Rozbil se vám telefon a potřebujete ho rychle opravit, a nebo rovnou koupit nový? Bez mobilu to dnes téměř nejde, stal se nedílnou součástí života, který v mnoha směrech usnadňuje. Abyste si neubírali na komfortu a mohli i nadále vyřizovat vše, co je nutné, může vám s opravou nebo koupí nového pomoci krátkodobá půjčka, jejíž vyplácení probíhá do 10 minut i během víkendu.

Kolik si můžete na mobil půjčit

Výše úvěru odpovídá nejoblíbenější cenové kategorii telefonů do deseti tisíc, takže si nemusíte pořizovat „nejlevnější model“. Nebankovní společnost vám s koupí pomůže částkou 1 000 až 10 000 Kč, což by mělo stačit i na výkonnější mobily. O kolik přesně si řeknete záleží na vás, vždy byste si ale měli půjčovat pouze tolik, kolik skutečně potřebujete.

Na jak dlouho peníze dostanete 

Aby vás půjčka nezatěžovala dlouho, umožňuje nebankovní společnost jeho vyrovnání do měsíce. Už z další výplaty tak můžete vrátit celou částku a úvěr na mobil vás nebude nadále zatěžovat. Stejně jako částku si můžete sami určit i splatnost, která vychází na 5 až 30 dní, a obecně platí, že čím kratší zvolíte, tím méně uhradíte na poplatcích.

První půjčku můžete mít zcela zdarma

Jestliže se jedná o běžnou opravu mobilu či pořízení levnějšího modelu, nemusí vás situace vyjít ani na korunu. Poskytovatel totiž nabízí novým klientům první půjčku do 5 000 Kč zdarma, což v praxi znamená, že vrátíte přesně tolik, kolik dostanete. A není v tom žádný háček, závazek stačí  vyrovnat v domluvený termín a půjčka na telefon bude zdarma.

Vyplácení trvá jen 15 minut i o víkendu

Když potřebujete situaci řešit okamžitě, není žádoucí čekat na vyjádření společnosti, zda-li vám úvěr poskytne. Z tohoto důvodu fungují pracovníci i přes víkend, kdy vaši žádost nejenom přijmou, ale rovněž ji vyhodnotí a do 5 minut vás informují. V případě, že bude vše v pořádku, můžete mít peníze na účtu do čtvrt hodiny, ať je všední den nebo víkend.

Foto: archiv

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account