Tak jako v zimě zvýrazníme líčení, přidáme další vrstvu oblečení, tak i naše nehty dostávají zimní fasádu. Podtrhněte svou osobnost, provokujte, buďte za vílu, zkrátka si hrajte s letošními trendy. A že jich je. Začínáme lakovat na…
Šedo, růžovo, burgundskou červenou, ale i zlatou či stříbrnou. To jsou barvy, které vám budou tuto zimu dělat garde. Ať už chodíte do salonu, nebo si lakujete nehty sama, noste v hlavě tyto variace. Stejně jako tvář necháváte vykukovat i nehty a ruce, je potřeba jim věnovat zvýšenou pozornost. Ať už se jedná o jejich péči, tak i zdobení. Blíží se tolik společenských událostí, a proto nechte své nehty zazářit.
Vylepšete svou francouzskou manikúru
Je to klasika. Ale přiznejme si, stále stejná. Letos udělejte změnu. Natřete si na drápky obrácenou francouzskou manikúru. To znamená, že odlišně barevný pruh není na konci nehtu, ale na začátku. Stejně tak obměňte klasickou dvojici laků průhledný a bílý, vyměňte je za černý, zlatý…

Červená není jen jedna
Sáhněte po temně vínovém odstínu zvaném burgundy či bordó. Hodí se k tmavším outfitům, slavnostnějším róbám a business šatníku. Zůstanete dámou v jakékoliv situaci. Předloktí ozdobte zlatými náramky… tady kráčí dáma.

Žádná šedá myška
Říkáte si šedá na nehty? Vždyť nebude ani vidět. Ale bude a jak. Vsaďte na střední šedou, ne moc tmavou ani pastelovou, zkrátka něco mezi. Tato barva naopak doladí výraznější outfit v barvách červené, zelené či modré.

Hravá růžová
Volte různé odstíny. Je na vás moc nevinná? V kombinaci s tmavými outfity, kterých je zima plná, bude působit svěže. Když zvolíte růžový odstín s nádechem fialové, budete absolutně trendy.

Každý prst jinak
Ne doslova. Tak dva nehty odlište. Ale pozor v podobných odstínech. Laďte do pastelova, světlé ke světlým, tmavé k tmavým.

Drápky ze zlata a stříbra
Letošní kosmický trend metalických odstínů už máme na botách, bundách i sukních, a módní svět do něj zahalil i nehty. Vypadá moc pěkně a počkejte, jak se budou blyštit ve světle svíček na romantické večeři, na vánoční party nebo ve světle plesových reflektorů. Budete za hvězdu.

A jedna crazy inspirace

Foto: Pinterest.com; archiv firem; archiv Petra Kubalová

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account