Asi jsou v ničem po mě. Sice jsou to chlapy, ale nakupování ve zverimexu milujou . Mají svůj oblíbený obchod. Takže když se k němu blížíme tak už ten starší kouká, nalepenej na okénku a houká. Takže rychle zaparkovat rychle ven z auta a jdeme na to. Nejlepší je když v krámu nejsou žádný jiný nakupující pejsci, protože to tam můžou šmejdit bez vodítka a to je teprve to pravé vzrůšo. Takže tam vtrhnou a začnou, očuchávat všechny hračky a ňaminky. A jelikož jsou dost vybíraví a kvalitu poznají , za což jsem ráda, protože jeden je alergik a nesmí vše , ale přijde mi, jako by to věděl a umí si podle toho vybrat.
       Malej většinou skončí s nějakou novu hračkou a pak jde koukat na zvířátka a velkej jde většinou za paní prodavačku a chce ochutnávku ,protože ví, že tam jsou ty nejlepší ňamky a já je pak koupím domů.
     No, ale pozor minule došlo k velké zradě přibyla v obchodě reklama. Byla to velká papírová reklama ani už nevím na co, ale byl na ní velkej pes a klukům se opravdu vůbec nelíbyl . Chvilku na něj koukaly v tlamičkách hračky, které si vybraly a jako by si řekly teď a na ráz ho počůraly.  A hrdě odcházely z krámu. Jako největší bombéři, máme výhru v podobě hraček a eště jsme to tomu papírovému psovi pěkně nandaly .
     No a já jsem to uklidila a zaplatila a mohla jsem jít taky. Jo a pak je odvést domů. Jsou to moje prdelky , které miluju.;-)*heart*
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account