Sociální sítě jsou plné inspirativních žen. Jen o nich vědět. Koho ale hledat? Někoho jiného totiž sledujete, když je vám dvacet let, třicet a nebo když máte děti. A právě skupina „maminek“ má na sociálních sítích jako je Instagram velké zastoupení. Mají styl, zaujmou vás zdravými recepty, tipy na hry pro vaše ratolesti, nejlepšími cestovatelskými destinacemi pod značkou „baby-friendly“ nebo tím, jak skloubit práci a rodinu dohromady.

Podívejte se na naše tipy na inspirativní maminky na IG:

@zuu_za

Zuzka je plzeňská doktorka na mateřské a na svém Instagramu vytváří moc hezký a smysluplný obsah. Hodně se věnuje knihám o výchově a najdete u ní skvělé lékařské tipy a rady. 

@prosimspinkej

Za imnstagramovým profilem „prosimspinkej“ stojí Lenka – medicínská antropoložka, která se věnuje laskavému přístupu k dětskému spánku. Na profilu tak najdete skvělé rady na uklidnění, spánek a večerní rutinu jako takovou. 

@stibrovicnikolka

Snadno by se dala označit za královnu všech inspirativních instagramových maminek. Nikol Štíbrovou není nutné představovat. U jejího profilu se zasmějete, popláčete si, edukujete se a hlavně se pobavíte.

@kamilasikl

Kamily profil vás bude bavit, pokud rádi cestujete, i pokud plánujete velkou rodinu. Maminka tří krásných dětí, které denně nechybí úsměv na tváři, a vy budete hltat každé její cestovní dobrodružství.

@smoothandcooking

Chybí vám inspirace na vaření? Vaříte ráda? Ono je to vlastně jedno, protože jakmile otevřete tento profil, budete si chtít okamžitě stoupnout ke sporáku. Kateřina Kuranova je sympatická a s jídlem umí hotové zázraky. Zvlášť pokud jde o vaření pro děti!

@schoolofmylife

Lucie je učitelka, má dvě krásné děti a její profil budete milovat, pokud vám dochází inspirace, co s dětmi dělat ve chvílích volna. Její kreativní hry a způsoby, jak využít klasické pomůcky domácnosti, které všechny máme doma, jsou naprosto geniální. 

@lucie_thehubs

Maminka tří krásných dětí, u které budete mít pocit, že její den má tak 48 hodin. Neuvěřitelné, co všechno takhle holka zvládne! Navíc si naprosto zamilujete její módní styl, který je uvolněný, elegantní, volnočasový i trendy zároveň.

@nelasoldmann

Pokud máte pocit, že cestování s dětmi je obtížné, náročné a problematické, musíte si přidat do sledování Nelu. Během jednoho dne vás přesvědčí, že opak je pravdou, a budete hltat každé cestovní dobrodružství jejich čtyřčlenné rodiny. Ve druhé fázi, pak budete chtít její dům i její šatník 🙂

@matka_veronika

Miluje své dvě krásné děti, módní klasiku i poslední trendy a také černou barvu! Její styl vás naprosto okouzlí, zvlášť pokud patříte mezi příznivce nesmrtelné elegance. U ní na profilu ale najdete i super tipy na hračky pro děti nebo kosmetické novinky pro maminky.

@lujanotova

Ano, je to troufalé, ale přidám vám sem i sebe 🙂 Snad mi tuhle mojí sebestřednost odpustíte. Proč mě sledovat? Troufnu si říct, že posledních 5 let, co se narodil můj syn Ben, hledám balanc mezi tím být dobrou maminkou a zároveň budovat svoji kariéru. Snad se mi to i daří! Když byste tohle u mě nenašli, tak určitě budete spokojeni s neustálými tipy na super módní kousky, které nezruinují váš rozpočet, motivačními cvičení, které zvládnete během 20 minut, zatímco děti spokojeně jedí ráno snídani, nebo kosmetikou, která z každé unavené pracující mámy udělá přes noc bohyni. A nebo ji alespoň zbaví kruhů pod očima 🙂 

Foto: Instagram

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account