Venku se střídá aprílové počasí a vy máte před sebou víkend plný dubnového nicnedělání. Ideální čas na to usednout na váš pohodlný gauč, zachumlat se do deky, připravit si dobrý čaj nebo si nalít skleničku dobrého vína a zapnout televizi. Abyste nemuseli absolvovat první hodinku hledáním toho „nejlepšího“, vybrali jsme pro vás nové seriály a filmy, které aktuálně frčí. Neváhejte lenošit s námi!

Jaké seriály a filmy si pustit na jaře?

Foto: se souhlasem Netflix

Problém tří těles

Pro fanoušky: spekulací, mimozemské tématiky a scénářů „…co když?“

Největší novou sérií společností Netflix je adaptace epického scifi románu Cixin Liu od tvůrců Hry od trůny Davida Benioffa a D.B. Weisse. Problém tří těles je seriál, který vás pozve do několika časových etap a zemí najednou a odhalí vám příběh vědců, kteří se pokoušejí zmařit hrozící se mimozemskou invazi. Na rozdíl od jiných seriálů na toto téma, invaze bude trvat 400 let, takže se zde hraje spíše s teoretickými řešeními než přímo se vstupem do války. 

Foto: se souhlasem Netflix

Girls5eva

Pro fanoušky: zábavy, holčičích vtipů, humoru

Jeden z nejlepších komediálních sérií se dočkala nového života a vrací se na výslunní. Girls5eva sleduje úspěšnou hudební skupinu 90.let, která se pokouší vstoupit znovu na scénu. Jenže její hlavní hrdinky řeší jeden problém za druhým… Rodinné trable, vztahy a slasti i strasti středního věku v přímém přenosu. Jste připraveni se pobavit? 

Foto: se souhlasem Netflix

One Day

Pro fanoušky: nesmrtelné romantiky

One Day je briský seriál romantického dramatu založeného na románu Davida Nichollse z roku 2009 a filmové adaptaci z roku 2011. Opravdová láska nevznikne přes noc, navzdory tomu, jaká romantická dramata by vás vedle k tomuto přesvědčení. Leo Woodall a Ambice Pod vás přesvědčí v lásku na 1000 pohled. Seriál o 14 epizodách se může na první pohled zdát smutný, ale dejte mu šanci. A nezapomeňte si k televizi vzít balení kapesníků.

Foto: se souhlasem Netflix

Griselda

Pro fanoušky: drama, dobrodružství a krimi

Fiktivní dramatizace inspirovaná skutečným životem Griseldy Blanco z Medellínu, která to dotáhla až na „kmotru“ miamského drogového impéria vás nadchne. Jedinečná Sofía Vergara jako Griselda je oddaná matka, ambiciózní a vynalézavá podnikatelka a taky narkobaronka známá jako Černá vdova. Seriál vypráví příběh ženy, které kombinace nebezpečného šarmu a bezcitnosti zajistila plnou kontrolu nad osobním životem i kariérou, stejně jako přezdívku odvozenou od jména vysoce jedovatého pavouka. 

Foto: se souhlasem Netflix

Ripley

Pro fanoušky: napětí, krimi a drama

Ripley je americký psychologický thriller založení na kriminálním románu Patricie Highsmithové z roku 1955. Vypráví o mladém podvodníkovi, který vyrazí do Itálie splnit zvláštní úkol a nahlédne přitom do světa mocných a bohatých. Život, o kterém snil, má teď na dosah. Stačí se k němu jenom prolhat…

Foto: Shutterstock, se souhlasem Netflix

Zdroj: CSFD, Netflix, Wikipedia Commons

Autorka: Lucie Janotová

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account