Prague Harley Days se letos spojují s BurgerFestem a Koncertem pro 10 milionů a nabízí poprvé a naposledy ve své historii vstup zcela zdarma. Všichni návštěvníci si tak bezplatně budou moci užít 3 dny plné silných strojů, skvělé muziky, dobrého jídla a pití, adrenalinu i zábavy pro celou rodinu. První zářijový víkend, 4. – 6. září se může Praha i holešovické Výstaviště těšit na první opravdu velkou akci po dlouhé době. A rozhodně bude stát za to! 
„Pro 8. ročník Prague Harley Days, který se rozrostl díky spojení s BurgerFestem a Koncertem pro 10 milionů, jsme se rozhodli poprvé a naposledy v naší historii udělat vstup gratis. Chceme na Prague Harley Days přivítat všechny milovníky motocyklů, zábavy, hudby a dobrého jídla a užít si společně s nimi jedinečnou atmosféru, kterou bude akce bezesporu mít. Rád bych proto pozval opravdu všechny,” říká Jaroslav Vavřina, organizátor Prague Harley Days. 
8. ročník Prague Harley Days tak milovníky silných strojů, adrenalinu, zábavy, dobrého jídla a pití rozhodně nezklame. Chybět pochopitelně nebude ani tradiční spanilá jízda centrem Prahy, zkušební jízdy na motocyklech Harley-Davidson zdarma, zábava pro celou rodinu, custom bike show, výstava nových motocyklů, včetně očekávaného modelu Pan America a mnoho dalšího. 
Letošní Prague Harley Days budou mít navíc zcela unikátní večerní program. Díky propojení s projektem Koncert pro 10 milionů bude hudební složka patřit právě finálovému koncertu celého projektu. Ten je určen všem zdravotníkům a lidem v první a druhé linii. Celý koncert bude přenášen živě na sociální sítě a účast na něm přislíbili například Support Lesbiens, ZakázanÝ ovoce, Yo Yo band, The Silver Spoons a další. 
A nadchne i legendární BurgerFest, který nabídne kuchařské show a workshopy, z Německa dorazí Karl-Heinz Drews a nebudou pochopitelně chybět ani šťavnaté burgery ve všech možných podobách, ale ani možnost připravit si vlastní burger a zasoutěžit si o hodnotné, nejen gastro, ceny.
Pokud ještě nemáte plán na první zářijový víkend, dorazte na holešovické Výstaviště. Akce se uskuteční za dodržení všech preventivních bezpečnostních a hygienických opatření přímo pod širým nebem. Pořadatelé zároveň chystají speciální VIP zóny, do kterých bude možné si na místě zakoupit limitovaný počet vstupenek. 
Organizátoři myslí pochopitelně na všechny, kteří si vstupenky již zakoupili a nabídnou jim hned tři možnosti, jak s nimi naložit. Mohou je využít pro Prague Harley Days 2021, popřípadě si nechat vstupné na místě vrátit oproti předložené vstupence nebo si vstupenku nechat převést na speciální VIP, což je nejlákavější varianta. V rámci VIP vstupenky získají možnost soukromé kuchařské lekce s některým z vyhlášených šéfkuchařů nebo se naučí správně si načepovat vlastní pivo. 
Více informací naleznete na www.pragueharleydays.cz
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account