Žijeme v době, kdy se všichni více zamýšlíme nad svým jídelníčkem. Mohou nás k tomu vést zdravotní potíže nebo prostě snaha o zdravý životní styl. Vaření v páře se za posledních pár let stalo naprostým fenoménem. Jedná se totiž o velmi šetrný a zdravý způsob přípravy jídla. Pokrmy si tak zachovávají mnoho minerálů, vitamínů a chutí, o které mnohdy během klasického pečení nebo vaření přicházejí. 

Jaké jsou největší výhody parní trouby?

1. Menší teplota při přípravě jídla

Díky tomu, že teplota páry nepřesáhne 100 °C, si připravované pokrmy zachovávají celou řadu vitamínů a minerálů, dokonce i svůj vzhled.

Foto: se souhlasem Beko

Multifunkční vestavná parní trouba Beko BBIS13300XPE s pečením s podporou páry a rovnoměrnou distribucí vzduchu AeroPerfect™ upeče masa šťavnatá a pečivo krásně nadýchané. Velkým pomocníkem při úklidu je i pyrolytické čištění, při kterém se nečistoty spálí a snadno je pak jen setřete hadříkem. 

SteamAssisted je pečení s podporou páry, kterou lze přidat během programu ručně. Zapomeňte na vkládání nádoby s vodou, protože stačí jen otevřít zásobník na vodu. Tím se v troubě udrží stálá teplota, zvýší vlhkost a upečené jídlo bude šťavnatější a nadýchanější. 

Mezi další benefity vestavné parní trouby Beko BBIS13300XPE patří:

– telespokpický výsuv pro bezpečné vysunutí jídla

– meziskelní čištění 

– 3D pečení s horkovzduchem pro rychlejší a rovnoměrnější pečení

– displej s nastavením jasu a zámkem ovládání

– vnitřní osvětlení

Získejte slevu – 30 % a pořiďte si v našem testování vestavnou troubu BEKO BBIS13300XPE s technologií AeroPerfect pro rovnoměrné pečení. Více se dozvíte ZDE.

2. Zapomeňte na tuky navíc

Při přípravě jídla se můžete zcela vyhnout tukům a dalším ochucovadlům a znovu tak objevit přirozenou chuť jednotlivých pokrmů. Váš organismus vám poděkuje!

3. Ohřívání jídla nikdy nebylo snažší

Trouba umí ohřívat jídlo bez toho, aniž by bylo vysušené. Naopak výsledkem bude šťavnatost, o které se vám jen snilo.

Zvažujete kompletní obnovu kuchyňských spotřebičů? Máme pro vás i testování myčky Beko Beyond. Více se dozvíte ZDE.

 

Foto: Shutterstock

Zdroj: Wikipedia Commons, Beko

Tagy:
5 Komentářů
 1. Jana SakalováSakalová 9 měsíců ago

  mam klasicku ruru a za mna spokojnost

 2. Jaroslava Korpášová 10 měsíců ago

  Jinak obecně dnes už mám pocit, že řešit značku je naprosto zbytečné. Veskrze se stejně vše vyrábí na jedné hromadě a rozdíly v kvalitě jsou minimální. Spíš je to celé o štěstí, na jaký výrobek člověk natrefí.

 3. Jaroslava Korpášová 10 měsíců ago

  Já mám sporák s horkovzdušnou troubou už dobrých 23 let, no není to žádný zázrak, ale slouží…A vzhledem k tomu, že dokud věc slouží, nehodlám jí měnit, tak jdou veškeré reklamy na to nejúžasnější zboží kolem mě.

 4. Lenka Hudečková 10 měsíců ago

  značka Beko není ta, kterou vyhledávám. Nicméně máme asi 4 roky nový sporák i s horkovzdušnou troubou a jsme velice spokojeni. Trouba peče rychle a dobře…

 5. NelaVávrová 10 měsíců ago

  Hezky vysvětlené, jen bohužel tu vidím propagaci trouby od výrobce Beko, rodiče mají nyní vše od společnosti Beka a jsou spokojeni.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account