112

Ahoj, broučkové, tak dneska tu máme Blížence 😉 Já vím, trochu mi to trvá, ale je toho fakt moc… Tak jdeme na to, ať víte, na čem jste a jak na tom budete 🙂 Přátelé, u vás to bude teda mazec! Připravte se na smršť všeho, co si jen dokážete představit. Myslím co se příležitostí týče. Vypadá to, že si to budete užívat, že vás to bude bavit.
Pozor ale, všeho moc škodí. Mohlo by se taky lehce stát, že se vám to vymkne z rukou. Hlídejte se, abyste se nestali příliš zahleděnými do sebe. Okolí to nebude dlouho akceptovat a bude mít tendence vás toho zbavit. Vy na to ale nebudete příliš hledět. Vás svět se zúží jen na sebe samé a na to všechno nové, co k vám bude přicházet. Jasně, dobrý, ale fakt bacha. Ne ani tak na ty ostatní, dejte si pozor hlavně a především sami na sebe. Ať se v tom neztratíte. Vybírejte si mezi tím, co bude postupně přicházet, opravdu, ale opravdu pečlivě! Někdy se toho objeví více najednou a to pro vás bude vůbec mazec. Víte, pamatujte si, jednu věc. Nikdy nejde o nic a o nikoho ve vašem životě tak, jako o vás. Tohle si opakujte pořád dokola a řiďte se tím. Neznamená to, že máte být sobci a jet si tvrdohlavě podle sebe, ale že se máte nechat vést sami sebou, svými pocity. Nesmíte jít proti sobě.
A taky si pamatujte, že existuje něco, co vám v tom bude dělat ale pěknej bordel. A to něco je ego. Naučte se rozlišovat mezi voláním duše a ega. Až tohle budete bezpečně umět a rozeznáte i ty nejjemnější signály, máte vyhráno. Víte, já vás nechci strašit, ale vnímám tam tu ztracenost. Nechci, abyste se nechali oblbnout zdánlivě zlatým pozlátkem jen proto, že si budete myslet, že je to fakt ono. Protože ono to vůbec být nemusí, pravděpodobně ani nebude, a vám to akorát zamíchá se vztahy s okolím a se životem. Proto to píšu, abyste se udrželi.
Tohle bude rok zkoušek vás samých. Vašeho charakteru, vašich postojů, záměrů, vašich tužeb. Berte jen to, co s vámi bude opravdu ladit, s čím budete souznít, co s vámi souvisí. Tyhle věci budou fungovat a ano, jsou tu pro vás. Berte a užijte si je, mají vás posunout dál, jsou odpovědí na vaše volání. Hele, jestli to dokážete rozlišit, můžete z toho vytěžit maximum, fakt že jo! Hlavně se neztraťte, byla by to škoda.
Ono vám to velmi pravděpodobně chvílema i poleze na nervy, kolik toho bude. Ale to je pořád dobrá varianta, protože výběr budete mít opravdu pestrej. Vysosejte si to a naložte s tím, jak nejlíp umíte. Ještě jedna důležitá věc. Ve chvíli, kdy budete mít pocit, že už toho je moc a začnete se pomalu ztrácet, bude okolo vás osoba, která to vycítí dřív než vy a bude se vám snažit pomoci. Bude vás z toho kolotoče chtít vytáhnout. Buďte proto obezřetní. Ona osoba to bude tušit už ve chvíli, kdy vy ještě nebudete mít ani ponětí, že v tom začínáte lítat. Nechovejte se k ní bezcitně, neubližte jí. Byla by to škoda jak pro vás, tak pro ni.
Když to tak shrnu, vypadá to, že vás čeká fajn jízda 😎 Docela mazec rok *gift* No, hurá do toho, hurá do života, hurá do víru dění! Bude z čeho vybírat. Hlavně si pamatujte, že přijde i to, co žádáte už delší dobu. A pak už se jen řiďte svými pocity, neztraťte se v tom a máte vyhráno. A kdybyste se přece jen ztratili, máte tu přítele, který vám otevře oči. Tak jo, užijte si to. Jo a děcka, nepřebírejte takový ty „hvězdný manýry“. Bude se vám sice hodně dařit, ale zůstaňte sví :-*
Ahoj *heart*
 
Tereza

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account