Jak bývá poslední roky obvyklé, tak i v tomto roce přecházíme ze zimy rovnou do léta. Zimní bundy odkládáme a vyměňujeme za tričko s krátkým rukávem. Stále víc jsme venku, na zahradě, na kole, myslíme už na letní dovolené. Kdo by při tom všem myslel na sluneční ochranu?
V Galenoderm s.r.o. na to s přípravky Daylong rozhodně myslí
Pro mnohé z Vás to bude znít překvapivě, ale je to už více než 25 let, co jsme mohli vyzkoušet první Daylong a ocenit jeho kvalitu. Během těch let prošel dlouhou cestu změn a vývoje. Přibývaly Daylongy s vyššími SPF faktory, různé galenické formy i různé velikosti balení. A dnes Daylong září už ve čtyřech barvách.
K původnímu, nám notoricky známému Daylongu oranžové barvy, s faktorem SPF 15, 25, 30 a 50+ určenému pro normální, suchou a citlivou kůži, přibyly další.
Speciálně pro děti byla vyvinuta žlutá řada Daylong kids SPF 30 a 50+. Pro úplně nejmenší (děti do jednoho roku) Daylong baby SPF 30 krém, který jako jediný obsahuje schválené fyzikální filtry oxid zinečnatý a oxid titaničitý.
Pro mastnou, aknózní, velmi citlivou pleť a pleť se sklonem k alergii na slunce máme k dispozici tyrkysovou řadu Daylong Sensitive s SPF 30 a 50+. Tyto přípravky neobsahují parabeny, parfémy, tuky ani emulgátory, které mohou způsobovat alergie i nepříjemné štípání v očích, navíc jsou nekomedogenní.
Náš obličej je místo, které je celoročně nejvíc vystavené slunečnímu záření. Proto vznikla řada Daylong Face se SPF 30 a 50+, kterou také podle typu pleti poskytujeme v oranžové i tyrkysové barvě.  
Daylong myslí také na ošetření sluncem „políbené“ kůže. Po opalování naši kůži hydratuje modrá řada Daylong after sun.
Daylong charakterizuje výborná roztíratelnost s rychlým vstřebáváním. Výraznou vlastností je extrémní odolnost/odolnost vůči sladké i slané vodě. Zejména sportovci ocení odolnost proti potu. Neobsahuje přídavné konzervační látky a je vhodný nejen pro zdravou ale i problematickou pleť (akné, rosacea, alergie).
Samozřejmostí pro celé portfólio značky Daylong je ochrana proti UVA i UVB záření. Dermatovenerologové a pediatři doporučují Daylong jako č.1* značku sluneční ochrany.
Nezapomínejme, že slunce nám může ublížit už teď. Proto používejme Daylong a „Vezměme si ze slunce jen to nejlepší.“
Podrobnější informace najdete také na https://www.galenoderm.com/produkty.html.
 
*Zdroj: Agentura AKO kvantitativní reprezentativní průzkum – dermatovenerologové a pediatři v České republice a na Slovensku, 09/2017.
 
 
                                                                             

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account