy spojení.

Pokud nevíte, jak pokračovat nebo na co se zaměřit, mrkněte ke mně na web. Najdete zde objednávky na soukromé konzultace a výklady a také množství kurzů a průvodců. Některé jsou i ke stažení zdarma. 

Červen v závěru s vlastnictvím i ztrátami?

vnitrni nastaveni, zmena mam vs jsem

Máte pocit nějakého nedostatku? Chybí vám něco po fyzické, materiální nebo psychické stránce? Poslední třetina měsíce vás donutí více přemýšlet. Podívejte se na vše jinak. Pokud něco vlastníte, tak o to můžete snadno i přijít. Snažte se proto změnit svůj slovník i myšlenky, jen tak přepíšete své uložené programy v hlavě. Místo slova „mám“, si řekněte „jsem“. Tak strhnete těžké okovy a stanete se úspěšnou, zdravou, šťastnou a milující bytostí. Ani vy sami nikomu nepatříte, máte svou vlastní identitu a jste jedineční a dokonalí, přesně takoví, jací jste již nyní.

Rady pro jednotlivá znamení zvěrokruhu na červen 2020

Berani,

zažíváte energetický pokles, jste dost vyčerpaní. Dávejte na sebe větší pozor, více odpočívejte a nebuďte tak horliví. Vše nemusíte stihnout hned. Pokud toto varovaní neposlechnete, budete zastaveni jinak, třeba chřipkou. Nenechte se od druhých ovládat a donutit se převzít na sebe jejich starosti a problémy. Věnujte více času sami sobě, nebojte se samoty, potřebujete nejen relaxaci, ale i ujistit se, po čem ve skutečnosti toužíte a co je pro vás důležité. Uvolněte všechnu potlačovanou energii, nebojte se ani bouře, bude prospěšná.

Býci,

buďte ostražití, i když se už trošku nudíte. Nenechte se nikým strhnout do nebezpečí. Pokud si někým nebo něčím nebudete jisti, tak ruce rychle pryč. Ani vy sami se nepokoušejte ztropit nějaký skandál. Zapojte i svou intuici do rozhodování. Vždy vám dobře poradí. Pozorně naslouchejte svému vnitřnímu hlasu, důvěřujte svým emocím, pocitům i myšlenkám. Nelpěte tolik, nesnažte se, aby vše bylo za každou cenu tak, jak si představujete. Není nutné mít vše pod kontrolou, povolte tlak.

Blíženci,

rovnovaha, stabilita, jistota

budete potřebovat spoustu energie, abyste se ubránili negativním vlivům i myšlenkám. Více naslouchejte své vlastní intuici, ale zároveň si také nechte poradit od jiných. Červen bude potřebovat hodně trpělivosti. Je možné, že se o vás roznesou i nějaké ty pomluvy. Dejte si do života znovu řád a systém, vše si pečlivě rozplánujte po drobných krůčcích. Vytvořená nová pravidla vám dodají klid a potřebnou stabilitu a jistotu. Nedovolte, aby se vám zopakovaly rány a lekce z minulosti. Nedělejte stejné chyby dokola.

Raci,

máte proč být ze sebe nadšeni. Dopsali jste pomyslný kruh a nyní je čas na odměny. Začněte se opět radovat ze života a užívat si ho plnými doušky. Svět je váš, tak přijměte pozvání k úžasnému tanci. Hodně jste se dřeli, nyní je doba na opravdu rovnoměrné rozdělení času mezi práci, odpočinek i zábavu. Dopřejte si i to, na co jste neměli prostor nebo finance. Rovnováha musí být ve všem. Pokud máte pocit, že vám stále něco chybí, podívejte se na vše z nadhledu. Snadno zjistíte, co je pravda a co jen fantazie.

Lvi,

ať se snažíte, jak se snažíte, stejně to nikam nevede. Nevzdávejte se, věřte a buďte trpěliví. Nelpěte na ničem a na nikom, jakmile povolíte, tak se vše posune správným směrem. Začněte si více užívat života. On totiž není o přežívání, může být i nikdy nekončícím mejdanem. Záleží jen na tom, jak se ke svému žití postavíte. Jen vy sami můžete váš život ovlivnit. Každý den se dá něco udělat jinak a lépe, každé ráno může být novým začátkem a startem vaší jiné reality. Věnujte se více sobě i svému tělu, zaslouží si péči a lásku.

Panny,

červen přichází s dobrými zprávami. Problémové období skončilo, překážky jsou překonány. Teď vás už nikdo nezastaví. Poučte se z minulosti a odstraňte ze života vše, co tam již nepatří- věci i osoby. Všímejte si i drobných radostí běžného dne. Pocit štěstí najdete v sobě, ne nikde kolem vás. Váš vnitřní svět musí být v souladu s tím vnějším, pak se štěstí a jeho vnímání rychle navrátí. Nic před nikým, ani sami před sebou, nepředstírejte. Buďte otevřeni novým možnostem a příležitostem, nebojte se přiznat, že něco nevíte nebo neumíte.

Váhy,

poznamky, zapisovani, denicek, zaznam myslenek

přichází konec. Jaký? Možná se s někým rozejdete nebo se budete muset vzdát něčeho, co je pro vás důležité. Ale nevěšte hlavu, nebude to zdaleka tak těžké, jak si představujete. Věnujte čas svým myšlenkám i nápadům a vše si pečlivě zapisujte. Toto období může být velmi kreativní, tak ho naplno využijte. Poodstupte si od celé situace a získáte zcela jiný pohled na vše, co se děje. Nebojte se požádat o pomoc, pokud si nevíte rady. Každopádně vše dobře dopadne, i když to tak ze začátku vypadat nemusí.

Štíři,

připravte se na dobrodružství. Pokud vás něco trápilo, věřte, že utrpení je konec. To, co bylo dříve zavřené, se otevírá. Jsou možnosti a příležitosti, o kterých se vám možná ani nesnilo. Dalo by se říct, že vám celý svět leží u nohou. Věřte si a jděte do akce, ať už to vypadá jakkoliv bláznivě. Mějte oči i srdce otevřené a žijte naplno v přítomnosti. Mnoho lidí k vám bude směřovat s radou či pomocí, neodmítejte je a s pokorou je přijměte. Vaše tempo však musí zůstat klidné, abyste měli lepší přístup k naplnění vašich snů.

Střelci,

můžete mít pocit, že vaše snahy vyjdou na prázdno, nic nevychází, jak si přejete nebo vám snad všichni hází klacky pod nohy. Jde o přechodné období, vše se za čas změní, vytrvejte a neodstupujte od svých plánů a vizí. Snažte se ze sebe dostat všechny negativní myšlenky, abyste neupadli do deprese. Do života vám budou chodit různé možnosti, jak pracovat se svým vědomím i podvědomým. Prozkoumejte sebe samotné. Červen je tu s malou přestávkou na doplnění sil informací, které potřebujete.

Kozorozi,

vás čeká mnoho změn, a to pozitivních. Možná se zbavíte nějakého zlozvyku nebo negativního návyku, ukončíte nevyhovující vztahy nebo přehodnotíte své priority či vaše vnitřní hodnoty. Odpoutejte se od minulosti a otevřete se novým možnostem, které budoucnost připravila. Uvolněte tlak a tolik se nesnažte. Vše se děje přesně tak, jak má, a v pravý čas. Hlavně se nenechte vlákat do známé pasti. Co jednou uzavřete, nemá smysl znovu otevírat. Jinak byste dělali totéž, a přitom očekávali jiný výsledek.

Vodnáři,

cesta, rozcesti, spatny smer, volba

cesta, na které jste se ocitli, nikam nevede. Přehodnoťte své plány a cíle. Nepropadejte negativnímu myšlení, jen se zaměřte na přítomnosti. Realita je jiná, než se zdálo. To však neznamená, že se máte vzdát, jen některé věci změňte. Ono se to skoro samo posune tím správným směrem. Důvěřujte své intuici a nechte se jí vést. Svou sílu v sobě objevíte, až budete mít pocit, že vás život doslova trhá na kusy. Nezapomeňte ze svého dosahu odstranit vše, co vám životní sílu ubírá a znovu si načerpat. Nelpěte na lidech ani věcech.

Ryby,

pokud jste si svými sny a nápady jisti, tak se jich nezdávejte a neslevujte z nich. Všechny problémy se nakonec vyřeší, ať to teď vypadá jakkoliv. I když vás něco trápí nebo se poslední dobou necítíte dobře, věřte, že ve vás dřímá ještě hodně síly. Komunikujte, ptejte se. Chytře položená otázka má cenu zlata, i kdybyste ji položili sami sobě. Červen bude tedy plný důležitých informací, a ty můžete využít pro svůj další růst. Hlídejte si své osobní hranice a nedovolte nikomu, aby je překračoval, či na vás přehazoval své vlastní problémy.
S láskou vaše čarodějka Dana Chara
Foto: pixabay.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account