Cesta Weef k udržitelnosti: Od kreativní práce v ŽENY s.r.o. po minimalistický život

Weef byla v ŽENÁCH s.r.o. v podstatě od začátku – starala se o sociální sítě, připravovala články o módě… Postupem času se navíc začala věnovat natáčení videí, která ji teď, i po jejím odchodu do Portugalska, živí. „Měla jsem tu možnost, že jsem se u ŽEN s.r.o. ze začátku podílela na skvělých tvůrčích věcech, třeba na katalogu. V té samé době se začal rozšiřovat trend videí a vzhledem k tomu, že jsem byla v kanceláři nejtechničtější typ, chytla jsem se té možnosti. ŽENY s.r.o. měly techniku a já jsem se to jen potřebovala naučit. Dostala jsem program a začala tvořit. Točila jsem pro ŽENY s.r.o. na různých akcích a na základě toho jsem si vytvořila portfolio, se kterým dnes můžu oslovovat budoucí klienty,“ vypráví dnes Weef, která se kromě videí věnuje i sociálním sítím nebo tvorbě webových stránek a vlastnímu blogu a YouTube kanálu. „Díky ŽENÁM s.r.o. jsem dostala možnost. Možnost to zkusit. Když dneska někde řeknu, že jsem natáčela pro ŽENY s.r.o., otevírá mi to dveře,“ dodává.

„Weef je naše srdeční záležitost. Kdykoliv se, alespoň na otočku, zastaví v Praze, vždycky se na ni moc těšíme a něco společně vymyslíme. Třeba její poslední návštěvu jsme využily pro přípravu videí, která už brzy uvidíte, nebo jsme Weef a jejímu workshopu „Míň věcí, víc zážitků“ udělaly prostor na akci Den, kdy najdu lásku,“ říká Eva Čejková Vašková.


Život v Portugalsku a práce na blogu navíc přivedly Weef k dalším tématům, která už jsou poněkud vážnější než témata klasické módní nebo cestovatelské blogerky. Začala totiž připravovat řadu zajímavých článků na téma udržitelnosti, ekologie a toho, jak co nejméně plýtvat. „Vždycky jsme s mamkou hodně nakupovaly a já to milovala. Koneckonců módu mám ráda doteď. Ale asi jsem v těch věcech hledala nějaké vyšší uspokojení a po nějaké době jsem zjistila, že mi to nic nedává. Došlo mi, že to není cesta, jak být spokojená. Zkusila jsem věci prodat, rozdat… Zjistila jsem, že čím míň věcí mám, tím jsem svobodnější. Dneska jsem nejšťastnější s jedním batohem,“ uzavírá Weef.

Zaujal vás příběh Weef? Mrkněte na její blog nebo ji kontaktujte. 🙂

Zdroj: Kristýna Malina

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account