Buďte k sobě upřímná. Jak často si najdete chvilku na to, abyste strávila čas se svým partnerem? Samozřejmě tím nemáme na mysli rodinné obědy či debaty o tom, kdo vyzvedne děti ze školky. Naopak jde o momenty, kdy seženete dětem hlídání, vypnete telefon a soustředíte se na blízkost toho druhého. 

O vztah je nutné pečovat. Uvidíte, že když svého partnera mile překvapíte, tak se to viditelně projeví i na kvalitě vašeho společného soužití. Takže, do toho dámy. 

Společná dovolená nebo víkend

Nemusí se hned jednat o dvoutýdenní pobyt u moře. Bohatě stačí, když své ratolesti předáte na víkend babičce (tetě, sestře, kamarádce…) a vyrazíte objevovat krásy naší rodné hroudy. Případně můžete vyrazit k některému z našich sousedů. Slovensko či Rakousko jsou pro tyto krátké výlety naprosto ideální možnosti. Uvidíte, že si krásně odpočinete a společné zážitky vás hezky stmelí. 

Romantická večeře 

Pokud nemáte na cestování čas, vhodnou alternativou pro vás může být společná romantická večeře. Tu můžete připravit buď doma, nebo navštívit některou z restaurací. (V případě, že nemáte čas si objednejte donášku jídla až do domu.) Kvalitní konverzace bystří mysl a může vás příjemně naladit na to, co přijde poté až večeře skončí. 

Společný přípitek 

Někdy k pohodové atmosféře postačí i láhev kvalitního vína. Pro tyto účely se nehodí nic lepšího, než některé z lahodných růžových vín. Mezi naše tajné tipy patří španělské šumivé víno Freixenet Cordon Rosado Brut s vůní květin a chutí ovoce nebo Mionetto Rosé, ve kterém ucítíte podmanivé tóny růžového grepu, granátového jablka, černého rybízu, šípku a malin. V neposlední řadě nás baví i i heart Rosé, které vás překvapí svou chutí jahod a lesního ovoce. 

Sexy prádlo 

Udělejte radost nejen svému muži, ale i sama sobě. Za dveřmi ložnice se fantazii meze nekladou. Můžete sáhnout po saténové košilce, korzetu, podvazkovém pásu či saténovém župánku. Uvidíte, že vy i váš partner budete nadšení. 

Zkuste experimentovat 

Myslíte si, že už jste všechno zkusila a jen tak něco vás nepřekvapí? V tom případě se zaměřte na kvalitu vašich milostných hrátek. Do těch se často vkrádá stereotyp. Nudu v posteli zaženete nejlépe tak, že vyzkoušíte něco nového. Může jít buď o pásku přes oči, plyšová pouta či jemné pírko, kterým budete škádlit partnera. Co vy víte, třeba přijdete na něco, co si najde místo ve vašem běžném intimním životě. 

A jaké jsou vaše tipy na zpestření vztahu?

Foto: Shutterstock, Freestock.org, Samuel Zeller, Lana Abie/Unsplash.com, Pinterest.com, PEPR Consulting

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account