Vymýšlet každý rok něco nového pro člověka, který má všechno, je opravdu těžké. Pokud taky pro někoho takového sháníte dárek, přinášíme pár skutečně originálních tipů.
Koláž z fotek nebo obrázků
Můžete ji sami doma vyrobit nebo ji ještě stihnete objednat v některém z fotolabů. Proč tenhle dárek potěší? V mobilech máme všichni fotek tisíce, ale už si je skoro nikdy nenecháváme vyvolat a jakmile je vyfotíme, rovnou na ně zapomeneme. Takhle se vzpomínky uchovají stejně jako v době před vzestupem digitální fotografie. 


Personalizovaný dárek potěší
Právě teď je poslední šance objednat si do výroby dárek s vyraženými iniciálami obdarovaného. Skvělý je třeba pásek, peněženka, manžetové knoflíčky nebo diář. Tyhle dárky pak už stačí jen hezky zabalit a máte vyhráno.

Dejte život starým VHSkám
Máme jich plné sklepy, a přitom jsou v nich doslova poklady v podobě starých rodinných videí. Ceny za převod VHS na moderní DVD už jsou celkem rozumné a video z dětství potěší puberťáka i babičku. Ideální dárek, který je skutečně od srdce. 

Nesmrtelné poukázky na cokoliv
Pokud zrovna neoplýváte financemi, můžete darovat poukázky. Teenageři třeba na hlídání sourozenců nebo mytí nádobí, dospělí na masáž nebo cokoliv je napadne. Pozvánku vyrobte v jednom z internetových grafických editorů, se kterými to zvládne i laik.
Darujte zážitek
Pokud peníze máte, darujte poukázku do oblíbeného obchodu nebo zážitek. Může se jednat o cestování nebo populární kurzy, teď frčí třeba krasopísmo nebo výroba šperků či kurzy vaření. 

Domácí kosmetika
Úžasným dárkem pro každou ženu je kosmetika, kterou můžete vyrobit sami doma. Skvělým dárkem jsou třeba “bomby” do koupele, které vyrobíte z jedlé sody a pár kapek esenciálního oleje. Dále budete potřebovat jen formičky, postačí třeba ty na muffiny. Vyrobit se dá třeba i body scrub, tělový krém nebo balzám na rty, jednoduchých návodů je plný internet. 
 
Zdroj fotografií: Pinterest

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account