Toto období bude v energii Anděla vděčnosti. Nic k nám nepřichází jen tak, vždy je to náš úkol a máme se někam posunout. Ať jsou to radosti, ale i starosti, je třeba děkovat za vše a být vděčný, jinak by naši duši nic neposunulo dál.

Přeji všem pěkné dny.

S láskou v ♥️Jana Agnes

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Hlavní karta na tento týden je 6 pohárů. Budeme vzpomínat – na dětsví, na bezstarostné období. V duši máte radost a je i možné, že vás někdo bude kontaktovat z minulosti. Věříte, že bude líp. Plánujete budoucnost a máte před sebou své sny, za kterými chcete jít. Teď jste na takové životní křižovatce, ale až v budoucnu si uvědomíte, jak toto období bylo pro vás důležité. Psychika je unavená, cítíte na sebe velký tlak, ale vše pomalu končí. Někdo vám nabídne svou pomoc, i finanční a vy můžete plánovat a snít.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Hlavní karta na tento týden je 3 pohárů. Velké setkání, radost, plno energie, vše proudí. K tomu velmi uvolněná nálada, vnitřní spokojenost, vínečko a radost. Budete procházet změnou, otevře se vám plno energie, nápady a tak trošku z uzavřeného muže bude výborný společník. Přijde vám i nabídka, která se neodmítá.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Hlavní karta na tento týden je Věž. Nečekaná událost, tudy cesta nevede a je třeba začít znovu a lépe. Ať je to vztah, práce, vše se boří jak domeček z karet. Ta bolest zasáhla celé vaše tělo a nechcete nic vidět. Vždy, když procházíte změnou, nikdy v té energii nebudete dlouho. Ať to jsou děti, které vás zvou na výlet, nebo zkrátka v sobě vše přehodnotíte a vykročíte na cestu, která vaši duši bude naplňovat a nebudete tady sama. Statečný rytíř pentaklu je připravený být vám po boku.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Hlavní karta na tento týden je Ohnivá královna holí. Máte okolo sebe energii na rozdávání, vášeň, nápady, jste nezkrotná a svá. Nic vás nevyvede z míry, víte, kdy čekat a kdy jednat. Čekáte, jak to vše okolo vás dopadne. Je tady vidět král pohárů, ale nějak je zastavený, potřebuje impuls. Anděl volá ke změně, cokoli udělejte, jen nestát na místě. Pomalu se uzavírá období a je třeba jít dál, máte totiž pocit, že jste potkala své druhé já.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Hlavní karta na tento týden je Slunce. Je to vaše energie, váš růst. Vše okolo vás bude zářit, ať je to pracovní úspěch přátelství, vztahy. Nápady, nové projekty, finanční zlepšení. Vaše psychická i fyzická síla se uzdravuje. Plní se vám sny, uvědomujete si svou vlastní sílu a bohatství. Silná duchovní energie, máte okolo sebe lidi, na které se můžete spolehnout a víte, že vám vždy dobře poradí. Opatrně na ego, nerada děláte ústupky, nechcete o nic přijít. Máte svůj názor a za tím si stojíte.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Hlavní karta na tento týden je 10 pentaklů – majetek, finance, korunku ke korunce, velká spořivost. Vaše mysl je zaměřená na materiální svět. Máte v sobě velké odhodlání, bojovnost, hlavně žádné emoce. City jsou hluboko uložené a ráda byste něco tento týden změnila. Cestovat jen tak, nechat za sebou vše a vydat na cestu. Být pánem svého času, nic neřešit. Vnímat svět dětskýma očima.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Hlavní karta na tento týden je 8 mečů. Něco nechcete vidět, slyšet. Máte okolo sebe ochranu. Je to váš vnitřní strach, který vás nikam nepustí. Snažíte se sama v sobě nabrat síly. Otevírá se před vámi brána, která má dvě cesty. Záleží jen na vás, kterou si vyberete. Velmi jste se snažila pečovat o svého muže, přítele, ale přišly překážky a vy už nemáte sílu jít dál.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Hlavní karta na tento týden je 5 mečů. Umíte výborně zacházet se slovy, nebojíte se konfrontace s nikým. Věříte si a máte poslední slovo. Chcete vítězit. Vnímám velký pohyb, jak kdyby to měl být boj o někoho. Zamilovaná, naivní, důvěřivá se srdcem na dlani. Usmíření nebo se dohodnete na podmínkách. Přichází změna a emoce se dávají do klidu.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Hlavní karta na tento týden je 9 pentaklů. Přichází vám šťastná karta a požehnání pro vše. co se právě děje. Vše je tak, jak má být. V klidu si dáváte dohromady, co dál. Vše je jak malé semínko, které poroste podle toho, jak se o něj budete starat. Začněte pečovat o sebe, o své tělo i svou duši. Máte za sebou těžké období, vidím útoky na vaši osobu, velké vyčerpaní. Vše jste ale zvládla, neodešla jste z boje. Pomalu se vše mění k lepšímu a vaše energie se vám vrací, abyste vykročila na novou cestu.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Hlavní karta na tento týden je 7 holí. Někdo vám tak trošku závidí, kde jste a co jste dokázala. Chce vaši energii, promlouvá čas a útočí na vás slovně. Význam je takový, že vás chtějí umlčet a vyprovokovat. Vše, co jste si vybudovala sama, za tím si také stojíte a bráníte sama sebe. Máte v sobě rozpor mezi rozumem a city. Víte, že byste měla něco udělat, ale dáváte si čas. Situace je nejistá, ale nic nevzdáváte. Vaše duše je plná nejistoty a tak trošku si pohráváte s myšlenkou, že se vydáte na novou etapu svého života.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Hlavní karta na tento týden je Velekněz. Konečné prozřeme a najdeme řešení. Duše potřebuje klid, vše si v sobě srovnat, najít zase sama sebe. Budeme hledat cestu, směr. Je tady vidět i nabídka, změna, ale může to být i nástraha. Ďábel nám ukazuje cestu. Poslouchejte sami sebe, vše co je laciné a lehké, není správné.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Hlavní karta na tento týden je 10 pohárů. Romantika, klid, dovolená, velká láska. Taková pohoda u krbu. Přichází léčivá karta Mírnost. Vše se dává do harmonie, vnímám odpuštění, klid a kompromis. Kdo je sám, tento týden by mohl přijít partner. Oslava, setkání, radost, velká komunikace a také trpělivost. Co nás v duši trápilo, se krásně vyčistilo.

Foto: Shutterstock

Tagy:
10 Komentářů
 1. Tereza Poláková 1 rokem ago

  To je pravda. Jak se říká, všechno zlé, je k něčemu dobré. Já se taky snažím přijímat všechno, ale není to úplně jednoduché. Také na sobě pracuji a snažím se myslet pozitivně. Hodně mi v tom pomohla audiokniha Nastavení mysli , tak teď hledám ještě další, které mě taky posunou zase o kus dál.

 2. EsterNováková 1 rokem ago

  Já jsem vděčná v poslední době hlavně za to jak se nám díky https://www.univers.cz/vertikalni-zaluzie/ vertikální žaluziím dá skvěle usnout a jak se také budíme a jsme na tom lépe i psychicky. Když se člověk totiž dobře vyspí, má mnohem lepší náladu. A to ani už dnes nejde jinak díky tomu světlu.

 3. EsterNováková 1 rokem ago

  Moc vděčná jsem v mém případě za to jaké věci si dnes můžeme přes internet koupit. Tak třeba s manželem hledám https://www.finecase.cz/nocni-stolky/ noční stolky z kvalitního bukového dřeva. A to bych v našem městě možná ani nenašla, ale internetu je to ale hned nalezené.

 4. Lenka Hudečková 1 rokem ago

  Tak to se těším ❤️

 5. Lenka Kapicová 1 rokem ago

  Jsem neskonale vděčná za hojnost ve všech podobách ve svém životě ❤️🙏

 6. NelaVávrová 1 rokem ago

  Pěkný horoskop, mám se na co těšit 🙂

 7. Naprosto souhlasím, že věci většinou přicházejí z nějakého důvodu a vše je tak, jak má být, prostě i ty nemilé zkoušky a úkoly k životu patří a jsou tu proto, aby nás někam dál posunuly.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account