223

Už naši předkové věděli, že drahokamy nejsou určeny jen pro ozdobu do krásných šperků, ale mohou jejich vlastnosti a účinky použít i při léčbě a harmonizaci těla. Staří mistři totiž při práci s drahými kameny rozpoznali jejich posilující a léčivou energii a lidé je začali nosit u sebe nejen jako šperky, ale také jako energetické symboly. Drahým kamenům se tak začal připisovat podobný význam jako bylinkám.

Dnes dobře víme, že jsou velmi významné pro ženskou sexualitu a ženské tělo. Jak s nimi nejlépe pracovat a vybrat si ten „svůj“ kámen pro harmonizaci těla i duše?

Jaké jsou benefity drahokamů?

Drahé kameny v sobě nesou mnoho informací v podobě energie, kterou s námi sdílejí. Tuto energii nám mohou předat, a tak napomáhají k posunu fyzického těla v souladu s naší duší. Mějte však na paměti, že drahokam nikdy nenapraví nic v našem těle, když s tím duše nesouhlasí. Při léčbě se využívá vibrace kamenů a energie reiki pro očistu a harmonizaci těla a terapie drahými kameny má hned trojí vliv: obsahuje nadbytečné, posiluje oslabené a odstraňuje blokády, jež brání průtoku energie a tedy harmonické souhře veškerých procesů v těle. Vrací tělo do rovnováhy a usměrňuje i pocitový život, vede k trpělivosti, koncentraci, vědomé pozornosti a lásce k sobě samé.

Pro koho jsou drahé kameny určené? 

Pro všechny ženy, které jsou připravené prožít hlubší spojení sami se sebou. Existují kameny univerzální, použitelné v jakékoliv situaci, kameny vhodné pro zrozence určitého slunečního znamení nebo kameny s konkrétními léčivými účinky. Mnoho žen využívá drahé kameny, aby pečovali o svou intimitu a oblast pánevního dna. Takové kameny jsou určeny ženám, které jsou připraveny se otevřít organickému životu a znovu objevit podstatu ženské sexuality. 

Jaký drahý kámen vybrat pro sebe?

Obsidián (Galaxy) 

Je to velmi silný ochranný kámen, který je určený pro citlivé a jemné lidi. Dodává víru ve vlastní schopnosti, posiluje sebedůvěru, sebevědomí a aktivuje logické myšlení. Zároveň přináší očistu, stažení negativních energií ve všech podobách. Chrání naši auru před depresí a negativitou. Působí především an psychiku a zároveň pomáhá rozvíjet fantazii. 

Yoni vajíčko Galaxy Set – koupíte na imwoman.cz

Křišťál (Purity)

Od dávnověku byl různými nároky používán jak k léčbě poranění, tak i proti horečkám nebo tišení bolesti. Ve středověku byl dokonce užíván vnitřně, rozdrcený na prášek proti zažívacím potížím. Křišťál v nás evokuje představu křišťálově čisté vody, a tak na nás působí svou očistnou léčivou energií. Navíc působí jako silný zářič. 

Yoni vajíčko Purity – koupíte na imwoman.cz

Růženín (Love)

Do vaší pánevní oblasti přinesl vlnu lásky a pozornosti. Působí jako balzám Nan vše, co nebylo potřebně milováno. Navíc dodává vaší osobnosti vnitřní klid a vyrovnanost, odbourává stres, strach a nepříjemný dlouhotrvající pocit viny. Má také výborný vliv na poruchu mužské plodnosti a odvádí z těla škodlivé látky.

Yoni hůlka Ecstasy Love – koupíte na imwoman.cz

Ametyst (Harmony)

Je tradičně kamenem čistoty, zbožnosti a býval šperkem králů. Je to mimořádně mocný kámen s ohromnou ochranou sílou a má vysoké spirituální vibrace. Navíc aktivuje ženskou sexualitu a její prožitek. Působí jako harmonizátor a ladí potřebné energie v intimní oblasti. Je to kamen klidu, který zahání stres a negativní emoce stejně jako tiší strach, vztek a obavy. 

Yoni vajíčko Harmony Set – koupíte na imwoman.cz

Červený Jaspis (Vitality)

Je nositelem životadárné energie. Jeho zemitá barva aktivuje naši vytrvalost, odvahu a vůli. Podporuje skromnost, soucit a posiluje dobrou vůli. Do vašich intimních partií pak přinese hojnou revitalizační energii. Posiluje totiž intimní oblast na základní úrovni přijetí. 

Yoni vajíčko Vitality – koupíte na imwoman.cz

Nefrit (Energy)

Tento kámen byl velice ctěn v Babylónu a ve staré Číně, kde se používal při náboženských obřadech. Těžiště jeho schopností leží v obnovení vašeho intimního přívalu energie a hojnosti prožitku. Má silně revitalizující schopnosti. Vede nás po cestě harmonie, vyrovnanosti a vnitřního míru. I v těžkých chvílích nám pomáhá zachovat si vlastní identitu. Učí nás toleranci a umění chápat.

Yoni vajíčko Energy – koupíte na imwoman.cz

Foto: Shutterstock, archiv

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account