Budete mít díky penězům krásný život nebo jsou kořenem všeho zlata? Nebo je pravda někde mezi tím? Ať už pro vás peníze znamenají cokoliv, nevyhnete se tomu, že je potřebujete k nákupu toho, co vám život usnadní nebo k životu potřebujete. Většina z nás má samozřejmě k penězům emoční vztah – koneckonců je potřebujeme i k tomu, abychom se cítili v bezpečí. Existuje jen málo lidí, kteří by řekli ne více hotovosti na účtě nebo by darovali své veškeré úspory, místo toho aby si je nechali pro sebe. 

V dnešním článku jsem pro vás proto připravila finanční mantru na míru šitou vašemu znamení. Pomůže vám to k tomu, že přilákáte do svého života větší množství peněz, ale zároveň si udržíte tok pozitivní energie. Stačí, když se každý den podíváte do zrcadla, nahlas ji vyslovíte nebo o ní třeba budete přemýšlet před spaním. Pak už stačí jen čekat, co si pro vás hvězdy přichystaly…

Beran

Vaše mantra: 

„Každý krok, který podniknu, je krokem k větší hojnosti a prosperitě.“

Váš rituál: 

Pořiďte si do kabelky citrín. Tento drahý kámen je kamenem, který zesiluje vůli a motivaci a pomáhá soustředit se na cíl. Zvlášť pozitivní je citrín pro finanční cíle, protože díky němu odoláte nutkání zbytečně utrácet. 

Býk

Vaše mantra: 

„Pro všechny bytosti na této planete je toho víc než dost.“

Váš rituál: 

Kamenem, který vám pomůže ulehčit vaše finanční problémy, bude kalcit. Říká se totiž o něm, že tento krystal uvolňuje emoční blokády spojené s penězi. Pokud totiž máte sklon přemýšlet a hloubat nad věcmi (zvlášť těmi finančními), mohlo by vám to ve skutečnosti způsobovat víc problémů, než řešení. Položte si ho na noční stolek, abyste uvolnili své obavy.

Blíženci

Vaše mantra:

„Dobré věci plynou do mého života dnes a každý další den.“

Váš rituál:

Vytvořte si tymiánový talisman, abyste získali lepší schopnost spravedlivě spravovat své finance. Stačí omotat bankovku kolem tří větviček tymiánu a zafixovat nitkou. Na příštím úplňku zakopejte balíček do své zahrady nebo do květináče a věřte, že se vaše finanční situace brzy zlepší. Jakmile se to stane, vykopejte balíček a bankovku utraťte.

Rak

Vaše mantra:

„Jsem zajištěna.“

Váš rituál:

Noste avanturin, abyste zabránili útratám způsobeným závistí nebo pokusem udržet krok se svými majetnějšími kamarády či příbuznými. Avanturin pomáhá rozpouštět žárlivost a potřebu porovnávat se s ostatními. Může vám také pomoci udržet krok s vašimi plány úspor a investic, které budujete. Navíc vám vytvoří pocit bezpečí, po kterém toužíte.

Lev

Vaše mantra:

„Dnes se mi právě ti správní lidí ukazují v životě přesně tím správným způsobem, aby mi pomohli dosáhnout mých cílů.“ 

Váš rituál:

Vytvořte si kouzlo hojnosti! Vše co potřebujete jsou nějaké mince (čím cennější, tím lepší) a bílá svíčka. Zapalte svíčku, zavřete oči a vizualizujte si své finanční cíle. Vezměte mince a rozptylte je někam, kde nebudou rušeny (například pod pistolí, pod kobercem nebo na dno skříně). Opakujte: „Rozhazuji peníze na podlaze a sleduji, jak přicházejí dveřmi.“ Tento postup opakujte 10krát po celém domě. A pak už jen počkejte, až hojnost dorazí.

Panna

Vaše mantra:

„Peníze stále kolují světem a dnes je pro mě bezpečné, aby našli cestu i ke mě.“ 

Váš rituál: 

Využijte energii Nového Měsíce. Během příštího novoluní vezměte svou peněženku ven a klidně tam stůjte a dívejte se na hvězdy a Měsíc. Nahlas nebo klidně ve své hlavě opakujte: „Měsíční svit mi dnes přinese štěstí.“ Tento rituál způsobí, že v dohledné době budou do vašeho života přicházet neočekávané peníze.

Váhy

Vaše mantra:

„Svět mi na mé cestě vždycky pomůže.“

Váš rituál:

Noste u sebe sluneční kámen a ujměte se vlády nad svým životem. Sluneční kámen vám pomůže udržet se při zemi a přestat říkat ano, i když byste měli říkat ne. Je to skvělý kámen, který vám navíc pomůže i ve vaší kariéře. 

 

Štír

Vaše mantra: 

„Každý den podnikám kroky, které mě přiblíží k mým cílům.“

Váš rituál:

Požádejte o pomoc matku přírodu. Vezměte bylinku jako je bazalka nebo tymián a na její list napište nebo nakreslete to, co nejvíce v životě potřebujete nebo chcete finančně dosáhnout. Lístek pak položte na zem, pod kámen nebo ho hoďte do řeky, aby se vaše přání v blízké budoucnosti zhmotnilo.

Střelec

Vaše mantra:

„Přijímám kroky, které mi dnes přinesou hojnost.“ 

Váš rituál:

Zapojte svou vládnoucí planetu Jupiter. Vytiskněte si obrázek Jupitera a umístěte jej někam bezpečně doma. Poté na něj položte peridotový krystal a přes něj nasypte špetku skořice. Nahlas řekněte, v co finančně doufáte, a pak nechte vše na místě po celý lunární cyklus. Do té doby jistě uvidíte výsledek svého snažení!

Kozoroh

Vaše mantra: 

„Každý měsíc snadno vydělám peníze.“

Váš rituál: 

Získejte svou sílu a finanční sebevědomí z bobkového listu. Při příštím novoluní napište svůj finanční cíl nebo přání na kousek papíru. Udělejte z něj obálku a vložte do ní tři bobkové listy a třikrát obálku přeložte. Představte si, jak se váš den stává skutečností a poté obálku znovu třikrát přeložte. Pak papír položte na klidné místo a nechte ho tam. Jakmile se vaše přání vyplní, papír spalte.

Vodnář

Vaše mantra:

„Jsem stvořen ze stejné energie, která vytvořila hvězdy a vesmír.“

Váš rituál:

Ovládněte kouzlo správného načasování. Začněte plánovat své finanční investice kolem určitých, dobře zvolených dnů v týdnu. Ideálně takto… Neděle je úspěšným dnem pro prodej. Pondělí je spojeno s Měsícem, a tedy se dnem, kdy budete jednat podle svých instinktů. Úterý je spojeno s Marsem a je to dobrý den pro akci a ambiciózní rozhodnutí. Středa je spojena s Merkurem a je to den komunikace. Čtvrtek je díky Jupiteru obecně šťastný den. Pátek je spojen s Venuší a dnem krásy a harmonie, proto je ideální k dobíjení baterií a socializaci. Sobota je spojena se Saturnem, planetou finanční struktury a plánů.

Ryby

Vaše mantra:

„Jsem intuitivně vedena k příležitostem, které zajistí mou prosperitu.“ 

Váš rituál:

Použijte kámen Tygří oko k přilákání hojnosti do svého života. Tygří oko má magickou sílu. Noste ho u sebe a požádejte vesmír, aby vám bylo požehnáno štěstí. Za úplňku pak nechte drahokam na parapetu načerpat měsíční energii, aby se nabil.

Foto: Shutterstock

 

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account