Lámete si s blížícími se Vánocemi hlavu s tím, čím obdarovat své blízké? Zaměřte se na darování zážitků. Dopřejte svému blízkému pocity, které zažívá pilot v kokpitu. Na luxusně prožitý den v oblacích bude obdarovaný vzpomínat do konce života.
Jak to bude probíhat?
Pilotem na zkoušku je možné stát se na leteckém simulátoru, pro ty odvážnější je připraveno pilotování letadla za skutečného provozu během vyhlídkového letu. Samozřejmou součástí obou variant je seznámení s pilotáží letadla pod vedením odborného instruktora. Opravdu budete letadlo sami řídit? Ano, jakmile vystoupáte do bezpečné výšky, bude vám předáno řízení. Ani na leteckém simulátoru nemusíte mít obavy, že si neužijete dost vzrušení. Lze na něm simulovat letecké katastrofy, při nichž bude vaším úkolem bezpečně zvládnout krizové situace. Rozhodnete-li se pro řízení Airbusu 320, můžete se těšit na téměř reálný zážitek. Postarají se o něho vibrační systém v sedačkách a panoramatická projekce.
Vyhlídkové lety patří k nejžádanějším
Pokud se necítíte na řízení letadla, vyzkoušejte vyhlídkové lety v mnoha podobách. Na výběr máte letadlo, vrtulník, větroň nebo horkovzdušný balon. Startuje se z více jak 15 českých letišť, proto jsou tyto letecké zážitky dosažitelné pro každého z jakékoliv části ČR. Zatímco vy se budete kochat nádhernými výhledy, o řízení letadla či jiného leteckého dopravního prostředku se postará zkušený pilot s patřičnou atestací.
Překvapte své zaměstnance nebo obchodní partnery
Objednejte si u zážitkové agentury originální letecký teambuilding. Tato firemní akce bude v budoucnosti těžko překonatelná. Pány i dámy zajisté nadchne zmiňované pilotování letadla skutečného, na trenažeru či na dálkové ovládání, ti, kteří se raději jen klidně kochají si dopřejí pohodový let nad Karlštejnem, Pálavou či Beskydy. Na co se můžete těšit? Akce začíná snídaní formou švédských stolů, poté následuje školení provedené instruktorem, prohlídka hangárů a letecké techniky a následně už se letí.
Agentura, která vás nezklame
Provozují ji totiž profesionální piloti, u nichž je vaše spokojenost a bezpečnost na prvním místě. Stovky recenzí spokojených zákazníků, kteří se rádi vracejí, mluví za vše. Víte o tom, že tato zážitková agentura zpříjemnila den více než 5 000 klientům? Dále se může pochlubit přes 100 uskutečněnými lety měsíčně. Její úspěch spočívá v individuálním přístupu a přátelské atmosféře. Ty jsou zárukou, že si obdarovaný svůj den maximálně užije.
Dárek na poslední chvíli
Pokud vás tento druh dárku nadchnul, nemusíte mít strach ze složitého zařizování. Stačí vybrat druh zážitku a během 5 minut elektronicky obdržíte dárkový poukaz. V případě, že byste se oslavenci netrefili do noty, můžete poukaz do 30 dnů vrátit a peníze vám budou vráceny v plné výši.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account