Plastové hračky na nás křičí ze všech regálů běžného hračkářství, jsou sice pestrobarevné, houkací, jezdící, mrkací… ale nechybí jim něco? Všechny dnešní moderní hračky postrádají tři důležité věci: osobitost, tradici a vkus.
Zdravý rozvoj dětí
Také se ptáte kam se poděly přírodní materiály? Pokud vám jen trochu záleží na tom, nezahlcovat svět plasty, jejiž životnost je krátká a recyklovatelnost složitá, sáhněte po hračce ze dřeva. Cítíte to? Už na první dotek je jiná – hřeje 🙂 Jen taková hračka pomůže stimulovat motoriku a smyslové vnímání vašich dětí tím správným způsobem.

I hasičské auto může být ze dřeva
Tradice
A pokud k tomu dodáte příběhy ze svého dětství, nebo povídání o tradiční výrobě, o tom jak si babičky a dědečkové vašich dětí vyráběli hračky ze dřeva běžně sami, oblíbí si je vaše děti ještě víc.

Vkus a dlouhá životnost
Navíc se nemusíte bát kýče – dřevěné hračky jsou vkusné a dodají interiéru dětského pokojíčku teplo a styl. Není tomu tedy náhodou, že se dřevěné hračky vracejí na trh. I velcí výrobci a prodejci jako je TESCO, si uvědomily důležitost tradic a potřebu kvality, především jde-li o nejmenší zákazníky. 
Řada hraček Carousel od Tesco přichází na trh s krásnými dřevěnými hračkami pro kluky i holky. Vybírat můžete od vláčkodrah po domečky pro panenky. Malým kuchařům a kuchařkám jistě učaruje třeba tato krásně propracovaná kuchyňka.

Věku se meze nekladou, dřevěné hračky v podobě kostek pro nejmenší, až po hračky pro předškoláky, které pomáhají rozvíjet logické myšlení a učení zábavnou formou. 

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account