Není žádným překvapením, že se naše tělo skládá z vody. Toto tvrzení už jste určitě slyšeli tisíckrát. Zároveň dávno víme, že voda má pro nás organismus mnoho užitečných vlastností. V závislosti na věku člověka, jeho zdravotním stavu a stravovacích zvycích se procentuální poměr vody v těle může lišit, ale pohybuje se v rozmezí od 50 – 70%. Ženské tkáně mají vyšší obsah tuku a obsahují méně vody než mužské tělo, proto je v něm procentuální zastoupení vody o něco nižší než u mužů.

Voda je navíc důležitá, protože je to nezbytný prostředek umožňující průběh většiny životně důležitých funkcí. Například naše pleť obsahuje 72% vody, krev 83%, orgány jako srdce, játra nebo ledviny 70 až 80%, plíce také 80%, kosti obsahují 22% vody, svaly 76 %, tukové tkáně 10% a mozek 75% vody. 

Kvalita vody na prvním místě

Vědci považují za ideální vodu takzvaně strukturovanou. Ta má své speciální složení a neobsahuje škodlivé nečistoty, kterými je proslulá běžná kapalina z vodovodu. Strukturovaná voda je podobná přírodní pramenité vodě. Taková kapalina má příznivý účinek na člověka, jak ukazují četné experimenty a studie.  

Strukturovaná voda obsahuje částice, které jsou uspořádány v určitém pořadí. Proto kapalina získává užitečné vlastnosti. Vědci dokázali, že voda v tavenině je hierarchií shluků (útvarů ve formě krystalů), které se skládají ze 57 molekul. Ty navzájem interesují pomocí volných vodíkových vazeb. 

Sečteno podrženo

Přirozená voda například ta z lesní studánky je plná energie a obsahuje také značné množství antioxidantů, proto lépe chutná. Taková voda přirozeně nabíjí energií, kterou posléze ukládá a předává ji vašemu organismu. V důsledku moderních úprav a přepravy vodovodním řádem ztrácí voda na své přirozené energii a kvalitě, proto ji naše tělo má větší problém „vpustit“ do svého oběhu. Řešením je přístroj Somavedic, který vychází z výsledků dlouholetého výzkumu a upravuje strukturu, vlastnosti, paměť a energetický potenciál vody. 

Jak vám přístroj Somavedic připraví zdravou vodu?

Postavte si na noc velkou sklenici vody (2 až 3 dcl) ve skle k zapnutému přístroji Somavedic. Hned, jak ráno vstanete, vypijete ji nalačno (nebo přidejte citrón). Vodu neohřívejte ani neochlazujte ledem. Pro tělo je vždy ideální pokojová teplota. Výsledkem bude, že detoxikace organismu proběhne mnohem rychleji a účinněji. 

Foto: Shutterstock

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account