Obecní dům v Praze se stane dějištěm jedinečného koncertu propojujícího svět popové a klasické hudby. Můžete být u toho, stačí se zapojit do naší soutěže o vstupenky na epickou koncertní show, na které zazní největší popové hity v symfonickém provedení. A chybět nebudou ani ty české.

Pop in Symphony – jedinečná koncertní show propojující největší popové světové hity od ABBA, Adele, Madonny, Beyoncé, Rihanny, Lady Gaga nebo Imagine Dragons se symfonickým orchestrem Bohemian Symphonic Orechstra Prague. 60členný symfonický orchestr dodá největším popovým hitům zcela nový rozměr a hudební šíři a nabídne naprosto neopakovatelný zážitek. To vše pod vedením dirigenta Martina Šandy, se sólistkou Leticií Krotkou a vokalistkami sboru Andělské hlasy. Unikátními hosty koncertu budou Michal Penk se svým hitem O bláznech a kapela Poetika, která zahraje své tři velké hity.

O co soutěžíme?

3x 2 vstupenky na koncertní show Pop in Symphony, která se uskuteční 22. dubna 2024 v Obecním domě.

Jak se můžete zapojit do soutěže?

V období od 10. do 18. 4. 2024 nám odpovězte na soutěžní otázku.

Uživatelka, která odpoví správně, ve svém profilu bude mít vyplněnou adresu a kontaktní údaje a bude 200. v pořadí, získá vstupenky na koncertní show Pop in Symphony.

Nápovědu k soutěžní otázce naleznete ZDE.

Soutěžní otázka:

Jakou píseň mimo jiné na koncertě zahraje a zazpívá kapela Poetika?

    Nahrávání ... Nahrávání ...
nebo

Pro účast v soutěži je třeba se registrovat.

Vytvořením účtu souhlasíte s Podmínkami užití a našimi Pravidly ochrany soukromí..

Tagy:
1 Komentář

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account