Znáte to – chystáte se své hosty či rodinu potěšit nějakým sladkým zákuskem, slavnostní oběd už je skoro hotový, a tak berete chytrou kuchařku, chystáte suroviny a náčiní, a najednou si ke své hrůze přečtete, že máte do těsta vyšlehat změklé máslo…
A tak na kostku, jež připomíná spíše cihlu, dýcháte, co se dá, zkoušíte ji „povolit“ v mikrovlnce nebo na topení. Ovšem máte-li k dispozici pomocníka, jako je ruční šlehač Breville HeatSoft, můžete na starosti s máslem zapomenout. Díky speciální funkci totiž suroviny ohřeje během samotného mixování! Ostatně jsme se o tom přesvědčily i my v redakci.
Příslušenství, které nás baví
Ruční šlehač Breville HeatSoft je elegantním a hlavně praktickým mixérem, který je kromě již zmíněné funkce HeatSoft vybaven i třemi typy metel – ty klasické, šlehací vám pomohou vyšlehat třeba žloutky s cukrem nebo ono máslo, hnětací háky zaručí vymíchání těsta a drátěná metla pak spolehlivě vyšlehá smetanu nebo sníh.

„Musím ocenit i sedm úrovní rychlosti. Mixér, co mám doma, má čtyři, takže rozdíl je hodně znát,“ říká jedna z našich redakčních testerek Míša, která během šlehání chválila i to, jak dobře padne Breville do ruky. „I když může na první pohled působit robustně, drží se opravdu dobře. A za sebe, co u svého domácího šlehače neustále bojuje s výměnou metel, chci vyzdvihnout i jednoduchý způsob jejich nasazení,“ dodává.
Kromě nich patří k příslušenství ručního šlehače Breville HeatSoft také praktická nádoba, do níž mixér i metly jednoduše „usadíte“, takže máte vše vždy po ruce a mixér vám ve skříňce nezabere tolik místa.
Těsto za pár minut
Ovšem největší výhodou – a pro nás naprostou novinkou – je ona technologie HeatSoft, díky níž se během šlehání přísady ohřejí na pokojovou teplotu.
„Trochu to vypadá, jako by vám nějaká neviditelná ruka přísady fénovala,“ usmívá se Bára, která testování využila, aby nás rozmazlila svou úžasnou bábovkou. A v podstatě měla pravdu – Breville při zapnutí funkce HeatSoft skutečně fouká na suroviny teplý vzduch.

„Mixér prošel hned zatěžkávací zkouškou, protože máslo mi holky opravdu vyndaly z lednice těsně před testováním,“ říká Bára. A i když byla hlavní kuchařkou jako vždy ona (aby ne, její koláče a bábovky jsou u nás vyhlášené), funkci HeatSoft jsme si chtěly vyzkoušet všechny.
„Vážně to funguje,“ usmívá se Míša. „Přiznávám, že jsem byla nejdřív trochu skeptická, ale aspoň jsem byla na konci testování příjemně překvapená.“
Cukroví bez starostí
HeatSoft představuje nejen usnadnění práce, ale také úsporu času. Nejenže nemusíte pamatovat na to, abyste máslo vyndali alespoň půl hodiny před pečením z lednice, ale nemusíte ho ani rozpouštět (ostatně i když se to na první pohled nezdá, opravdu je rozdíl, když do těsta, kde má být vyšlehané změklé máslo, použijete rozpuštěné).

Péct tak můžete vlastně, kdykoli ušetříte trochu času. A to se teď před Vánoci, kdy se pečení stává hlavní náplní víkendů a večerů, rozhodně hodí. Mimochodem, šlehač Breville HeatSoft si díky redakčnímu testování už na vánoční pečení zamluvila naše Eva…
Ruční šlehač Breville HeatSoft budou mít možnost vyzkoušet i naše testerky. Staňte se jednou z nich – hlaste se ZDE!

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account