Nevíte co se sobotním odpolednem? Přijďte na Den, kdy se mám ráda! Připravili jsme pro vás celé odpoledne plné zábavy a dárků a to vše zcela ZDARMA. Nechte se hýčkat, zasloužíte si to. *heart*

Program celého Dne, kdy se mám ráda najdete ke stažení ZDE.
Máme pro vás krom našich vzácných hostů, kterými jsou moderátorka a herečka Mahulena Bočanová, zpěvačka Radka Coufalová či Adam Mišík, spousty zajímavých workshopů a poradenství. Nezapomeňte se hned při příchodu registrovat a automaticky se tak zařadit do slosování v tombole, kde můžete vyhrát nádherné ceny jako například kolo FAVORIT, kosmetiku, domácí pomocníky, šperky a další skvělé ceny!
Krom toho, Vás celým dnem provede se svým programem náš generální partner GYNELLA, který se zabývá produkty pro intimní hygienu a ví, jak nám, ženám, pomoci od nepříjemných potíží. Nenechte si ujít jejich zajímavé semináře a krásné ceny, které pro vás připravili v tombole i při registraci.
Nezapomeňte také ochutnat úžasné a zdravé raw dezerty ELEMENT, které vám nabídnou naše milé hostesky v rámci celého odpoledne, nechte se bezplatně nalíčit od Mary Kay nebo Make-up Institute Prague a hlavně si užijte svůj den a mějte se rády! 

*heart* Takto to vypadalo vloni *heart*

A jak zaplníte Atrium Flora letos? 🙂

Eva (zakladatelka ŽENY s.r.o. a pořadatelka akce) se synem Františkem při nočních přípravách v lednu 2018

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account