„Vždy jdu po té složitější cestě, bývá tam méně plno,“ cituji jednu z řečnic na večeru s Minerva21, Kamilu Řezníčkovou. Koho mi tohle připomíná? A kdy jsem to žila naposledy? Přeci tento týden! Byl to takový ten týden, který chcete i nechcete zapomenout. Skvělé zprávy střídají ty hodně špatné, není nic mezitím.

3. nejpopulárnější startup

Vcházíme na pódium, právě vyhlásili Testuj.to jako 3. nejpopulárnější startup v rámci soutěže Startup Awards od CzechCrunch. Poděkuji týmu, mamince a všem, jak se sluší. Pokračuje se společenským večerem a networkingem. Potkám spoustu přátel a nových tváří, povídáme na nejrůznější témata a úplně nabitá odjíždím.

Kolem půlnoci přijedu domů a hned usínám, ale budím se nad ránem, něco málo po 4. hodině, srdce buší a nejde už zabrat. Mrknu blbec na telefon, přečtu si pár zpráv, které zrovna v tu dobu fakt číst nechci. A tak si ještě naložím ranní rozcvičkou s Fitshaker a věřím, že pohyb mě dostane zase do té včerejší energie. Pořádný nádech a výdech, vyrážím do kolotoče plného schůzek.

Foto: se souhlasem Evy Čejkové

Změna je posun

Do toho přichází zprávy od našeho investora, že se pokračuje v personálních změnách a odchází mi parťák, Tomáš, se kterým jsme si přesně před třemi lety plácli a začala jízda Testuj.to po boku Heureka Group.

Před pár dny s cenou v ruce, dnes si o to víc uvědomuji, že to byl sice úspěch, ale především je tohle všechno obrovská zodpovědnost, budeme ještě více v hledáčku. Teď už to prostě musí vyjít, nechceme být přeci mediálně navoněný startup, který jednou bude vykazovat červená čísla! A když už mi dojede moje tříletka, tak proč nemůžu mít alespoň den radost? Už zase mi tam skáče to všechno, co bude následovat, jaké výzvy, kolik práce a jednání nás čeká. Ale což, vždyť jsem to psala v minulém blogu – každá změna je posun přeci!

A tak si sama odpovídám na otázku „Nebylo by to jednodušší být už zalezlá někde doma, nic nedělat a sledovat seriály na Netflixu?“ Nebylo! Takže výzvám, všem vítězům a změnám zdar, jede se dál!

 

Foto: se souhlasem CzechCrunch a Evy Čejkové

Tagy:
6 Komentářů
 1. EsterNováková 2 měsíce ago

  Tak to máte ale teda opravdu velkou pravdu. My jsme teď třeba sháněli pána na výměnu plynového kotle dotace a zjistili jsme že jich sice není na trhu moc, ale jakmile někoho kdo je starý a neumí reklamu a marketing najdete, tak je najednou všude opravdu sháňka a dá se na tom vydělat.

 2. Gratulace k třetímu místu! 🙂 A ano, ty změny jsou doslova potřebné.

 3. Lenka Hudečková 2 měsíce ago

  Gratuluji ke krásnému ocenění, i třetí místo je veliký úspěch 🙂

 4. NelaVávrová 2 měsíce ago

  Super, gratuluji.

 5. ŠárkaMariana 2 měsíce ago

  Jediná jistota je změna 😉 Gratuluji k ocenění 👏

 6. Romana Mlynářová 2 měsíce ago

  Blahopřeji k umístění Testuj to. Jsem Vaší fanynkou.

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account