Ahoj, milí Berani, dobrá zpráva, dnes je řada na vás *gift* A jaký že pro vás bude rok 2018? Budete mít pocit, že se pohybujete mezi dvěma světy. Je pravděpodobné, že tuto skutečnost nebudete pociťovat jen ve vnějším světě, ale také v tom vašem vnitřním. Budou se ve vás mlýt emoce a mnohdy nebudete vědět kudy kam, kterou nohou vykročit a tak dále. Nevěšte ale hlavu, jak už to tak bývá, máte se něčemu naučit. Lekcí pro vás bude ještě hlouběji se spojit se sebou samými. Nenechat se zviklat názory druhých a nenechat se semlýt situací, když se vám bude zdát nepříznivá.
Mottem roku 2018 pro vás je jednoznačné – JEĎTE SI TO PODLE SEBE! Není to tak, že budete sobečtí. Jen se prostě musíte řídit svými pocity. Díky nim ze všeho velmi elegantně vybruslíte. Slevte ale trochu ze své beraní zatvrzelosti. Mnohdy si totiž jdete za svým i v případě, že tušíte, že neděláte dobře. Jen aby bylo po vašem. Tak tohle ne, to by se vám už nemuselo tolik vyplácet. Doba se mění, energie nás zjemňují a nemá smysl tlačit za každou cenu. Průchod bude dán záměrům, které s vámi ladí, které vycházejí z vás. Jestliže budete o něčem opravdu z hloubi duše přesvědčení, máte zelenou. I když se ostatní budou stavět na zadní. Pokud se budete tímhle řídit, máte v podstatě vyhráno. To už by za úvahu stálo, ne?
Máte jedinečnou možnost stát se pány svého života. Osud vám v tomhle hraje do karet, takže když fakt pojedete podle pocitů, bude to brnkačka. Cokoliv je totiž v souladu s vaší duší, s vaším záměrem, je v souladu i se vším ostatním. Takže se není čeho obávat. Pokud se dostanete do úzkých, opět zapojte pocit. Pokud podle něj pojedete už teď, neměli byste se do nich vůbec dostat.
Rok 2018 je pro vás ve znamení hudby. Vezmeme to trochu symbolicky, ano? Je to jednoduchý. Buď budete poslouchat to, co už někdo složil, nebo se sami stanete skladatelem vlastní hudby. Je jasný, že ne všem se bude líbit, ale ti správní lidé s vámi zůstanou. Počítejte taky s tím, že pokud se stanete skladatelem, váš okruh lidí se velmi pravděpodobně vymění. Nechte jít ty, kteří budou chtít odejít. Ano, v některých případech vás to bude mrzet, ale věřte tomu, že je to v pořádku. Už nebudou součástí vašeho plánu. Budou mít svůj, a jiný. Budou se i zlobit, že najednou chcete něco jiného než oni. To taky není váš problém. Vy se prostě a jednoduše držte svého. Pokud se budete snažit si tyto lidi u sebe udržet, dříve nebo později zjistíte, že vás brzdí. Pak pro vás bude samozřejmě jednodušší je pustit, protože už je nebudete chtít vy. O to horší důsledky ale budete muset nést.
Jak na to tak celkově koukám, bude se vám dařit. Budete se chtít lišit, budete chtít něco nového, budete chtít být originální. V době, kdy už je všechno vymyšleno a ve své podstatě už všechno existuje, to pochopitelně není lehké. Čím více do toho dáte sebe, tím líp pro vás. Proč? Protože každý z nás je originál. Váš osobitý přístup vám otevře mnohé dveře. Až se tak stane, nezapomeňte do nich vstoupit 😉 Je zvláštní, že do nově otevřených budete moci vstupovat, aniž byste zavřeli ty staré. Nastanou i situace, kdy budete mít otevřeno i více dveří najednou. V pohodě, vstupujte. Jen si hlídejte, aby jich najednou nebylo až moc a vy jste nezjistili, že zmateně přebíháte z jedněch do druhých a nevíte co dřív. To by vám moc nepomohlo. Ale mám pocit, že vy si v tom pořádek uděláte 😎 Tak beránci, krásný nový rok i vám. A držte se – sebe *heart*
 
PS: Chcete svůj horoskop na rok 2018? Kontakt na mě máte 😉
Tereza *heart*

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account