Již po čtvré v Praze jsme pro všechny ženy uspořádaly odpoledne plné zábavy s bohatým programem. Den, kdy se mám ráda 26.1. v Atrium Flora se opravdu vydařil. Ale co my ŽENY s.r.o.? Zajímá vás, kde jsme byly my, když vy jste se bavily? Samozřejmě na místě činu! 
Jana s Irčou se o vás staraly u registrací a nestačily se otáčet! Vydaly přes 1 200 tašek s dárky, pro každou z vás, která vyplnila registrační lísteček, rozdávaly programy a informovaly vás o tom, co se kde bude dít.

Naše Eva poletovala kde mohla, aby měla přehled o tom, že vše běží podle plánu. 

 Zároveň byla díky Mary Kay vždy krásná a usměvavá pro své vstupy na pódiu.

Hitem letošního Dne, kdy se mám ráda, byly krom workshopů, které praskaly ve švech, výklady karet a vše mezi nebem a zemí. Ve 4. patře jsme se už pár minut před 12 hodinou pěkně zapotily, když jsme vás zapisovaly na seznam individuálního poradenství. Na obrázku níže královny redakcí ŽENY s.r.o. a Podnikavá žena Kristina s Kristýnou.

Potkaly jste tuhle sympatickou blondýnku? Dost možná! Zdenička měla na starost velkou část produkce, a tak během soboty nachodila pěkných pár kilometrů. Krom práce se stihla i královsky bavit, což značí o tom, že produkce šlapala jak měla.

Mezi davy žen zabrousila naše externí redaktorka Martina, která se vás vyptávala jak se vám akce líbí a také tak trochu vyzvídala, co na sobě máte rády. Článek z vašich odpovědí si můžete přečíst již brzy!

Holka z plakátu Kristýnka a její zdravé pochoutky jste mohly ochutnat během celého odpoledne. Mimochodem sledujete kolik jmenovkyň tohoto jména u nás v ŽENY s.r.o. najdete? Malá zajímavost: Ženské křestní jméno Kristýna je původem z řečtiny, stejně tak i další varianty jména jako Kristina, Kristína, Christina apod. Jméno se překládá z řeckého slova „christianos“ jako „křesťanka“ a znamená “krásná zvenčí i zevnitř”. A to se na den, kdy podporujeme ženskou krásu a sebevědomí hodí!

Kompletní fotku našeho týmu vám ale nenabídneme. Prostě to nešlo 🙂 vždy bylo někde něco, co jsme hlídaly, organizovaly, doplňovaly… a tak alespoň jedna trochu společná. Na úvodní fotce zleva: Vanda (měla na starost hostesky a opravdu hoooodně dalších věcí, takže fotka s ní je tak trochu zázrak), Irena, Lucka (produkce), Jana, Eva, Zdeňka a Kristina. Další díky patří Báře, která přispívala na FB a Instagram o stošest, Páje (starala se o workshopy v kavárně Štěstí), Kristýně (workshopy ve 4.patře), dalším hosteskám a všem, kdo pomáhaly. Zapomenout nemůžeme na naše nejmladší pomocníčky Elinku a Františka! Zvládli jsme to skvěle, nemyslíte?
Moc děkujeme, že jste přišly a těšíme se na vás už 23.2. na Dni, kdy se mám ráda v Brně!
PS: Více fotek nás, ale hlavně VÁS, najdete na našem FB!
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account