Hledáte, co vám nejvíc sluší? Střídáte styl a pořád ne a ne najít ten svůj? Přijďte na workshop, který povede návrhář a stylista Costas Gouroutidis, a konečně se dozvíte, jak na to. 🙂
Den, kdy se mám ráda 23.2. v Brně
Workshop: Tipy a doporučení osobního stylingu
Co se na vašem workshopu ženy naučí?

Workshop je formou spíše seznámení a pochopení svého těla a jeho tvaru, čeho by se měla žena vyvarovat, co by naopak měla na sobě zdůraznit, začít si věřit, hrát si se svým stylem a naučit se chápat módu a oblečení jako náladu a doplněk ke svému každodennímu životu, ke svému sebevědomí.

Pro koho je Váš workshop určený?

Pro každého, kdo se zajímá o svůj vzhled a to, jak působí na lidi okolo sebe. Pro toho, kdo se chce cítit se svým stylem šťastný a spokojený.

Myslíte si, že české ženy mají sebevědomí? Na co podle vás mohou být pyšné?

Pyšné ať jsou především na sebe za to, jak zvládají nejen roli matky, ale i své pracovní povinnosti, ať už doma nebo v zaměstnání. K tomu jim může dopomoci právě změna jejich stylu, menší úprava vzhledu nebo šatníku tak, aby se cítily i v tomto směru šťastné a sebevědomé.

Co děláte proto, abyste ze sebe měl dobrý pocit?

Mit dobrý pocit můžu i z maličkostí, ať už je o jakoukoliv pomoc někomu kdo ji pravě potřebuje nebo svou profesí, když můžu udělat člověka šťastného třeba jen tím, že si s ním popovídám.
Máte se rád?

Ano, mám se rád, ať už to vyzní jakkoliv sobecky. Když nemáme rádi sebe tak pak nemáme co přenášet na druhé. Mít se rád je krásný pocit a když k tomu přidáme i krásný úsměv, tak je ten život hned krásnější!
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account