Japonský kuchyňský sekáček je základním nožem všech asijských kuchařů. Tak, jako si samuraj vybírá svůj meč, šéfkuchař si vybírá svůj nůž. V našich domácnostech se zatím moc nepoužívá, ale pokud ho vyzkoušíte, oblíbíte si ho tak, že jiné nože půjdou na odpočinek. A proto neváhejte a pojďte se zapojit do naší poslední soutěže o tohoto skvělého pomocníka! *gift*
 

Známe vítězku! Japonský nůž Cleaver vyhrává:

zelvicka101

 

Moc gratulujeme! *gift*

 

 
Japonský nůž Cleaver  
Damascénská ocel, ze které jsou nože Catler vyrobeny, pochází z proslulé japonské ocelárny Takefu. DMS Cleaver Knife – japonský kuchyňský sekáček patří k základnímu vybavení asijských kuchařů a má v kuchyni mnohonásobné využití. Mohutná a velmi ostrá čepel je určena jak ke krájení zeleniny na velmi tenké plátky, tak pro oddělování masa a sekání. Nebojte se ho používat, protože je to nejlepší kuchyňský univerzální nůž. Délka 165/306 mm.
Hlavní výhody: 
*enzo* FASCINUJÍCÍ DAMASCÉNSKÁ OCEL
Damascénská ocel je nesmírně odolný materiál, tvořený technologii vrstvení více druhů ocelí či ocele a dalších kovů, na jehož leštěném nebo leptaném povrchu je zřetelná struktura těchto střídajících se vrstev.
*enzo* JAPONSKÝ SEKÁČEK
Japonský kuchyňský sekáček patří k základnímu vybavení japonských kuchařů a má v kuchyni mnohonásobné využití. Mohutná a velmi ostrá čepel je určena jak ke krájení zeleniny na velmi tenké plátky, tak pro oddělování masa a sekání.
*enzo* PERFEKTNĚ ZABALENO
Každý nůž je pečlivě zabalený. Řada nožů série MV v pevných papírových krabičkách, nože série DMS v luxusních dřevěných boxech.
 

 
A jak se do soutěže můžete zapojit?
Od 24. 12. do 31. 12. nám odpovězte na soutěžní otázku.
Uživatelka, která odpoví správně a bude 400. v pořadí, vyhraje Japonský nůž Cleaver.
 
Nezapomeňte mít ve svém profilu uvedené celé jméno, adresu a telefon pro případné zaslání výhry! 
 
Odpověď na soutěžní otázku najdete ZDE.

zelvicka101
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account