Všichni víme, jak důležité je dodržovat pitný režim. Jenže spousta z nás nakonec skončí u limonád plných cukru nebo umělých sladidel. A i když jejich prostřednictvím dodá člověk tělu tekutiny, rozhodně organismu neprospěje. Naštěstí existuje skvělé a elegantní řešení!
Ačkoli ze všech stran slýcháme, že bychom měli pít hlavně čistou vodu, často se stane, že neochucená voda člověka po nějaké době omrzí, a tak hledáme alternativy. Co takhle vyzkoušet revoluční mikrodrink, který obsahuje vitaminy, antioxidanty a látky důležité pro tělo a navíc úžasně chutná?

To nejlepší v malé kostce
Mikrodrink Waterdrop je prvním mikrodrinkem na světě, který zdravě nakopne váš den a neublíží ani životnímu prostředí. Ve Waterdropu se skrývá síla a chuť superpotravin z celého světa, z nichž mnohé si Waterdrop sám pěstuje na vlastních polích v Německu.
Extrakty z ovoce a bylin se poté slisují do malé kostky. A tuhle kostku jednoduše hodíte do vody a získáte lahodný nápoj, který je nejen jako stvořený pro zdravý pitný režim, ale navíc vás osvěží, aniž by jakkoli zatěžoval tělo.
Ačkoli je Waterdrop slisovaný do kostky, s kostkou cukru nemá nic společného – „bílé zlo“, jak se cukru přezdívá, v něm totiž nenajdete. Není potřeba, úžasný nápoj vám bude chutnat i bez něj. Nejlepší chutě totiž dodá sama příroda a kvalitní suroviny. I díky nim máte jistotu, že pitný režim budete dodržovat s přehledem a hlavně rádi. Ony dva litry denně totiž už nebudou jen povinností, ale především potěšením plným chuti, vitaminů a antioxidantů.

Zdravě a stylově
Pokud navíc nápoj vykouzlíte v některé z úžasných lahvích Waterdrop, získáte stylovou ozdobu nejen na pracovní stůl. Borosilikátové skleněné lahve vznikly ve spolupráci s designéry a ilustrátory. Na výběr máte spoustu stylů lahví, takže pro sebe jistě najdete tu pravou.
Oproti plastovým lahvím obal Waterdropu šetří 97 procent plastu. Masivně také snižuje emise z dopravy a používání plastových lahví. Ke kompletaci svých produktů si Waterdrop vybral chráněnou dílnu v Brně a pečlivě si také vybírá dopravce, kteří se chovají zodpovědně vůči planetě.
Waterdrop tak představuje drink pro všechny, kteří myslí nejen na své zdraví, ale také na životní prostředí a jeho ochranu. Posláním Waterdropu je zkrátka pomoc ke zdravějšímu životním stylu, podpora v pravidelném pitném režimu a zároveň snaha zbavit nejen přírodu nepotřebných plastových lahví. Přesvědčte se o tom sami na waterdop.cz nebo osobně v prvním Waterdrop obchodě, který se otevírá v Praze 26. září 2019 v OC Chodov (0. podlaží u obchodu Baťa). 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account