Vzpomínky mají různou podobu a ty opravdu krásné si hýčkáme celý život. Pamatujete si například, co jste dělali v roce 1993? Česku přinesl tento rok mnoho nového. Asi tou nejzásadnější změnou bylo rozdělení Československa a stanutí Václava Havla v čele nově vzniklé České republiky. Také jsme vstoupili do organizace UNESCO a kina bourala filmová novinka plná chytlavé hudby Šakalí léta. V tomto roce se však zrodilo ještě něco nového, tradiční česká káva Jihlavanka.

Hvězdné devadesátky

Letos tak Jihlavanka slaví své kulaté třicáté narozeniny podobně jako Ewa Farna nebo Eva Adamczyková. Stejně jako si tyto dvě dámy získaly vydobyly své místo na výsluní české kultury a sportu, Jihlavanka si dlouhodobě drží titul nejprodávanější kávy u nás. Devadesátky byly zkrátka výjimečné, proto je oslava kulatin kávy Jihlavanka připomene. Mezi gratulanty bude například autorka známého instagramového účtu Puredavedesatky Johana Fundová nebo moderátor legendární soutěže AZ- kvíz Aleš Zbořil.

Oslavenec odměňuje gratulanty

Přízeň zákazníků si získala Jihlavanka velmi rychle a stala se nejpopulárnější a nejprodávanější kávou na českém trhu, kterou je dodnes. U příležitosti oslav jejího třicátého výročí budeme ale obdarovávat hlavně my zákazníky. Vyrobili jsme limitovanou edici našich ikonických žlutých hrníčků v symbolickém počtu 1993 kusů,“ říká Petr Macháček, brand manažer značky Jihlavanka a dodává: „Hrníčky jsou tentokrát v novém designu, a to na oblíbené espresso.“ Pokud po unikátním hrnečku také toužíte, můžete se zapojit do soutěže a třeba již brzy bude zdobit právě váš stůl.

Dopřejte si kávovou chvilku

Kdo by si chtěl Jihlavanku vychutnat připravenou od profesionálů, pak doporučujeme sledovat Facebook a Instagram kávy, kde se dozvíte, do kterých vybraných měst zavítá během září pojízdná kavárna Jihlavanka. Ačkoliv se během třiceti let měnil způsob, jak si kávu nejčastěji vychutnáváme, receptura Jihlavanky zůstává. V devadesátkách nedali dopustit na klasického silného „turka“, dnešní třicátníci preferují spíše espresso či cappucino. Avšak Jihlavanka vyhoví každému, proto v její nabídce naleznete jak kávu pro přípravu tradičního „turka“, tak instantní kávy pro uspěchané, ale i zrnkové kávy pro ty, kteří si svůj šálek rádi v klidu vychutnají. Zrnkovou kávu pak můžete mít ve dvou variantách Jihlavanka Espresso a Jihlavanka Crema Intense, která oplývá bohatou pěnou.

Foto: se souhlasem Jihlavanka

1993 je jednoduše poctivý ročník a Jihlavanka poctivá káva, která voní hezky a chutná božsky.

 

Zdroj: Jihlavanka

Foto: se souhlasem Jihlavanka

Tagy:
5 Komentářů
 1. Kristýna Štírová 5 měsíců ago

  Taky přeji všechno nejlepší pro značku, ale jako co si budeme povídat. Jihlavanka jako fakt není úplně ta nejlepší káva na světě. Nedávno jsem se dívala, že probíhá tvorba aplikace na zakázku pro jednu kávovou franšízu, ale zatím o tom více informací nemám. A bylo to právě pro milovníky kávy, protože to byla vlastně mapa toho, kde je jaká pražírna. 🙂

 2. Romana Mlynářová 5 měsíců ago

  Přeji k výročí značky Jihlavanka, spoustu spokojených zákazníků.

 3. Lenka Hudečková 5 měsíců ago

  Jihlavanku jsem si dříve ráda kupovala, nyní mám jinou oblíbenou značku kávy 🙂

 4. NelaVávrová 5 měsíců ago

  Ja jsem nyni poprve zakoupila do kavovaru tuto kavu, tak jsem zvedava, snad potesi. Maminka je kavovy gurman.

 5. HelenaSvatková 5 měsíců ago

  Jihlavanka je moje oblíbená káva, ale nikoliv pouze mletá, ta by mi dráždila žaludek, kupuji rozpustnou a dávám si do ní rostlinné mléko vegan, nebo kokosové.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account