Možná jste si poslední dobou u svého partnera povšimla výkyvů nálad, zvýšené únavy, nižší výkonnosti nebo třeba také libida. Viníkem může být hormon testosteron, respektive jeho nedostatek, ke kterému dochází u mužů okolo čtyřicítky. Jak svému partnerovi dodat ztracenou energii a elán do života? Spojencem vám bude bylina pískavice řecké seno!
Je samozřejmě jasné, že jen samotná konzumace této bylinky situaci nezachrání – pro skutečný účinek potřebujete jednak koncentrovaný výtažek pískavice, jednak další „pomocníky“, jež jeho účinek znásobí. Kde takovou kombinaci hledat? Řešením je unikátní doplněk stravy pro muže Maxulen, který obsahuje Testofen – patentovaný výtažek z pískavice řeckého sena, jenž zmírňuje negativní důsledky úbytku testosteronu, uvolňuje vázaný testosteron v těle, podporuje růst svalové hmoty a pomáhá udržovat rovnováhu metabolismu tuků. Navíc je Maxulen obohacen o minerály zinek a hořčík a vitamin B6. Právě tato kombinace ze zmíněného doplňku stravy dělá ideální prostředek, jak můžete svému partnerovi vrátit vytrácející se vitalitu a optimismus.
Testosteron v hlavní roli
Proč je vlastně hormon testosteron tak důležitý? Jedná se o nejdůležitější mužský hormon, který se podílí na řadě procesů v mužském organismu. Kromě jiného se podílí také na mužské plodnosti, svalové hmotě, síle, ale také již zmíněném libidu.
Nedostatek tohoto hormonu se pak projevuje nižší výkonností, sníženým sebevědomím a sexuální touhou, ubývající svalovou hmotou (i vlasovou kšticí), nevysvětlitelnou náladovostí, zvýšenou únavou, nespavostí, ale také zvýšeným pesimismem.
Říkáte si, že ve výše zmíněných příznacích svého drahého začínáte poznávat? Pak je nejspíš na čase mu pomoci ubývající testosteron zvládnout. A právě doplněk stravy Maxulen vám (a především jemu) bude významným pomocníkem. Ostatně se o tom přesvědčili i účastníci našeho testování! Jak se jim Maxulen osvědčil?
Více energie i klidu
Účinky Maxulenu měli možnost hodnotit nejen samotní pánové, kteří se testování účastnili, ale také jejich partnerky. A i ty si během testování u svých milovaných všimly pozitivních změn!

„Doplněk stravy Maxulen manžel bere opravdu poctivě, vždy po jídle 2x denně. První, čeho jsem si všimla, bylo zvýšené libido – cca po 2 platíčkách. Dále jsem si začala všímat zvýšené energie. Občas si z ničeho nic zacvičí, má chuť k fyzické aktivitě. Za sebe, respektive manžela, mohu doporučit pro pány pořídit. Super zkušenost,“ pochvalovala si Klára.
„Po pravidelném užívání se mi manžel zdál vice nabitý energií – například se po práci ještě vrhl na práci kolem domu, kterou dříve pořád odkládal. Také se mi zdá, že mu přibyl i nějaký ten sval. Celkově mi přijde více v klidu a hned ho tak něco nenaštve jako dřív,“ popsala zkušenosti s Maxulenem Vendula.
„Doplněk stravy Maxulen testoval můj manžel, kterému je 44 let. Již nějakou dobu se po takovém přípravu poohlížel, takže se nenechal dlouho přemlouvat. Začaly mu totiž více vypadávat vlasy a svalová hmota se začala více vytrácet i přes pravidelné cvičení. Zkusil tedy užívat Maxulen a prý se mu vrátila mladistvá energie, v hřebenu nenacházím tolik vypadaných vlasů,“ chválila Gabriela.
Spokojenost u testerů i jejich partnerek
A jak Maxulen hodnotili samotní testeři?
„Maxulen konzumuji třetí měsíc a za tento čas se již projevily některé účinky. Posledních pár měsíců nemám dostatečný spánkový režim kvůli malému dítěti, a i přesto mi Maxulen dodává energii během dne a mám i větší chuť na všechny aktivity. Mohu říci, že se cítím ve větší pohodě. Také moje libido je ‚silnější‘ než dřív, čehož si všimla i manželka,“ zhodnotil tester Milan.
„Po pravidelném užívání můžu říct, že jsem na sobě začal pozorovat pár změn k lepšímu. Mám o dost více energie, daleko lepší kondici, a dokonce i nějaký ten sval mi přibyl. No a žena říká, že mě chytá i větší chuť na sex. Moje shrnutí: celkově se cítím mnohem lépe než před užíváním,“ potvrdil Tomáš.
„Po užívání Maxulenu se opravdu cítím plný energie – i té vnitřní – a nadšený do všeho, co mi přichází do cesty. Mám větší chuť do sportu, při kterém mi přijde, že se tolik nepotím, cítím se klidnější a celkově dobře. Dokonce jsem nabral více svalové hmoty. I když ze začátku byl problém brát vitamíny pravidelně, dnes je beru vždy ráno se snídaní a je to skvělé! Přítelkyně si také všimla změny a větší chuti,“ nešetřil chválou tester Jakub.
Zkrátka a dobře – pokud při pohledu na svého partnera přemýšlíte, jak mu vrátit dřívější elán a chuť do života, vsaďte na Maxulen. Uvidíte, že díky užívání tohoto doplňku stravy bude spokojenější a šťastnější nejen on, ale i vy…
Foto: Shutterstock/Maxulen

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account