Beauty of Nature (Krása přírody) to je nová kolekce ARTDECO, která vás zve do mystického vzdáleného světa. Syté tmavé odstíny připomínají malebnou krajinu Asie a barevnou krásu kouzelných džunglí. Kolekce je inspirovaná kouzlem asijské kultury a přírodního světa, jasné, bohaté barevné odstíny nových výrobků ARTDECO odpovídají podzimní náladě.
Blogerky Sharlotta, Lucie Demková, Pája Huda, Terka Beranová, Šárka Peková, Jana Zapletalová, Kris, Janina, Bibi, Irina a Karolína y. Nejvíce je zaujaly matné tekuté rtěnky především proto, že jsou opravdu „neslíbatelné“. Zaujal je i krásný design krabiček a produktů, které zdobí kolibříci.

„Ta krabička je fakt kouzelná, to si musí každá holka zamilovat, „zaznělo od Iriny. Karolína byla zase nadšená ze rtěnek: „to nechápu, že už hodinu a půl jím, piju a rtěnka se ani nehnula. Přitom nevysušuje a nestahuje. „

Holky zaujala i linka na oči s otočným diskem, díky kterému prý zvládne rovnou linku úplně každá.
Matné rtěnky v tyčince    
Matná rtěnka v tyčince Full Mat Lip Color vykouzlí dokonalý, matný, sytě barevný povrch. Díky intenzivní pigmentaci a hladké textuře stačí k dokonalému výsledku jedna aplikace. Díky olejům a voskům obsaženým v lehkém složení se barva roztírá jednoduše a rovnoměrně. Vysoce kvalitní přísady, jako je brazilský ořechový olej, extrakt z broskví a candelilový vosk, dodají rtům hedvábnou měkkost. Textura zaschne  okamžitě po aplikaci a stává se extrémně matnou a dlouhotrvající. Matná rtěnka v tyčince Full Mat Color Lip Color je k dispozici v šesti výrazných barvách: “rose spirit” číslo 15 dává rtům intenzivní růžový vzhled. “velvet fig” č. 21 a “plum noir” č. 30 zaručují výrazné rty v odstínech fialové a šafránové červené,  č. 38 je hnědý odstín se znakem oranžové. “Burnt clay” č. 54 a “crimson red” č. 62 rozzáří rty do jasně červených barev.
 
Klasické luxusní rtěnky v nových odstínech
     Luxusní textura vysoce efektní rtěnky High performace Lipstick díky svému působivému složení Maxi Lip ™ poskytuje rtům svůdný lesk a viditelně větší objem. Malé rýhy a vrásky jsou viditelně vyhlazeny. Panthenol a vitamín E ošetřují pokožku na rtech a dodávají jim hedvábnou  měkkost. Čtyři nové odstíny dokonale odrážejí barvy podzimu: “Rose hip” č. 404 silnou červenou, “boysen berry” číslo 505 připomíná divoké ostružiny, tmavé švestkové tóny “deep plum” č. 509 dodávají rtům zádumčivý výraz. Moderní hnědý odstín “raw cacao” č. 548 je ideální pro splynutí s podzimní náladou.
 
Voděvzdorné konturky v barvách podzimu
     Voděvzdorná konturovací tužka Soft Lip Liner krásně zvýrazňuje obrysy rtů a zabraňuje nekontrolovatelnému rozpíjení rtěnky. Červený tón “chai tea” č. 59 připomíná barvu listů na podzim. “Plum vine” č. 97 zdůrazňuje rty v tmavě fialové.
 
Inovativní oční linka s otočným aplikačním diskem
     Inovativní oční linka s otočným aplikačním diskem Roll it Disc Eyeliner je naprostou novinkou pro dokonalé precizní nanesení očních linek.  Tyto tekuté oční linky se aplikuje pomocí malého aplikačního kolečka, které klouže podél čáry řas, a tak vykreslí dokonale rovnou a přesnou čáru.  Rychle schnoucí textura má vynikající barevnou intenzitu, je neprůhledná, po zaschnutí hliboce matně černá.  Inovativní oční linka s otočným aplikačním diskem Roll it Disc Eyeliners je odolná vůči rozmazání, má dlouhotrvající efekt je vhodná pro citlivé oči a nositele kontaktních čoček. Dermatologicky schváleno.
 
Perleťové stíny v nových barvách
     Hedvábné oční stíny s vysokou intenzitou barev a vynikající trvanlivostí  se snadno a jemně aplikují. Čtyři nové odstíny v přírodních tónech zachycují náladu podzimu. “Pearly golden dawn” č. 23A oko rozzáří teplým zlatým odstínem. “Pearly chocolate truffle” č. 130 dodá silný hnědý efekt, “green harmony” č. 261 dává důraz na oči v tmavě zelené a “violet wisdom” č. 274 v tmavě fialové.
 
Limitovaný box na stíny
     Krásný box na tři stíny v limitované kolekci Box Trio Limited Edition v zářících podzimních barvách v designu flóry a fauny s motivem kolibříka je ideálním úložným prostorem pro oční stíny ARTDECO a ARTDECO tvářenky a zároveň je praktický na cestách.
 
Limitovaná řasenka pro maximální objem
     Řasenka pro senzační objem řas v limitované edici Volume Sensation Mascara Limited Edition v “černém” č. 1P1 poskytuje řasám efektní objem a ohromující délku. Přirozený tvar řas je zdůrazněn měkkým kartáčkem s nadměrnou velikostí. Čisté pigmenty dávají struktuře zvláštní barvu. Vosk z brazilské palmy vyživuje řasy a udržuje je hladké.
 
Pero na obočí s originálním šikmým hrotem
     Výrazné obočí lze vykouzlit pomocí linky na obočí s vysoce trvanlivým účinkem Long Lasting Brow Liner. Toto tekuté pero v příjemně hnědé barve se seříznutým šikmým hrotem vytvoří individuální vzhled v okamžiku – od diskrétního po extravagantní. Obočí může být přesně ohraničena pomocí plochého okraje plstěného hrotu. Široká hrana je perfektně vhodná pro vyplnění obočí. Jemný tlak proti pokožce aktivuje kapilární systém integrovaný do plstěného hrotu a uvolní optimální množství barvy. Po zaschnutí je vysoce trvanlivé a odolné proti rozmazání. Neonsahuje parabeny, dermatologicky schváleno.
 
Limitovaná trojbarevná tvářenka
     Limitovaná edice trojbarevné tvářenky Blush Couture “Beauty of Nature” je perfektní kombinace tří jemných barev s mírně třpytivým perleťovým efektem. Smícháním tří odstínů se dosáhne optimálního barevného tónu. Textura tvářenky je měkká a jemná, intenzita barev a dlouhotrvající efekt pak příjemné. Obsahuje minerální mletý sericit, který zanechává příjemný pocit na pokožce. Neobsahuje  parabeny, lanolin, minerální oleje a parfémy.
 
Laky na nehty s gelovým základem
     Lak na nehty Art Couture Nail Lacquer, technicky dokonalý lak na nehty, poskytuje dlouhotrvající, brilantní lesk díky patentovaným ingrediencím. Vysoký obsah pigmentu zaručuje plnou barvu s vysokou neprůhledností. Laky jsou rychleschnoucí, obsahují gelovou složku. Délka, šířka a kulatý tvar kartáče, vyrobené z vysoce kvalitních vláken Tynex, zaručují vysokou přesnost a bezchybně nalakované nehty. Výživné aktivní složky, jako jsou aminopeptidy, panthenol, vitamíny A, C a E, zlepšují strukturu nehtů. Čtyři nové odstíny jistí dokonalý vzhled tohoto podzimu:  “Terra red” č. 689, hnědá hnědá barva země, dokonale se sladí s přirozenými barvami podzimu. “Ivy Green” č. 835 přemění nehty do intenzivní tmavě zelené. “Royal Purple” č. 904 jim dodá tmavě fialový kovový záblesk a s “glamorous nude” č. 921 získají nehty sofistikovaný nádech krémovité perleti. Art Couture Nail Lacquer jsou klinicky testovány.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account