Úplněk
Úplněk je den v měsíci, kdy má Měsíc největší, obrovskou moc. Jeho působení na naši planetu, potažmo na člověka je nesporné. V těchto dnech je Měsíc nejblíže k zemi, proto i jeho síla je podstatně větší.
Právě proto je to den vhodný ke kouzlení, čarování, magickým úkonům obecně. Mágové úplněk milují.
Úplněk je také skvělý den k půstu. Tělo rychleji pracuje a zaměřuje se přesně na to, jaké informace mu dáváme. Pokud se tělu nedostává tento den jídla, odlehčí si a vyplaví snadněji spoustu toxických látek. Neukládá tak rychle zásoby na později, což se při dietách právě děje, nedochází proto k jojo efektu, pokud tedy hned další den nezaplavíme tělo tučnými a těžkými jídly. Úbytek váhy je o úplňku až dvě kila a pokud i další den jíme lehce a střídmě, kila zpět už nenabereme – máte to některá vyzkoušeno? Mě ta magie a moc natolik ohromila, že se do budoucna stanou pro mne tyto dny magické. Odlehčení v jídle by si zasloužily.
Jak můžeme využít energii úplňku? Tuto „úplňkovou energii“ můžeme usměrnit a vědomě využít k vnitřní práci, sebeléčení, sebečištění, posílení účinků meditace. Máme mimořádnou šanci vybalancovat své vnitřní polarity, zharmonizovat tělo i psychiku. Hodně si pomůžeme také tím, že budeme pít pouze vodu s citronem.
Není to nádherné. Tak se příští úplněk podělím o zkušenosti více. Těším se na noc a na sílu úplňku.
Kamila
 

Zdroj:
http://www.budoucnost.org/uplnkove-ritualy/
http://www.3ho.cz/sila-uplnku-a-joga/

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account